dowolna

Luksusowe mieszkania Gdańsk - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

670 000 zł51 m² 13 259,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko w miocasa. Oferuję na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie w stylu eklektycznego loftu z antresolą i dwoma tarasami na dwóch różnych poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Gdańsk

2 750 zł30 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukiwane mieszkanie na wynajem? Wyjątkowo atrakcyjna oferta, tylko w naszym biurze! Przytulne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w centrum Gdańska, przy ul. Heweliusza, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Sobieszewo,Gdańsk

552 439 zł27 m² 20 559,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 1,2 km od plaży, idealna dla osób szukających spokojnego nadmorskiego azylu. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

599 000 zł44 m² 13 549 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Główne atuty: nowoczesne i gotowe do zamieszkania lub wynajmu mieszkanie w pełni wyposażone, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ trzy wygodne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Ujeścisko,Gdańsk

2 200 zł35 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! 1-pokojowe przytulne mieszkanie, na 2 piętrze przy ulicy Guderskiego w Gdańsku. Mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych znajdujące się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tandeta

Stare Miasto,Gdańsk

1 174 000 zł42 m² 28 221,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 080 000 zł65 m² 16 674,40 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji przy zakupie tej nieruchomosci Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie blisko morza - Gdańsk Nowa Letnica, ul. Starowiejska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Ujeścisko,Gdańsk

769 000 zł65 m² 11 894,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne Mieszkanie o Wysokim Standardzie na Osiedlu Park Południe od Robyg - Wprowadź się Już Dziś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego mieszkania o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

2 600 zł54 m² 48,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 54m , położone w dzielnicy Gdańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

813 000 zł60 m² 13 487,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania na Jasieniu z dużym ogródkiem? Trafiłeś idealnie! atuty: - ustawne, - zaciszny i przestronny ogród z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 349 000 zł87 m² 15 452,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Atuty -zamknięte, monitorowane osiedle z prywatnym wejściem do lasu -4 minuty do przystanku autobusowego, 8 minut do tramwajowego -budynek tuż przy samym lesie -cicha i spokojna okolica -pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 180 000 zł65 m² 18 218,30 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament 3- pokojowy z widokiem na morze. Nieruchomość znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska- letnicy. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różany Stok

Karczemki Kiełpińskie,Gdańsk

734 000 zł70 m² 11 057,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 080 000 zł65 m² 16 674 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta godna zainteresowania! Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament 3-pokojowy z widokiem na morze. Nieruchomość znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korzeniowskiego

Brzeźno,Gdańsk

1 259 000 zł49 m² 25 693,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w prestiżowej Willi Brzeźno Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym budynku Willi Brzeźno, zrealizowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

890 000 zł42 m² 21 281,70 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Letnica - Luksus od zaraz! Nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Marzysz o miejscu, które łączy nowoczesny styl, prestiżową lokalizację i gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jasieńska

Jasień,Gdańsk

545 000 zł33 m² 16 515,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Słoneczna, funkcjonalna, przestrzenna kawalerka z ogrodem na strzeżonym osiedlu Wróbla Staw. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone i wyposażone w sprzęt agd (w tym pralka i odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Główne Miasto,Gdańsk

400 000 zł34 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle stworzone z myślą o osobach oraz firmach lokujących swój kapitał w nieruchomości. Cena nie zawiera podatku vat 23 % Zapraszam na prezentację - Apartamenty inwestycyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Zakoniczyn,Gdańsk

2 200 zł48 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 48m , położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

2 600 zł54 m² 48,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 199 000 zł63 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażone mieszkanie z dwoma balkonami i panoramicznym widokiem gotowe do zamieszkania! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie, które łączy nowoczesność, komfort i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

940 000 zł73 m² 12 876,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Piecki-Migowo! Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni około 73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seredyńskiego

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90m2 zlokalizowane na IV piętrze : * Salon, * Aneks kuchenny, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w starej kamienicy w wyjątkowej okolicy, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

830 000 zł54 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie w sercu Wrzeszcza, gdańsk Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na 2. piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

579 000 zł41 m² 14 122 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Morenie ul. Myśliwskie Wzgórze Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bergiela

Zakoniczyn,Gdańsk

749 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej okolicy dostępne od zaraz! Na sprzedaż przestronne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - nowoczesna inwestycja - duży balkon, - gotowe do wprowadzenia, - bardzo słoneczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

1 250 000 zł87 m² 17 229,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z pracownią 65 m + 22 m Lokalizacja: gdańsk, ul. Wajdeloty Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

759 000 zł67 m² 11 328,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na gdańskim Przymorzu 67 m . Atuty nieruchomości: - mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia, - fantastyczna lokalizacja - Doskonała komunikacja tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

680 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie 51 m 4 pokoje, ul. Kartuska 57, gdańsk Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 51 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Seredyńskiego

Długie Ogrody,Gdańsk

1 499 000 zł96 m² 17 177,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie Inwestycyjne - 95,5 m | 4 Apartamenty Lokalizacja: gdańsk, długie Ogrody Opis: mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 95,5 m , podzielone na 4 apartamenty, świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisykowskiego

Jasień,Gdańsk

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,22 m z przynależną piwnicą o powierzchni 3 m oraz dużym ogródkiem (114 m ), usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Główne Miasto,Gdańsk

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 57m2 Wynajmę od zaraz! Wysoki Standard. Atuty: - centrum Gdańska - nigdy niezamieszkałe, w pełni wyposażone, - miejsce w hali garażowej 300 pln - komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

752 432 zł49 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

" twoja nowa inwestycja w sercu Gdańska " **start przedsprzedaży!** Chcesz zainwestować w nieruchomości? Teraz masz okazję, by wybrać jedno z **336 nowoczesnych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 727 482 zł100 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis apartamentu: mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 99,97 m2, usytuowane na siódmym piętrze. Pokój dzienny z aneksem (31,32 m2) posiada wyjście na balkon (7,79 m2). W mieszkaniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

890 000 zł45 m² 19 733,90 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament położony w centrum Starego Miasta będzie idealną propozycją do zamieszkania lub inwestycji pod wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy. Mieszanie zostało zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

2 700 zł36 m² 74,18 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących, bez dzieci i zwierząt!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 220 000 zł58 m² 21 034,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Posiadam na sprzedaż nowocześnie urządzony apartament o powierzchni 58 mkw. w budynku aviator Charlie na Gdańskiej Zaspie. Budynek usytuowany jest w prestiżowej dzielnicy, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonia Uroda

Wrzeszcz,Gdańsk

862 536 zł52 m² 16 632 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis apartamentu: kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,86 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowane na siódmym piętrze, składające się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wieżycka

Zakoniczyn,Gdańsk

599 000 zł44 m² 13 641,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu piękne mieszkanie znajdujące się w Gdańsku, dzielnicy Zakoniczyn. Na sprzedaż! Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

495 000 zł44 m² 11 929,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje bardzo blisko centrum Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w sercu Gdańska - ul. Głęboka Na sprzedaż oferujemy przestronną kawalerkę, położoną w doskonałej lokalizacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij