dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

655 000 zł35,50 m² 18 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem! Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie. Mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 668 zł47,32 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z ogrodem I widokiem na zieleń Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł66,98 m² 18 647,36 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Zaspa Vvita. Nieruchomość została zaprojektowana i wykończona z najwyższą starannością,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł36,02 m² 22 737,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu, położonego w prestiżowej inwestycji Pino Resort mieszczącego się na parterze z tarasem w budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

680 000 zł56,50 m² 12 035,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atuty: * Efektywnie zagospodarowane mieszkanie; * Cicha i spokojna okolica; * Gotowe do wprowadzenia; * Wokół pełno zieleni; * Dzielnica bardzo rozwijająca się; * Bardzo dobry dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł45,01 m² 29 771,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w kamienicy, w sercu Gdańska przy ul. Mariackiej. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i na cele inwestycyjne. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami przyrody -.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł27 m² 36 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 27 m , położonego w najatrakcyjniejszej części Gdańska - Śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł53,80 m² 12 639,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , zlokalizowane w Gdańsku dzielnica Orunia Górna. Wszystkie zdjęcia (22) oferty znajdziecie Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł66,73 m² 23 962,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrium Oliva - wyjątkowy apartament o pow. 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem. Do sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni 66,73 m2, narożny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 879 zł51,31 m² 13 718,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania Wykończenie wnętrz uwaga! cena promocyjna cena standardowa 740 895,88 zł Wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł35,37 m² 40 995,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komercyjna nieruchomość W pierwszej linii zabudowy - rezydencja merwede Prywatny ogródek | 15 metrów do plaży | Własne miejsce postojowe w hali garażowej I Siłownia dla mieszkańców |.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47 m² 13 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękne mieszkanie z tarasem na Gdańskim Ujeścisku! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal o powierzchni 47 m wyróżnia się przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 500 zł40,01 m² 11 134,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł46,15 m² 19 241,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,40 m² 11 962,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48,4 m , położone na parterze budynku przy ul. Góralskiej na gdańskim Niedźwiedniku. Lokalizacja - Niedźwiednik, ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł69,10 m² 12 156,30 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Idealny lokal do mieszkania lub pod wynajem. Cztery niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz wc. Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,56 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone na Osiedlu Vivaldiego przy ul. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł75 m² 18 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Dwa niezależne apartamenty na sprzedaż na Gdańskiej Starówce na ul.Świętego Ducha. Każdy z apartamentów ma 37metrów salon z aneksem kuchennym,sypialnia z przesuwanymi.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł44 m² 15 659,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Kontakt:   Zostały 2 ostatnie mieszkania na inwestycji! Druga opcja to większa kawalerka wykończona pod klucz z 80.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,56 m² 15 289,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję apartamenty w ciekawej inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej położonych w wyjątkowej lokalizacji. Tylko 300m od ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego oraz 900m od rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31,60 m² 16 139,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m2 z Widokiem na Morze i Panoramę miasta przy ul. Karpackiej w Oliwie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego (17m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

477 000 zł36,42 m² 13 097,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,42 m2, położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku. Lokal oferowany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 458 070 zł50,28 m² 28 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! Bez pcc! Zakup z Vat! Kupując na firmę odzyskujesz ponad 500 tys. zł.! rarytas - Gotowy apartament urządzony w standardzie premium z miejscem cumowniczym w marinie.

Szczegóły ogłoszenia

1 983 397 zł73,77 m² 26 886,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament W stanie deweloperskim Z 11-metrowym balkonem Gdańsk Oliwa | Inwestycja Opacka | Miejsce postojowe w hali garażowej | Komórka lokatorska ***** opis inwestycji: opacka to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 260 316 zł112,76 m² 20 045,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,10 m² 13 057,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie blisko morza i komunikacji miejskiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , położonego na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł70,67 m² 21 211,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Cena podana w ogłoszeniu jest wartością netto - należy doliczyć 8% vat (istnieje możliwość jego odliczenia). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 509 000 zł65 m² 23 215,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowy, 3-pokojowy apartament W inwestycji sea salt - gdańsk zaspa Szukasz komfortowego miejsca blisko morza, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł50,77 m² 19 992,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja westate prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Pohulanka. To adres, który łączy dwie najważniejsze cechy dla mieszkańca Gdańska: bliskość historycznego centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37 m² 14 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Borkowskiej, w nowej inwestycji dewelopera .Murapol Lokal jest całkowicie nowy i nigdy wcześniej niezamieszkały, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, willowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 000 zł81,82 m² 11 500,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,82 m , składające się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, trzech pokoi, dwóch łazienek, garderoby oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 000 zł32,70 m² 11 529,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 507 898 zł99,80 m² 15 109,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania Wykończenie wnętrz Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł116,50 m² 8 575,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Niepowtarzalna Okazja w Doskonałej Lokalizacji Czy wyobrażasz sobie życie w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie w odległości zaledwie 10 minut spacerem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 220 190 zł96,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament niedaleko plaży Taras ponad 41 m | Ostatnie piętro | Słoneczna ekspozycja | Komfortowy, 4-pokojowy apartament | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58,36 m² 18 831,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: * 10 min. od ścisłego centrum Starego Miasta; * Duży taras z panoramicznym widokiem; * Wysoka jakość wykończenia; * Monitorowane osiedle; * Możliwość zagospodarowania poddasza; * Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 879 zł51,31 m² 13 718,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,90 m² 12 046,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na chełmie Mieszkanie o powierzchni 46,9 m2 zlokalizowane na 3 piętrze 4 - piętrowego bloku bez windy z 1984r. Przed blokiem miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 213 zł30,80 m² 15 753,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle Platynowe - Twoje Nowe Miejsce w Gdańsku Wyjątkowe mieszkanie z balkonem w świetnej cenie. Usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku, o powierzchni 30,80 m2. Składa się z:.