dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

564 410 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotników

Śródmieście,Gdańsk

899 000 zł57 m² 15 744,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna nieruchomość dla rodziny lub inwestora w świetnej lokalizacji - Gdańsk Śródmieście! 57.10 m2/ 3 pokoje/ Gdańsk ul. Złotników/ Do własnej aranżacji Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

1 140 000 zł57 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3- pokojowe mieszkanie usytuowane na osiedlu lastadia lokal: lokal 3 pokojowy o powierzchni 57m2. Mieszkanie składa się z pięknego przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Dolne Miasto,Gdańsk

899 000 zł69 m² 13 029 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Sprzedam przytulne mieszkanie w kamienicy w Starym Przedmieściu Gdańska (dolne Miasto), w bardzo spokojnej, otoczonej zielenią i wodą (okolice Opływu Motławy) okolicy, a z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

3 500 zł56 m² 62,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w mieszkaniu, które przeszło właśnie generalny remont. A z uwagi na lokalizację do centrum dostaniesz się w dosłownie chwilę. Poniżej więcej szczegółów :) mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sobieszewo,Gdańsk

729 000 zł61 m² 11 869,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasów i Morza Bałtyckiego w pierwszej linii zabudowy od pasa nadmorskiego I Tylko 12 minut do plaży. Architektura budynków nawiązuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

: na skróty : Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu - niepowtarzalny, 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Baltea. Pierwszy najem bez dodatkowej prowizji! : dla kogo? : Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

649 999 zł60 m² 10 870 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańsk przymorze | mieszkanie na sprzedaż | do remontu | świetna cena Wyjątkowa Okazja w Serca Gdańska Przymorza - Mieszkanie z Potencjałem do Własnej Aranżacji! Zachęcamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 000 zł62 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie: cena 3000 zł Metraż 62,40 m2 Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styp-Rekowskiego

Chełm,Gdańsk

619 000 zł62 m² 9 983,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, położone w malowniczej dzielnicy Gdańskiego Chełmu. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, oraz klatka schodowa przeszły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osińskiego

Kiełpinek,Gdańsk

838 000 zł64 m² 13 093,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3 pokojowe mieszkanie oddane do użytku przez dewelopera hossa w lutym 20245r. Z balkonem. Miejsce parkingowe i komórka lokatorska w hali garażowej - cena 50000zł. Internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosłowa

Sobieszewo,Gdańsk

739 000 zł61 m² 12 031,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz 3 pokoi dla swojej rodziny lub pod wynajem? idealnie trafiłeś! atuty: - idealny stan, gotowe do zamieszkania - wszystkie instalacje wymienione - brak gazu - ogrzewanie i woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 620 000 zł79 m² 20 428,80 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony i wykończony apartament w prestiżowej inwestycji Cztery Oceany. Apartament położony na XVII piętrze z narożną loggią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłoczkowskiego

Pięć Wzgórz,Gdańsk

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dla osób dorosłych pracujących dostępne od zaraz. Ciche mieszkanie 3-pokojowe (57 m2) znajduje się na kameralnym osiedlu Pięciu Wzgórz cenionego dewelopera ekolan. Usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

1 124 000 zł65 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Letnica w Gdańsku - Lokalizacja: osiedle Letnica, gdańsk - Powierzchnia: 3 pokoje, 2 łazienki - Dodatkowe udogodnienia: miejsce w hali garażowej (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

680 000 zł63 m² 10 725,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż świetnie skomunikowane, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Chełm, ul. Cebertowicza. Mieszkanie: lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

778 464 zł63 m² 12 298 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna lokalizacja i ostatnie mieszkanie na sprzedaż! Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których zaplanowano 68 mieszkań, od kawalerek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

650 000 zł63 m² 10 252,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na czwartym piętrze w bloku w Gdańsku Chełmie przy ulicy Cebertowicza. Budynek Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 630 000 zł76 m² 21 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - komfortowy 3-pokojowy apartament o powierzchni prawie 76 m2, zlokalizowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku, na osiedlu Mila Baltica w Gdańsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

