dowolna

Luksusowe mieszkania Gdańsk - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

588 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

588 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małomiejska

Orunia,Gdańsk

717 570 zł54 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskiej Oruni. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osińskiego

Kiełpinek,Gdańsk

649 000 zł42 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o pow: 41,78 m2 w Wiszących Ogrodach Lokalizacja: 2. piętro Orientacja: wschodnio-południowa Mieszkanie o funkcjonalnym układzie z pięknym widokiem na Wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przymorze,Gdańsk

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Najemca nie płaci prowizji. Zamieszkaj w sąsiedztwie Parku Reagana w Rezydencji Marina w Gdańsku! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Chełm,Gdańsk

2 600 zł54 m² 47,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób dorosłych pracujących dostępne od zaraz. Mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji położone jest tylko 2 minuty od przystanku tramwajowego. Wokół pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Przestronne, słoneczne i ciepłe. Powierzchnia 66,23 m2 z 3 niezależnymi pokojami i osobną, jasną kuchnią. Budynek z cegły, od strony północnej docieplony. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

785 000 zł62 m² 12 566 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania 3-pokojowego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - wykończone z wysokiej klasy materiałów, - gotowe do wprowadzenia, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Smoluchowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 200 000 zł243 m² 9 053,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie wielkości domu W centrum wrzeszcza! hit! lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz, najlepiej skomunikowana dzielnica Gdańska. Do dyspozycji Tramwaj, autobus, pkm, oraz skm. Komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

509 000 zł36 m² 14 138,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Blisko centrum Gdańska Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, które stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

909 000 zł59 m² 15 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,7 m , usytuowanego na parterze budynku z prywatnym ogródkiem o powierzchni 40 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupoziomowe w nowej dwukondygnacyjnej kamienicy, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, 500m od Olivia Business Center. Pierwszy poziom składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 690 000 zł69 m² 24 617,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczny apartament 3 pokojowy z loggią, znajdujący się w kameralnej części dzielnicy Gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu morza oraz Parku Prezydenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

1 147 000 zł68 m² 16 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz apartamentu lub miejsca do zamieszkania w pasie nadmorskim? Szum fal, klimatyczne molo, plaża, do której dotrzesz spacerem -> Ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe Mieszkanie z Loggią | Żabianka Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 7. piętrze budynku z pięknym widokiem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

465 083 zł43 m² 10 703,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Skandinavia to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstało w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (orunia Górna- gdańsk Południe). Miejsce to zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Śródmieście,Gdańsk

899 000 zł46 m² 19 663,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, znajdujące się w kameralnej części Gdańska, w otoczeniu Gdańskiej Starówki, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

1 020 000 zł39 m² 26 020,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy, znajdujący się w kameralnej części dzielnicy Gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu morza oraz Parku Prezydenta Ronalda Reagana, co gwarantuje dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

1 199 000 zł72 m² 16 652,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy na sprzedaż gotowe rozwiązanie inwestycyjne: mieszkanie podzielone na dwa odrębne, samodzielne apartamenty: każdy z apartamentów składa się z salonu aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

639 000 zł52 m² 12 393,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyposażone I gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie Z ogrodem! lokalizacja Miejsce świetnie skomunikowane dzięki: -bliskości przystanku autobusowego, tramwajowego -świetnemu dojazdowi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 749 000 zł60 m² 29 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz apartamentu lub miejsca do zamieszkania w pasie nadmorskim ? Szum fal, klimatyczne molo i strzeżona plaża, do której dotrzesz spacerem -> Ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połczyńska

Gdańsk,pomorskie

889 000 zł75 m² 11 853,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta prywatna mieszkanie: 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 znajdujące się na 2/2 piętrze. W budynku są jedynie 4 mieszkania, a to właśnie znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spichrzowa

Śródmieście,Gdańsk

949 000 zł51 m² 18 607,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne, a jednocześnie eleganckie mieszkanie zostało również wyposażone w udogodnienia dla ewentualnych przyszłych wynajmujących m.in. indywidualnie zaprojektowane kąciki dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończone 2 pokoje w budynku z 2022 roku Lokalizacja: dzielnica Ujeścisko, gdańsk Powierzchnia: 41,14 m Piętro: 3 w czteropiętrowym bloku (wybudowany w czerwcu 2022 r.) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

