dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

669 999 zł28,60 m² 23 426,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości: wyjątkowa lokalizacja - mieszkanie położone w sercu gdańskiego Śródmieścia, tuż przy Motławie, marinie i Wyspie Spichrzów. Bliskość zabytków - zaledwie 250.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł20 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

english bellow Podana cena dotyczy najmu na 9-12 miesięcy. Po tym okresie możesz przedłużyć wynajem na kolejny okres. Istnieje możliwość krótszego wynajmu , aby poznać cenę napisz do mnie lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł73 m² 16 164,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1853

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o niezwykle funkcjonalnym układzie, położone na 4. piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł46,47 m² 25 823,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja i otoczenie Tuż przy Motławie, w sąsiedztwie Starego Miasta i Europejskiego Centrum Solidarności 5 minut spacerem do ścisłego centrum Gdańska Blisko restauracje, galerie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji Gdańska Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania o powierzchni użytkowej 67,14 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł70,10 m² 12 396,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Atuty: * m do przystanku autobusowego i tramwajowego; * m do obwodnicy południowej; * m do ul. Długiej; * 3 niezależne pokoje; * Gotowe do zamieszkania: * Ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 223 554 zł41,96 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,99 m² 19 977,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się: - salon - Kuchnia - Łazienka z wanną - Korytarz - Sypialnia Jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Atuty: * 6 minut spacerem do Dworca Głównego * 4 minuty spacerem do neptuna/starówki * idealne pod najem krótko-terminowy * blisko komunikacji miejskiej * 4 minuty spacerem do Galerii Madison * miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Wyjątkowe mieszkanie po remoncie serce Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najmodniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 658 zł32,55 m² 12 155,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,53 m² 20 530,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Apartament inwestycyjny w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: - metraż: 46 m - Dla kogo: inwestor, rodzina, osoby szukające apartamentu premium pod wynajem lub własne potrzeby - Prestiżowa lokalizacja Wyspa Spichrzów, serce Gdańska - Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł35,37 m² 23 466,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartament idealny na inwestycję! doskonała lokalizacja - inwestycja nad motławą - 10 minut od starówki! apartament: na sprzedaż jasny, doskonały na inwestycję studio o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 000 zł26,29 m² 11 449,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

565 838 zł49 m² 11 547,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 3 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł42,60 m² 26 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje z oddzielną kuchnią i dużym balkonem | Aura III | Wyspa Spichrzów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Aura III na Wyspie Spichrzów. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł106 m² 12 254,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 4 pokoje W śródmieściu gdańska 106 m wysoki standard gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 106.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł41,18 m² 23 288 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy Apartament z Balkonem w inwestycji Garden Gates - Serce Gdańska! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dwupokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 567 zł26,55 m² 10 981,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł35,87 m² 25 648,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,87 m2 w samym centrum miasta! Doskonałe do zamieszkania jak i inwestycyjnie. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

1 461 500 zł79 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Motławę! Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych i kulturalnych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 018 600 zł115,91 m² 34 670 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z widokiem na motławę Przeszklony taras ponad 100 m2 I Frontowy widok na wodę I Bliskość Starego Miasta I Marina jachtowa I Ogród zimowy To mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 900 zł25,26 m² 11 397,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Och, zostawić to wszystko i. wyruszyć nad morze. Kto by o tym nie marzył. student, kierowca w zatłoczonym mieście czy pracownik niedoceniany przez pracodawcę. A my odkrywamy karty.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,80 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Blisko Starówki i Długiego Targu - Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Bardzo dobra komunikacja miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł36,11 m² 24 231,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: *genialna inwestycja z dużym zwrotem: *centrum miasta - Śródmieście Gdańska; *5 -10 minut spacerem do Motławy i Starego Miasta *funkcjonalny układ po przebudowie; *balkon.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł40 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gdańsk Śródmieście - ul. Straganiarska | klimatyczne mieszkanie na poddaszu blisko Motławy Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - przy ul. Straganiarskiej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł60 m² 23 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż apartament 3 - pokojowy wykończony Z najwyższych materiałów W apartamentowcu aura 40 W centrum gdańska lokal: lokal o powierzchni użytkowej 60 m2 składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł26,25 m² 16 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 26,25 m | widok na rzekę | parter i ogród Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 26,25 m , zlokalizowana w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł41,36 m² 37 959,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Granaria w Gdańsku. Położony nad Motławą, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych zabytków i klimatycznych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 000 zł33 m² 11 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60,05 m² 16 652,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gdańska? - Idealnie trafiłeś! atuty: - dostępne od zaraz - Kilka minut pieszo do wielu atrakcji i udogodnień, które oferuje Stare Miasto - Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament na osiedlu Angielska Grobla. Do dyspozycji najemcy jest: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 140 000 zł82,14 m² 26 053,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie z pięknym widokiem na Motławę i marinę, położone w prestiżowej części Gdańska - przy ul. Szafarnia, w samym sercu Śródmieścia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

310 124 zł25 m² 12 404,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Osiedle stworzone z myślą o inwestorach lokujących swój kapitał w nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Śródmieście,Gdańsk

464 100 zł22,10 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mega lokalizacja! Idealna oferta inwestycyjna serce Starego Miasta Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł40,13 m² 19 935,19 zł/m²