dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 500 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 500 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszania! Rezerwacja spotkania możliwa jest od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

545 926 zł61 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie w nowoczesnym, rodzinnym osiedlu, które powstało w otoczeniu licznych terenów rekreacyjnych. Inwestycja mieści się w pełnej perspektyw, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

535 000 zł48 m² 11 058,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ciekawego mieszkania na Gdańskim Jasieniu. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,38m2, położone na parterze z ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Do Studzienki

Wrzeszcz,Gdańsk

929 000 zł71 m² 13 121,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - po generalnym remoncie, nowe instalacje - duży salon - bardzo przestronne, ustawne pokoje - niepowtarzalny układ mieszkania - genialne, klimatyczne wykończenie - mieszkanie dwustronne - wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 390 000 zł67 m² 20 746,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oto propozycja na miarę Twoich oczekiwań - apartament, który harmonijnie łączy elegancję z funkcjonalnością, a jego lokalizacja sprawia, że jest to prawdziwa perła na rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

3 300 000 zł84 m² 39 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament premium zlokalizowany w pierwszej linii zabudowy niespełna 100 m od morza Inwestycja Neptun Park zlokalizowana w Jelitkowie jest najbardziej pożądaną inwestycją w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

374 468 zł50 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie jedyne 800 m od urokliwej, piaszczystej plaży w Gdańskim Jelitkowie. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 251 zł52 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 384 zł55 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

622 279 zł64 m² 9 738,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Położenie osiedla na trasie Pomorskiej Kolei Metropolitalnej stanowi unikatowy atut wśród trójmiejskich inwestycji mieszkaniowych. Z przystanku pkm Gdańsk Kiełpinek mieszkańcy szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

995 000 zł72 m² 13 783,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - mieszkanie w samym sercu Gdańska, - klimatyczna kamienica położona bezpośrednio przy ul. Długiej natomiast okna od pokoi wychodzą na ul Garbary, co eliminuję dochodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

3 600 zł69 m² 52,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz przestronnego, nowocześnie wykończonego mieszkania Z balkonem? atuty: - mieszkanie gotowe do natychmiastowego zamieszkania - wysoki standard zarówno budynku jak i mieszkania - ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Jasień,Gdańsk

689 598 zł59 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na podróż po nieruchomości: przystanek 1 - Lokalizacja: nieruchomość usytuowana jest na osiedlu Stacja Nowy Gdańsk, przy ulicy Lawendowe Wzgórze - w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

1 090 000 zł67 m² 16 220,20 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz trzypokojowego apartamentu w nowym budownictwie kilkanaście minut od morza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - apartament gotowy do wprowadzenia, - dwustronna ekspozycja, - budynek z 2011,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

555 000 zł47 m² 11 788,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,08m2 (wysokość pomieszczeń 2,7 m.) znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku mieszkalnym z 2015 roku na osiedlu Lawendowe Wzgórze. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

465 174 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

374 468 zł50 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

445 793 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022