dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 251 zł52 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2 z ogródkiem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Gaulle'a

Wrzeszcz,Gdańsk

620 000 zł57 m² 10 801,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zakochaj się w urokliwym dwupokojowym mieszkaniu w sercu Wrzeszcza - idealne na start lub jako inwestycja! Kluczowe korzyści: * Gotowe do zamieszkania od zaraz * Tylko 5 minut spacerem do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

848 173 zł58 m² 14 526 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 3 pok. o pow. 58,39 m2 do odbioru już w czerwcu! Osiedle składać się będzie z budynków mieszkalnych wielorodzinnych o wysokości trzech i czterech piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jasień,Gdańsk

2 700 zł47 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wydanie od zaraz! Najemca nie płaci prowizji. Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,30 m2 usytuowane w Gdańsku - Jasieniu przy ulicy Konrada Guderskiego. Dlaczego warto wynająć te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

374 468 zł50 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 251 zł52 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 063 200 zł78 m² 13 630,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Żabianka,Gdańsk

599 000 zł53 m² 11 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe na Żabiance. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022