999 000 zł67 m² 14 968,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate zachęca do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

513 000 zł52 m² 9 865,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gdańsk neo jasień pow. 52 m2 Oferujemy państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji zarówno pod kątem aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, łatwego dostępu do handlu i usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 349 000 zł80 m² 16 947,20 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania w prestiżowym kompleksie "cztery Oceany" na gdańskim Przymorzu, gdzie codziennie budzisz się z widokiem na zatokę. Niepowtarzalny Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paganiniego

Suchanino,Gdańsk

727 000 zł52 m² 13 884,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Główne atuty: świeżo po remoncie; 3 niezależne pokoje; dwustronny układ; spokojna okolica; piękny widok. Mieszkaknie po remoncie, trzypokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

1 096 200 zł65 m² 16 924,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w Gdańsku Letnicy Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w sercu Letnicy w Gdańsku. Dane Techniczne: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Zaspa,Gdańsk

769 000 zł62 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz trzypokojowego mieszkania w dobrym standardzie na gdańskiej Zaspie? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja - sąsiedztwo terenów zielonych - bliskość morza - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

925 000 zł66 m² 14 092 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

: na skróty : Gdańsk Oliwa || balkon || Duże mieszkanie na spokojnym, zabytkowym osiedlu o powierzchni użytkowej 65m2 || 3 pokoje || piwnica || miejsce postojowe na zewnątrz II mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie na osiedlu Uniwersyteckim - Piastowska 60. Znakomita lokalizacja dla pracujących w Oliwie (alchemia, olivia bc) i dla studentów (uniwersytet Gdański, wsb, wsz). 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 199 000 zł67 m² 17 965,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz apartamentu do zamieszkania blisko plaży w dobrze skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość do plaży, - bliskość Parku Regana, - cztery Oceany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

819 000 zł70 m² 11 740,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni niespełna 70 m , usytuowanego na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

689 000 zł51 m² 13 544,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z radością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mojego słonecznego i nowoczesnego mieszkania w sercu świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańsk-Jasień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowy Stok

Kokoszki,Gdańsk

688 000 zł69 m² 10 029,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji, z inteligentnym systemem sterowania elektroniką (smart home)! Nieruchomość składa się z 3 pokoi (dwóch sypialni i salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna,Gdańsk

698 000 zł57 m² 12 181,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zielony Południk wybudowanym przez dewelopera eurostyl. Idealna lokalizacja dla ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kadmowa

Orunia Górna,Gdańsk

759 000 zł59 m² 12 932,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie masz czasu zajmować się remontem? Ta oferta jest dla Ciebie. Ostatnie dwa mieszkania. Zapytaj o promocję! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę gotowego mieszkania na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Kowale,Gdańsk

509 000 zł58 m² 8 750,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc cesja deweloperska - kupujący nie płaci 2% pcc 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,17m2 znajduje się na Osiedlu Szumilas, które położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

659 000 zł55 m² 11 981,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na początku ulicy Kartuskiej na Gdańskich Siedlcach, oferta jest prywatna. Nieruchomość o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dragana

Chełm,Gdańsk

649 000 zł63 m² 10 236,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż świetnie skomunikowane, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Chełm, ul. Dragana. Mieszkanie: lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

900 000 zł64 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament z Pięknym widokiem na zatokę Gdańską Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

611 438 zł54 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: 3-pokojowe mieszkanie o wielkości 54,35 m2. Osiedle składa się z czterech budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielasa

Łostowice,Gdańsk

629 000 zł65 m² 9 632,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 65,3 m2 z ogrodem 50 m2 i piwnicą 3,6 m2 na osiedlu "cztery Pory Roku". Budynek z 2007 roku. Wspólnota zainwestowała W fotowoltaikę i monitorng.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koprowskiego

Kowale,Gdańsk

524 483 zł49 m² 10 752 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 3 pokojowe gotowe do odbioru oraz z bardzo dużym rabatem! W skład oferowanego mieszkania wchodzi: - salon z aneksem, - sypialnia 1, - sypialnia nr.