dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 521 ogłoszeń

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne, z gustem umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku, zamkniętego osiedla przy ulicy Słowiańskiej. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł81,58 m² 15 310,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania w Gdańskim Wrzeszczu atuty - cicha część Wrzeszcza - wysokie sufity, otwarta przestrzeń, oryginalny charakter wnętrza - bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 925 zł56,11 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? Apartments to inwestycja premium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 744 zł85,14 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł60,70 m² 12 339,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Hot oferta! tylko W pepper house! Wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Oliwa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 200 zł60,90 m² 11 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,90m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa oferta. W przygotowaniu. Możesz być pierwszym zainteresowanym! Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej części Oliwy. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł66,73 m² 23 962,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrium Oliva - wyjątkowy apartament o pow. 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem. Do sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni 66,73 m2, narożny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł70,82 m² 22 592,49 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja brabank invest komfort zakup tylko za gotówkę Jest w pobliżu wszystkiego co niezbędne - w okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na wynajem 68m2 położonego na 16 piętrze z świetnym widokiem na Zatokę Gdańską. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z wiatą garażową w centrum Gdańska - dzielnica Aniołki Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73 m , położone w klimatycznej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł76,54 m² 12 398,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - Gdańsk, ul. Przemyska Adres: gdańsk, ul. Przemyska Powierzchnia: 76 m Układ: 3 pokoje (możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju lub osobnej kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,40 m² 19 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy lokal o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowany na parterze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. To modne dziś miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne trzypokojowe mieszkanie na gdańskim Przymorzu. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 54mkw, bardzo ustawny układ z salonem, dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł61 m² 13 426,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty: gotowe do wprowadzenia; ekspozycja południowa; 2 Prywatne zewnętrzne miejsca parkingowe; 5 minuty do przystanku autobusowego i 5 minut do tramwajowego; 2 kilometry do Obwodnicy Trójmiasta; 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 888 zł61,03 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i dopracowane w detalach mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na cenionym osiedlu Zielony Południk przy ul. Jagiełły w Gdańsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Konrada Korzeniowskiego w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska - Brzeźnie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,30 m² 13 938,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części gdańskiego Przymorza. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,60 m² 17 521,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty świetna lokalizacja - szybki dojazd do Śródmieścia Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 600 zł62,41 m² 19 990,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hot oferta! dostęna tylko W naszym biurze! atuty: - okolica Parku Oliwskiego - w pobliżu pełna baza handlowo- usługowa - blisko do skm, tramwaju i przystanków autobusowych - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł68 m² 21 308,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska ul. Św. Barbary. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 774 zł85,14 m² 19 600,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na ostatnim piętrze Ostatnie piętro | Taras | Kameralna inwestycja | Blisko plaży | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają komfortowego apartamentu nad.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł68,35 m² 13 460,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 przy ulicy Grunwaldzkiej 59 w dzielnicy Wrzeszcz. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG) Powierzchnia: 67,93 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł57,27 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie w inwestycji. Odbiór październik 2025 mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 57,27 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 890 €68,65 m² 4 805,39 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

od 329 890,00 eur To nowoczesne, zamknięte osiedle w Pilar de la Horadada, oferujące bungalowy z dwiema lub trzema sypialniami oraz dwiema łazienkami, położone zaledwie 2 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

997 600 zł58 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stare miasto - widok na halę targową podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: gdańsk ul. Podwale Staromiejskie 93 (stare Miasto) - Powierzchnia: 58 m - Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł66,77 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogrodem w cenionej inwestycji Oliwski Park tuż obok Parku Oliwskiego Atuty: kameralne osiedle, rozbudowana roślinność na terenie osiedla oraz brak ruchu samochodowego, panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,51 m² 16 555,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (II piętro) o powierzchni 46,51 m3 z widokiem na rzekę Motławę położone w Gdańsk niedaleko Śródmieścia, inwestycja Portowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł77,10 m² 20 752,27 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowa cena! |apartament Premium z widokiem na Zatokę | Wysoki Standard Wyobraź sobie poranną kawę z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, w apartamencie wykończonym w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla rodziny, szukającej doskonałej lokalizacji. Jasne, przestronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane w na granicy dzielnic Osiedle Wejhera i Jelitkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

939 151 zł49,25 m² 19 069,05 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z pakietem eco - Gdańsk, ul. Mostek 49,47 m | 3 pokoje | balkon 4,50 m | 4. piętro Oferuję funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się na Ul. Angielska Grobla. Mieszkanie o łącznej powierzchni 69,83 mkw zostało zaaranżowane jako dwa.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł68,50 m² 11 459,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł61,43 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na wynajem Storia by Reapolis, gdańsk Aniołki Najważniejsze atuty - Powierzchnia: 58 m , 3 pokoje, dwupoziomowy układ - Doskonała lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł56 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie w Gdańsku - Suchanino. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, położonego na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Krakowiec-Górki Zachodnie,Gdańsk

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Twój kawałek raju w Gdańsk - krakowiec/stogi | 57 m? po generalnym remoncie + 300 m? ogrodu z altaną! Są mieszkania. I są miejsca, do których wraca się z uśmiechem. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł60 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, świeżo wykończone, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w nowo powstałej inwestycji Doki w Gdańsku Śródmieście. Idealne mieszkanie do zamieszkania na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł64,27 m² 11 902,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,27m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki oraz duży ogródek 194m2. Planowany odbiór mieszkania.