1 830 000 zł49 m² 37 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny apartament usytuowany w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście, z widokiem na Motławę oraz słynne koło widokowe. Lokalizacja Lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Słoneczniki,Gdańsk

860 000 zł55 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem, usytuowane w Gdańsku, w dzielnicy Piecki-Migowo. Lokal mieszkalny znajduje się w inwestycji słoneczna morena, dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

598 886 zł54 m² 11 125,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: - 2 miejsca parkingowe - 2 pokoje z dodatkowym pomieszczeniem na domowe biuro - 5 minut przystanek autobusowy - 10 minut przystanek tramwajowy - 10 minut Obwodnica Trójmiasta - 15 minut ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przymorze,Gdańsk

2 299 zł35 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy wyobrażasz sobie codzienne spacery na plażę i życie w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Gdańsku? To dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Przymorze, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spichrzowa

Śródmieście,Gdańsk

1 899 000 zł102 m² 18 617,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Więcej zdjęć na naszej stronie www: dobraoferta.Pro Apartament PREMIUM na Wyspie Spichrzów Stabilna stopa zwrotu i wzrost wartości w czasie. Zero własnego czasu na zarządzanie. Udokumentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

616 000 zł46 m² 13 391,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w Gdańsku w pasie nadmorskim, w dzielnicy Przymorze. Ta część dzielnicy posiada w otoczeniu wszystko, co niezbędne do życia, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beniowskiego

Przymorze,Gdańsk

4 000 zł62 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament Z dużym narożnym balkonem! lokalizacja: apartament znajduje się na pograniczu dzielnic oliwa/przymorze. Bliskość komunikacji miejskiej pozwala na swobodne przemieszczanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

2 130 000 zł62 m² 34 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie interesują mnie oferty biur nieruchomości, możliwa jest prezentacja nieruchomości dla Państwa klienta. Spokojna dzielnica | Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Ochrona | Siłownia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania 4-pokojowego we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealne mieszkanie dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Stare Miasto,Gdańsk

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brabank 2024 Luksus na Starówce Gdańska w eleganckim stylu Zapraszamy do wynajmu długoterminowego wyjątkowego apartamentu w Brabank o powierzchni 90 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hery

Osowa,Gdańsk

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w minimalistycznym stylu o powierzchni 114,6 m , usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Osowa. To przestronny, nowoczesny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tysiąclecia

Żabianka,Gdańsk

470 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko morza Gdańsk Żabianka Opis mieszkania: powierzchnia: 32 m Mieszkanie na 3. piętrze w bloku bez windy Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania przy ul. Piastowskiej w Gdańsku Na sprzedaż mieszkanie w jednym z "krótkich falowców" przy ul. Piastowskiej, usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

849 000 zł68 m² 12 570,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz ustawnego, wykończonego mieszkania blisko centrum, ta oferta jest dla Ciebie! główne atuty: -Świetne skomunikowana okolica, przystanek autobusowy pod budynkiem -mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

7 000 zł71 m² 98,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament na wynajem w inwestycji Brabank tuż przy gdańskiej Starówce. Atuty: - widok na panoramę Gdańska, - lokalizacja w samym sercu Gdańska, - dostęp do najlepszych restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Orunia Górna,Gdańsk

699 000 zł55 m² 12 640,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty: - 5 minut przystanek autobusowy ( pętla Łostowice) - 5 minut przystanek tramwajowy ( pętla Łostowice) - 5 minut Obwodnica Trójmiasta - 8 minut ścisłe centrum Gdańska - niska kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filarskiego

Letnica,Gdańsk

1 270 000 zł67 m² 18 898,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam przyjemność zaoferować Państwu zupełnie Nowy, ekskluzywny, 3-Pokojowy Apartament blisko morza (300m), kilka minut spacerem i jesteśmy na plaży. Zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Podstawowe dane: powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 3 (w tym salon, 2 sypialnie) Kuchnia: jasna, oddzielna z oknem Łazienka: z wanną Dodatkowo: przedpokój, piwnica o powierzchni ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suchanka

Chełm,Gdańsk

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wchodzisz i mieszkasz. Mieszkanie całkowicie nowe, z nowym, nieużywanym wyposażeniem, niezamieszkałe dotychczas. W cenie najmu dodatkowe pomieszczenie (komórka lokatorska ponad 3 m2, na.