dowolna

Mieszkania Gdańsk Przymorze

350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 ogłoszeń

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: apartament z pięknym widokiem na Zatokę 16. piętro w nowoczesnym, 17-piętrowym apartamentowcu Dwa balkony Przestronny salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł72,59 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Bulvar Apartments widok na zieleń, 2 pokoje, 73 m Najważniejsze atuty - prestiżowa inwestycja Bulvar Apartments, budynek A - funkcjonalny układ pomieszczeń, przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,02 m² 26 758,30 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje | 56,02 m | bulvar apartments | 6/12 piętro Wykończone | Jasne | Wysoki standard | Blisko morza | Boho-glamour | Deweloper sea park | Idealne na inwestycję | Widne wnętrza | 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł70 m² 18 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Agencja Harmony Homes & Developments prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji w Gdańsku - osiedlu Nova Oliva na Przymorzu Małym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

560 000 zł46 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atuty: * możliwy zakup przez cudzoziemca * ok. 10 minut spacerem do plaży nad Morze Bałtyckie * zaledwie 2 minuty pieszo do centrum handlowego Galeria Przymorze * przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37,34 m² 56,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej. Okolica świetnie skomunikowana z pozostałą częścią miasta - autobusy, tramwaje, skm. Dobrze rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38 m² 14 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Falowiec, ul. Obrońców Wybrzeża, gdańsk Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł50 m² 11 798 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do generalnego remontu - gdańsk przymorze, ul. Gen. Bora-komorowskiego Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł62,33 m² 27 915,93 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament z widokiem na morze komfort i lokalizacja, które robią różnicę. Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny standard, funkcjonalność i nadmorski klimat, ta.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2 pokojowe w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - na.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, - 4 minuty pieszo do parku Reagana, 10 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego - pełne zaplecze handlowo usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł74,60 m² 18 096,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: bliskość morza sąsiedztwo Parku Reagana dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł46 m² 16 630,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: urokliwy widok na panoramę Gdańska w pełni wyposażone winda brak bliskiej zabudowy za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej 1D. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł50,33 m² 27 776,67 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament w Tarasach Bałtyku, w pasie nadmorskim Najważniejsze atuty - 50,33 m powierzchni - Park Reagana oraz Plaża Jelitkowo w zasięgu spaceru - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,46 m² 13 667,46 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: mieszkanie z potencjałem blisko morza. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł43 m² 19 279,07 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Piękne mieszkanie w idealnej lokalizacji na gdańskim Przymorzu, przy ul. Śląskiej. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym bloku. Przeszło remont generalny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł135,15 m² 17 750,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m2, usytuowanych w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 185 000 zł78,82 m² 27 721,39 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: apartament klasy lux, gotowy do zamieszkania od zaraz. 50 metrów do Parku Reagana - prestiżowa, unikatowa lokalizacja Taras 19,48 m - prywatna przestrzeń relaksu Podłogowe ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 83 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska w kameralnej Rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Gdańsk Przymorze (wynajem długoterminowy) Dostępne od teraz! Wyjątkowa oferta wynajmu w doskonałej lokalizacji Solvo w Gdańsku. Mieszkanie jest piękne.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł65 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, komfortowo urządzony apartament o powierzchni 65 m2, położony na ósmym ostatnim piętrze, na nowym osiedlu Mezzo w Gdańsku Przymorzu przy ulicy Krynickiej wybudowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone w Albatros Towers - Gdańsk al. Rzeczypospolitej. Apartament z pięknym widokiem na zatokę posiada dwa balkony. Budynek z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł46 m² 12 543,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - na Przymorzu, przy ul. Kołobrzeskiej 42. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł26,38 m² 22 630,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 26,38 m , położona w atrakcyjnej części Gdańska Przymorze, przy ul. Szczecińskiej, w nowoczesnej inwestycji Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40,56 m² 14 792,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,56 m , położone na 5. piętrze budynku z dwiema nowoczesnymi windami w topowej dzielnicy Przymorze. Nieruchomość doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

674 900 zł45 m² 14 997,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,50 m² 15 270,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż jasne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy parku reagana! Ostatnia linia zabudowy od strony zieleni! blisko autobusu, tramwaju, skm mieszkanie: na sprzedaż jasne, funkcjonalne, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.68m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się w inwestycji Albatross Towers. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł55 m² 27 254,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: prestiżowa lokalizacja Spektakularny widok na Olivia Star Nowoczesna inwestycja Mezzo cenionego dewelopera Eurostyl Duży taras 55 m2 8. piętro - widok na panoramę miasta, las oliwski, zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł101 m² 18 812 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 101 m2 znajdujący się w odległości zaledwie 10 min pieszo od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł27 m² 16 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m , położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

584 675 zł32,50 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończona kawalerka w inwestycji Śląska 12, dewelopera Atal. Jest to lokal użytkowy sprzedawany z pcc. Każdy z apartamentów jest w pełni wyposażony - meble.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł59,47 m² 28 569,03 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tarasy Bałtyku - nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i klimatyzacją, 15 minut od plaży pieszo. Jeśli szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na Przymorzu przy ul. Rzeczypospolitej Osiedle albatross towers. Przestronny, słoneczny apartament 3 pokojowy położony na 16 piętrze w budynku siedemnasto kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46 m² 12 804,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jesteś studentem, który ceni sobie niskie koszty utrzymania i bycie w samym centrum wydarzeń? A może człowiekiem z żyłką przedsiębiorczości pragnącym zarabiać na wynajmie?.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł77,10 m² 20 752,27 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowa cena! |apartament Premium z widokiem na Zatokę | Wysoki Standard Wyobraź sobie poranną kawę z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, w apartamencie wykończonym w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Hot oferta W pepperhouse atuty nieruchomości: - 15 minut spacerem do plaży oraz do stacji skm Gdańsk Oliwa, - bardzo dobra komunikacja - słoneczny balkon, - osobna kuchnia z oknem, - jasne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,80 m² 12 548,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przymorze || 51,8 m || 2 pokoje z oddzielną kuchnią ( możliwość zrobienia 3 pokoi ) || 2 piętro z 2 || odświeżenie/remont Mieszkanie : - powierzchnia : 51,8 - liczba pokoi : 2 - rodzaj:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij