dowolna

Luksusowe mieszkania Gdańsk - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Podstawowe dane: powierzchnia: 50 m Liczba pokoi: 3 (w tym salon, 2 sypialnie) Kuchnia: jasna, oddzielna z oknem Łazienka: z wanną Dodatkowo: przedpokój, piwnica o powierzchni ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz 2-pokojowego mieszkania, po remoncie nieopodal skm? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - po generalnym remoncie, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko Sopotu, - dobrze skomunikowane, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie dla osób, które szukają ciszy, spokoju i bliskości natury. Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji dewelopera Invest Komfort "nadmorski Park". To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł42 m² 11 777,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,52 m2 w budynku z 2021 r. przy ul. Hokejowej 8 w miejscowości Gdańsk. Mieszkanie składa się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

999 000 zł66 m² 15 115,80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz wyjątkowego apartamentu w nadmorskiej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - nowoczesne osiedle, - bliskość do plaży, - bliskość terenów zielonych, - w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

780 000 zł41 m² 19 061,60 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, nieruchomości położonej w Gdańskiej dzielnicy Letnica, w Inwestycji Nowa Letnica dewelopera Robyg. Najważniejsze cechy: powierzchnia apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Współczesna

Łostowice,Gdańsk

549 000 zł50 m² 10 892,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie znajduje się w miejscowości Borkowo przy ul. Współczesnej, mieszkanie: nieruchomość z opcją aranżacji 3 pokoju, rzut koncepcyjny załączony w zdjęciach Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 022 000 zł71 m² 14 394,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przepiękne mieszkanie w samym sercu Gdańskiej Oliwy - przestronne, słoneczne i urządzone z niezwykłą dbałością o detale. To mieszkanie łączy w sobie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

890 000 zł45 m² 19 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w sercu Gdańska - Bastion Wałowa Oferujemy na sprzedaż prestiżowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Młodym Mieście. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

789 000 zł62 m² 12 624 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestronnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - gotowe do wprowadzenia, - nowocześnie wykończone, - duży balkon, - świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różany Stok

Karczemki Kiełpińskie,Gdańsk

789 000 zł70 m² 11 271,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz. Pokój z kuchnią, aneks sypialniany i łazienka, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koralowa

Orunia Górna,Gdańsk

339 000 zł16 m² 21 187,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka po generalnym remoncie w pełni wyposażona pięć minut od centrum Gdańsku za mniej niż 350.000 PLN? To już możliwe! ATUTY: Pięć minut od centrum Gdańska Funkcjonalne studio po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

829 000 zł95 m² 8 686,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości, która składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

845 000 zł33 m² 25 864,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu absolutną perełkę! Mieszkanie przy ulicy Długiej w Gdańsku, zaledwie 90 metrów od Ratusza i 140 metrów od Fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m Opis nieruchomości: sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

1 039 900 zł68 m² 15 292,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz! Bądź pierwszy, zanim ubiegną Cię inni. Mieszkań w tym stylu jest bardzo mało na dzisiejszym rynku przepełnionym kopiowalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paganiniego

Suchanino,Gdańsk

695 000 zł52 m² 13 263,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu mieszkanie przy ulicy Nicoli Paganiniego 11 na Gdańskim Suchaninie. Mieszkanie o powierzchni 52,4m składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 022 000 zł71 m² 14 394,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Maćkowy,Gdańsk

439 000 zł35 m² 12 401,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: mieszkanie 1-pokojowe w Gdańsku Maćkowy Lokalizacja: gdańsk Maćkowy, ul. Starogardzka Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,40 mkw, znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Burzyńskiego

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

470 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka o powierzchni 26,80 m , usytuowana na 7. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa - Rozstaje, zaledwie kilka minut od plaży i mola w Brzeźnie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 599 000 zł82 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji - 10 min. spacerem do plaży, osiedle Przystań Letnica. Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

839 000 zł51 m² 16 483,30 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz apartamentu premium z majestatycznym widokiem na Gdańsk? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - malowniczy widok Wrzeszcza, stoczni oraz Śródmieścia Gdańska - Fantastyczna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł50 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na ulicy Suchej, na osiedlu Nowa Letnica, blisko stadionu pge Arena i czerwonego mostu. Dobry dojazd do centrum, również od strony Brzeźna, 3 minuty do tunelu pod Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

1 350 000 zł70 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż trzy apartamenty o łącznej powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Długiej, 100 m od Neptuna, w samym sercu Gdańska, w Głównym Mieście. Apartamenty składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

887 000 zł42 m² 20 994,10 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w Albatross Towers? Idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesna i prestiżowa inwestycja, - funkcjonalny układ, - piękny widok, - duży balkon, 8m2, - słoneczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

969 000 zł43 m² 22 456,60 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na 8-mym piętrze 17-to piętrowego budynku znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica, około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

564 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz 2-pokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

689 000 zł38 m² 18 324,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie W centrum miasta! lokalizacja: świetna lokalizacja dzięki bliskości starego miasta, w okolicy wyjątkowo bogate zaplecze handlowo-usługowe. Galeria handlowa, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

995 000 zł57 m² 17 389 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: nieruchomość mieści się w inwestycji Albatros Towers w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. Bliskość morza i liczne tereny rekreacyjne spowodowały, że jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

715 000 zł54 m² 13 240,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz trzypokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? Idealnie trafiłeś! atuty: - niska zabudowa, - mieszkanie po generalnym remoncie, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko centrum oraz Sopotu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

630 000 zł43 m² 14 651,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciepłe, narożne, z ekspozycją na wschód, południe i zachód. Lokal ma powierzchnię 43 m i składa się z: dwóch pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

889 000 zł52 m² 17 030,70 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz apartamentu w segmencie premium z majestatycznym widokiem na Gdańsk? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetny dojazd do centrum Gdańska oraz Sopotu - Dobre połączenia komunikacyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny Apartament 50 m 2 w Centrum Garnizonu ul. Białoszewskiego 18 dla singli lub pary na prestiżowym osiedlu w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament Premium znajduje się na III piętrze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna Grobla

Sienna Grobla I,Gdańsk

2 226 000 zł84 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament na Siennej Grobli w Gdańsku. Apartament podzielony jest na dwa mieszkania, idealny również pod wynajem krótko i długoterminowy. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opacka

Jelitkowo,Gdańsk

1 800 000 zł60 m² 30 247 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najbardziej modny adres w Gdańsku - Harmonia Oliwska. Wyjątkowe trzy pokojowe mieszkanie z pięknym ogródkiem. Osiedle stworzone dla osób, które cenią sobie komfort i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania 4-pokojowego we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealne mieszkanie dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

1 029 900 zł68 m² 15 145,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 079 900 zł65 m² 16 672,80 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkań w tym stylu jest bardzo mało na dzisiejszym rynku przepełnionym kopiowalnością współczesnych wnętrz. Dla osób ceniących sobie indywidualność, przestrzeń i komfort, mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

928 900 zł65 m² 14 290,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na kameralnym osiedlu. Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3. piętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 169 000 zł65 m² 18 048,50 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dla osób ceniących sobie indywidualność, przestrzeń i komfort, mamy do zaoferowania świeżo wykonane, przytulne i w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m2.