dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 323 ogłoszenia

1 999 000 zł67,29 m² 29 707,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w prestiżowej inwestycji przy ul. Stara Stocznia 6 w Gdańsku! To doskonała propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,71 m² 11 245,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: - gotowe do zamieszkania - świetny dojazd do obwodnicy Trójmiasta - 5 min, dzięki czemu możemy dotrzeć w dowolne miejsce w Gdańsku - nowe budownictwo, niska zabudowa - duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,15 m² 17 041,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja, która powstała na Wyspie Sobieszewskiej - niezwykłym miejscu, gdzie natura rozkwita w pełnej okazałości. Ta malownicza wyspa, położona przy ujściu Wisły do Bałtyku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 096 zł61,59 m² 18 576 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 030 000 zł48,50 m² 21 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie - Gdańsk, osiedle Inpro Na sprzedaż atrakcyjne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu City Park wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga ostatnie 17 piętro Z pięknym widokiem mieszkanie Z widokiem na zatokę cena transakcyjna to 792.000 ZŁ Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

402 970 zł19,34 m² 20 836,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska. Lokal położony w bezpośrednim sąsiedztwie największych centrów biurowych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 009 zł53,47 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Piekarniczej Mieszkanie ma powierzchnię 53,47 m2. Składa się z następujących pomieszczeń: * salon z aneksem kuchennym * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ustawne mieszkanie z potencjałem podziału na dwa niezależne lokale, usytuowane na najwyższym 3 piętrze kamienicy w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz. Lokal trzypokojowy z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł42,10 m² 10 213,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości słoneczne, dwupokojowe mieszkanie funkcjonalny układ pomieszczeń osobna kuchnia mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 305 zł27,63 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 500 zł52,43 m² 12 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,43m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienka oraz balkon 4,7m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 550 zł25,58 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł64,42 m² 12 030 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niewielkiej odległości od morza w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40,10 m² 15 461,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja To idealna propozycja dla singli, studentów, par oraz osób starszych, które szukają komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 000 zł62 m² 11 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł26 m² 16 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 26,00 m2. W jego skład wchodzą: - pokój dzienny (9,90 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł36,77 m² 13 842,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36,77 m , obejmujące: przedpokój, pokój, salon, łazienkę oraz balkon. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z niesamowitym widokiem na morze, który nigdy się nie nudzi, a jednocześnie cenisz sobie świetną lokalizację w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 153 zł58,19 m² 14 197,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie deweloperskie w świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru i bez dodatkowych opłat. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37 m² 14 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł50,68 m² 25 157,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz niezawodnej inwestycji przynoszącej stały dochód W centrum miasta? idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesny design - Lokal wykończono z dbałością o szczegóły, przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł106 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe, słoneczne, ponad 100 m2, 6 pokoi, 2 balkony, komórka 9 m2 Powierzchnia użytkowa lokalu to 106 m2, która obejmuje dolną kondygnację składającą się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł67 m² 33 134,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze ekskluzywnej inwestycji Nadmorski Dwór dewelopera Invest Komfort. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: powierzchnia: 38 m 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz dodatkowy mały pokój Położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu Balkon zabudowany - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 280 zł62,26 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie 3-pokojowe z imponującym widokiem na morze, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - przy ul. Obrońców Wybrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł51 m² 12 901,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Atuty: *klimatyczne mieszkanie w samym sercu Gdańska *zaledwie 100m od Długiego Targu i głównych atrakcji turystycznych *w pełni wyposażone * Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m z balkonem, ogrodem i dużą piwnicą Gdańsk Wrzeszcz | kamienica | 3 pokoje | 2 piętro Na sprzedaż duże, ciepłe i bardzo dobrze utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

2 043 748 zł112,54 m² 18 160,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na loggie Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja południowo-zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.