dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i wynajmu

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

3 442 230 zł120,78 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament przy samej motławie Z 46-metrowym tarasem Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł84,50 m² 12 887,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Dwa mieszkania inwestycyjne w Siedlcach. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej części dzielnicy Siedlce, w najbliższym otoczeniu mamy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł55,44 m² 30 663,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Top apartament Z logią przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł88,60 m² 10 372,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: jasne i przestrzenne mieszkanie ładna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 503 925 zł106,55 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 500 zł88,67 m² 7 922 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni wolny lokal! Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,67m2 z aneksem kuchennym oraz z antresolą o przemyślanym układzie to przestrzeń stworzona dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Na zboczu w spokojnej i zielonej części Gdańska, z dala od zgiełku centrum, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,14 m² 13 068,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z podziałem na 2 strefy. Idealne dla rodziny! lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł50,02 m² 12 974,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wydania! Nowe, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej części Osowej to propozycja dla osób, które szukają czegoś miejsca do życia lub inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł84,41 m² 18 350,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Pragnę przedstawić Państwu lokal mieszkalny, pięcio pokojowy w dzielnicy Strzyża. Lokal jedyny w swoim rodzaju. Zapraszam na prezentację. Zdjęcia dostępne z wewnątrz wkrótce.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wyodrębnienia 4 pokoju. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł68,50 m² 11 459,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 226 zł35,74 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie Z balkonem przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta |.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,30 m² 16 906,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowy apartament położony w prestiżowej Jaśkowej Dolinie to propozycja dla osób poszukujących harmonii między wielkomiejskim stylem życia a kojącą bliskością natury. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne, słoneczne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 4 pokojowe położone w bardzo cichej i dobrze skomunikowanej dzielnicy! lokalizacja: gdańsk Chełm to cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł76,59 m² 9 779,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie: na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, 3-pokojowe, przestronne, rozkładowe, idealne dla rodziny szukającej przestrzeni, spokoju i świetnej komunikacji, jak i na inwestycję, poożone.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 000 zł82,50 m² 26 606,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł80,53 m² 12 281,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: * 5 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * 10 min autem do Gdańskiej Starówki; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza; * Nowoczesne osiedle; * Ogólnodostępne miejsca tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł33,18 m² 20 162,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie Z ogródkiem przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości - dwupoziomowe, - możliwość zrobienia balkonu, - przynależne miejsce postojowe, - fantastyczna lokalizacja, - blisko komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, skm, pkm,.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł80,80 m² 13 106,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 80,80 m2 (podzielone na dwa mieszkania 54 m2 i 27 m2 z oddzielnymi wejściami). Obecnie wynajmowane. Nieruchomość położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł147 m² 10 197 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

NA sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe, eleganckie mieszkanie W centrum gdańska Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i ponadczasowej elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 663 750 zł106,55 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł157,50 m² 10 469,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

0% prowizji! Przestronny apartament 157,5 m z garażem i tarasem | Gdańsk Osowa mieszkanie: na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,5 m , położony w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł134,10 m² 9 164,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, przestronnym 134m2 4/5cio-pokojowym mieszkaniu - jest to metraż powierzchni całkowitej po podłodze. Mieszkanie posiada dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

998 000 zł101 m² 9 861,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń - Jasień, ul. Rycerza Blizbora Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Orunia Górna,Gdańsk

889 000 zł70 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. Szukasz mieszkania, które daje wyraźny podział przestrzeni i komfort życia niedostępny w standardowych układach? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

1 490 000 zł120 m² 12 365,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120 m z antresolą, położone na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji Przemyska Vita II od renomowanego dewelopera Develia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

879 000 zł83 m² 10 590,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, piękne i gotowe do wprowadzenia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Mieszkanie: nieruchomość.