dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i wynajmu

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Matecznikowa

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 600 000 zł137 m² 11 687,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które posiada unikalne walory w dzisiejszych osiedlowych rzeczywistościach. Z balkonów można rozkoszować się szerokokątnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Wrzeszcz,Gdańsk

1 931 000 zł97 m² 19 989,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwukondygnacyjny apartament położony jednocześnie w samym centrum Gdańska Wrzeszcza jak również w cichej i spokojnej jego części. Idealne miejsce do zamieszkania dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 891 400 zł95 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie na dwóch poziomach w centrum Gdańska. Lokalizacja: jasne i przestronne mieszkanie z balkonem znajduje się na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Orunia,Gdańsk

549 600 zł63 m² 8 765,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle w południowej części Gdańska, z budynkami o niskiej, 3 piętrowej zabudowie. Okolica to nowe osiedla mieszkaniowe, place zabaw i tereny zielone. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 840 860 zł88 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie (87,66m2) z balkonem (2,56m2), położone na 3 oraz 4 piętrze w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stępkarska

Stare Miasto,Gdańsk

2 700 zł49 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Chlebova Apartamenty, położonej bezpośrednio nad Motławą, w sercu Śródmieścia. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Feniksa

Osowa,Gdańsk

749 000 zł52 m² 14 362,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem na gdańskiej Osowej Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Na Osowej, w kameralnym budynku liczącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

949 999 zł86 m² 11 059,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mamy do zaoferowania mieszkanie z ogrodem znajdujące się na dwóch kondygnacjach w budynku przy ul. Hallera 21 w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane na pierwszym i drugim piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Feniksa

Osowa,Gdańsk

999 000 zł74 m² 13 483,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Osowej Jeśli szukasz mieszkania, które oferuje realną przestrzeń do życia, to ta oferta zasługuje na szczególną uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Stare Miasto,Gdańsk

846 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wave nieruchomości wyjątkowa oferta w sercu Gdańska! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Jana Heweliusza 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Madison oraz kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 510 000 zł68 m² 22 281,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowy, trzypokojowy apartament z przepieknymi, bezpośrednimi widokami na Motławę i słynne gdańskie żurawie stoczniowe, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bergiela

Zakoniczyn,Gdańsk

859 000 zł84 m² 10 275,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,6 m2 zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze budynku na osiedlu Zakoniczyn. Osiedle bardzo spokojne z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Główne Miasto,Gdańsk

690 000 zł31 m² 21 988,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Pierwszy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 111 000 zł55 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy parku | 2-4 pokoje | gdańsk zaspa | idealne dla rodziny Gdańsk - Zaspa / Rozstaje 2-4 pokoje Stan deweloperski Termin oddania: 2026 Mieszkasz w mieście ale żyjesz przy parku Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 100 000 zł49 m² 22 619,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowy, dwupokojowy apartament z przepieknymi, bezpośrednimi widokami na Martwą Wisłę i Port Gdański, znajdujący się na V piętrze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

689 000 zł58 m² 11 936,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe gdańsk jasień, ul. Potęgowska Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

870 000 zł79 m² 10 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe Z kominkiem | gdańsk ujeścisko Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie (bez skosów), położone na 1. i 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł93 m² 9 677,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim z dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na II poziomie. Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

720 000 zł70 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,97 m , zlokalizowane w prestiżowej, południowej części Gdańska. Jest to idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fieldorfa

Orunia Górna,Gdańsk

1 000 000 zł94 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja! Przestronne mieszkanie 94 m2 | Gdańsk Orunia Górna | Garaż, komórka, wspólny ogród | Bezczynszowe Na sprzedaż wyjątkowo przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fieldorfa

Orunia,Gdańsk

1 200 000 zł96 m² 12 443 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

1 365 000 zł66 m² 20 578,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta | Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filarskiego

Letnica,Gdańsk

579 000 zł32 m² 17 815,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone na 4 piętrze z 5 w budynku z ochroną oraz strefą fitness dla mieszkańców. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Osowa,Gdańsk

774 000 zł56 m² 10 144 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Czy 56,4 m może "urosnąć"? W tym przypadku tak. Mieszkanie plus poddasze. Wielu klientów szuka gotowych rozwiązań, ale prawdziwe okazje trafiają się tym, którzy potrafią dostrzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

998 000 zł64 m² 15 677 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Metraż: 63,66 m | Ogródek z tarasem 20,97 m l parter | 2 poziomy Lokale w cenach od 780 000,00 pln do 1 380 675,00 pln, o powierzchniach od 37,74 m do 69,45 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł86 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Południowa

Brzeźno,Gdańsk

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w Brzeźnie - doskonała lokalizacja, wyjątkowy widok, duży potencjał! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazurska

Brzeźno,Gdańsk

790 000 zł86 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

*** nadmorska dzielnica gdańska ***5 minut do plaży *** mieszkanie do własnej aranżacji *** lokalizacja: historia Brzeźna sięga XIII w. - początkowo była to osada rybacka. Aktualnie jest to nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Gdańsk

Jasień,Gdańsk

1 199 000 zł78 m² 15 371,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

### Na Sprzedaż: unikalne Mieszkanie Loftowe w Trójmieście *lokalizacja:* 5. piętro nowoczesnego budynku z 2020 roku *powierzchnia użytkowa:* 78 m (82 m powierzchni funkcjonalnej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Osowa,Gdańsk

940 000 zł76 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Kameralne, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Gdańska Osowy - przytulność, przestrzeń i styl w jednym. Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój, wygodę i niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

120 000 €46 m² 2 608,70 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nasz projekt lunar mak marine w Gazipasa znajduje się zaledwie 800 metrów od morza i 150 metrów od najbardziej tętniącej życiem i centralnej ulicy miasta, prezentując historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

5 200 zł70 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem - wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na Motławę, gdańsk, ul. Toruńska Do wynajęcia przestronne i stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Kowale,Gdańsk

702 400 zł71 m² 9 843,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, funkcjonalny, ustawny, nowy lokal o powierzchni 71,36 m2. Mieszkanie posiada poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji na 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworzniaków

Ujeścisko,Gdańsk

645 000 zł58 m² 11 099,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem | winda | spokojne osiedle - gdańsk ujeścisko Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 58,11 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

670 000 zł29 m² 22 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz perły inwestycyjnej w Gdańsku? Nie zwlekaj - fantastyczna inwestycja w Gdańsku. - marzenie dla osoby chcącej wypocząć w Gdańsku i skorzystać z luksusów osiedla i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Maćkowy,Gdańsk

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chełm,Gdańsk

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie I 4-pokoje | 140 m (po podłodze) | Gdańsk Chełm, ul. Wawelska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, mieszkania 4-pokojowego, które po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Starego Miasta Gdańska, ul. Ogarna. Rozkład pomieszczeń Mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 80 m2 składa się z: pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

862 270 zł37 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,48 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,90 m2 - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Siennicka

Rudno,Gdańsk

1 649 340 zł75 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyłączną ofertę sprzedaży mieszkań w Śródmieściu Gdańska w nowo powstającej kamienicy, przy ulicy Angielska Grobla. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 300 000 zł78 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Witaj w Miejscu, w którym zaczyna się rodzinny spokój. Dwupoziomowy apartament 79,8 m | Gdańsk Morena Są mieszkania, które od pierwszych kroków dają poczucie, że to dom. Takie,.