dowolna

Mieszkania nad morzem Gdańsk - Lista ogłoszeń

1 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 053 ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu nieruchomości, która łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową lokalizację. To doskonały wybór dla osób, które cenią komfort życia w sercu miasta lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł90 m² 19 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 90 m , położony na 8 piętrze w 17-piętrowym budynku z 2023 roku. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 245 zł33 m² 11 643,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł46,48 m² 14 995,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich lokalizacji Gdańska - Brzeźnie, przy ul. Dunikowskiego. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 631 644 zł129,84 m² 20 268,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

1 262 940 zł90,21 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ponad 90 m2 | blisko morza | blisko komunikacji i skm ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł66,61 m² 20 252,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: * Standard premium, wykończone 'pod klucz' * Wysokiej jakości materiały, naturalne drewno i modne kolory * Nigdy nie zamieszkałe, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. * funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne 3 pokojowe mieszkanie w sercu Zaspy. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, dwóch sypialni, pomieszczenia gospodarczego z pralko-suszarką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,36 m² 16 298,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowa inwestycja Z basenem I strefą relaksu 2 poziomy - Parter z tarasem i wyjściem na ogród oraz antresola | Luksusowa inwestycja z basenem i strefą relaksu | Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 701 000 zł68,04 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł71 m² 31 690,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament W samym sercu gdańska W pełni umeblowany | Wyspa Spichrzów | Wysoki sufit 330 cm | Balkon | Klimatyzacja ****** opis inwestycji: kompleks Grano na Wyspie Spichrzów, to zwycięzcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł85,57 m² 19 749,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: 5 minut spacerem do plaży i morza Inwestycja z całodobową ochroną, siłownią i strefą spa Liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowe w okolicy Rezydencja Marina to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 321 201 zł57,66 m² 22 913,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ostatni tak duży apartament W grano hotel wykończony pod klucz Gdańsk Sobieszewo | 57,66 m | 2 przestronne pokoje | 2 łazienki | 1. piętro | Wykończony pod klucz | Gwarantowany zwrot 8,33%.

Szczegóły ogłoszenia

1 008 000 zł48 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 48,00m zlokalizowane w centrum nowoczesnej dzielnicy Gdańska - Nowym Mieście, na osiedlu Bastion Wałowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł69,40 m² 32 420,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz miejsca, które wyróżnia się na tle innych inwestycji nad morzem, ten apartament spełni Twoje oczekiwania już od pierwszego wejścia. Mieszkanie zlokalizowane w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 317 zł48,54 m² 16 631,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój bezpieczny port, na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy o powierzchni; 48,54 m2 z atrakcyjnym balkonem usytuowany na 1 piętrze. Opis apartamentu: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł26,23 m² 108,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament Hamptons | ostatnie piętro | światło, przestrzeń i styl | ul. Śląska Nie każde mieszkanie daje to samo poczucie. Są takie, które spełniają funkcję i są takie, które budują.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł83 m² 57,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe w pasie nadmorskim, na osiedlu Rezydencja Marina. Apartament ten składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,- - sypialni, - sypialni - łazienki - balkonu. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł36,56 m² 15 289,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pura Vida Apartamenty etap III to kameralna inwestycja złożona tylko z 16 apartamentów na ogrodzonym terenie. Położona na Gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Niecałe 1000m spaceru przez piękny.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł79 m² 31 012,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atuty: gotowe mieszkanie inwestycyjne, prestiżowa lokalizacja, blisko plaży, wysoki standard. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i wynajmu krótkoterminowego. Lokalizacja: inwestycja "przy Plaży".

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł31,58 m² 21 089,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowy apartament na wynajem Z możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 31,58 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31 m² 15 161,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Otwierasz oczy, odsuwasz firankę a tam morze. Rano kawa z widokiem na Zatokę Gdańską. Dziesiąte piętro to ten poziom, na którym widok robi robotę każdego dnia, a nie tylko od święta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł32 m² 16 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: apartamenty inwestycyjne charakteryzują kompaktowe układy z wyraźnie wydzielonymi strefami dziennymi i nocnymi z myślą o najwyższej wygodzie lokatorów. W lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 900 zł35,60 m² 17 665,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nowoczesna inwestycja położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - łącząca bliskość plaży, świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł54 m² 11 851,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Piastowskiej. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym - idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 426 zł70,02 m² 19 243,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł42 m² 17 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł61 m² 11 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

342 600 zł19,41 m² 17 650,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji dzień otwarty jutro - zadzwoń i umów się na prezentację Idealny apartament dla inwestora który szuka pasywnego dochodu. Apartament gotowy do wydania,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł29,67 m² 19 548,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament inwestycyjny na wynajem Gdańsk Przymorze Na sprzedaż 2 ostatnie apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym obiekcie hotelowym na Gdańskim Przymorzu. Lokale o powierzchni 29,67.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 066 zł42,55 m² 25 829,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowy, uroczy Apartament inwestycyjny o charakterze mieszkalnym gotowy do wprowadzenia. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w centrum Gdańska. To idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 525 zł25,65 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nadmotławie apartments - apartament nad wodą W sercu gdańsku Wyjątkowe miejsce, w którym historia spotyka się z nowoczesnością. Nadmotławie Apartments to prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł88 m² 13 056,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym sercu Śródmieście przy ul. Sukienniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 350 zł46,20 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z balkonem, zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,81 m² 21 309,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na Brzeźnie, niedaleko parku Reagana i plaży. Idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś jako "second home" lub pod wynajem długoterminowy /.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł72 m² 12 458 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72m2, położone w kultowym falowcu przy ulicy Obrońców Wybrzeża, idealne dla dużej Rodziny lub pod inwestycję na wynajem krótko lub długo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł43,51 m² 18 133,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz nieruchomości premium z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie, idealne do dalszego wynajmu z możliwością oddania do zarządzania Niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,30 m² 13 303,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zalety nieruchomości: - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą - możliwość zakupu przez obcokrajowca bez zgody ministerstwa - 5 minut pieszo do stacji skm - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,20 m² 15 090,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty 3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 033 zł39 m² 16 436,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia odbiór.