dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

750 000 zł65,73 m² 11 410,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z wiatą garażową w centrum Gdańska - ul. Powstańców Warszawskich, dzielnica Aniołki, blisko Śródmieścia Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł79 m² 16 202,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zabytkowy klimat, nowoczesny zysk - 79 m przy ul. Dekerta we Wrzeszczu. Szukasz nieruchomości, która nie tylko trzyma wartość, ale realnie zarabia? A może marzysz o przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł82,96 m² 19 768,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie 4 pokojowe w zabytkowej dzielnicy - Gdańsk Oliwa. Dla rodziny lub inwestora - zamieszkaj w kameralnej kamienicy ze wspólnym ogrodem. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł46 m² 19 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce, w centralnej części Gdańska, z szybkim dojazdem zarówno do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

680 000 zł54,12 m² 12 564,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ustawne mieszkanie dwupokojowe ulica aksamitna W śródmieściu Mieszkanie o powierzchni 54,12 m2 zlokalizowane na 1 piętrze 2-piętrowej kamienicy. Kamienica znajduje się w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł96 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Wolności! Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, które wymaga remontu i dostosowania do własnych potrzeb. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60,05 m² 16 652,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gdańska? - Idealnie trafiłeś! atuty: - dostępne od zaraz - Kilka minut pieszo do wielu atrakcji i udogodnień, które oferuje Stare Miasto - Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł59 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opis nieruchomości Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Starego Miasta Gdańska, ul. Ogarna. Rozkład pomieszczeń Mieszkanie o powierzchni całkowitej ok.80 m2 składa się z: Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł90,50 m² 13 248,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy z lat 30. / gdańsk, aleja Legionów / Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł81,35 m² 14 320,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na Starym Mieście. - lokalizacja w samym centrum miasta, - jedno mieszkanie na piętrze - unikalny widok z okien, - ekspozycja dwustronna wschód\.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,10 m² 71,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować słoneczną kawalerkę na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w gdańskiej Oliwie. Lokalizacja: mieszkanie jest położone w Gdańsku Oliwie, przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty: - pożądana lokalizacja w samym sercu Gdańska, - wysoki potencjał inwestycyjny nieruchomości, - bliskość wszystkich środków komunikacji- skm, pkp, tramwaje, - 3 minuty do galerii.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł122,48 m² 24 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

- najważniejsze atuty: 123 m idealnie zaprojektowanej przestrzeni aż 5 niezależnych pokoi idealne dla dużej rodziny dwustronna ekspozycja (północ południe) mieszkanie pełne naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74,80 m² 16 711 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,80 m , położone na parterze zadbanej, niskiej kamienicy. Dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń (2,9 m) oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł38 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz mieszkania pełnego potencjału w dobrze skomunikowanej okolicy ta oferta jest właśnie dla Ciebie! główne atuty: -Piękna, wyremontowana elewacja kamienicy -doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł76,73 m² 12 368,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Wysokie sufity - ponad 3 metry Po remoncie instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej Blisko głównych atrakcji turystycznych Gdańska mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi przedstawia przestronne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, usytuowane w rozwijającej się dzielnicy Stogi, tuż przy plaży. Likoalizacja: w pobliżu znajdują się sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w kamienicy w pobliżu Gdańska Głównego. Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł72,27 m² 17 282 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Szukasz mieszkania, które równoważy życie miejskie ze spokojem sąsiedzkiej zieleni? Ten trzypokojowy Apartament to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63 m² 15 079,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Atuty: świetna lokalizacja w sercu Oliwy, w pobliżu Parku Oliwskiego i kluczowych punktów usługowych Doskonała komunikacja: blisko przystanki tramwajowe, skm oraz szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł16,50 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sopot Dolny - blisko deptaka Monte Cassino. Ładna, zadbana kamienica, klatka schodowa w dobry stanie. Wysoki parter - małe studio na wynajem długoterminowy. Salonik z rozkładaną kanapą, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł75,09 m² 11 572,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niesamowita okazja na rynku nieruchomości: na sprzedaż unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 232 000 zł77 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1965

Atuty nieruchomości: gotowa inwestycja - mieszkanie podzielone na 9 niezależnych pokoi, idealne pod wynajem krótkoterminowy. Doskonała lokalizacja - 5 minut do Motławy i Wyspy Spichrzów, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,38 m² 12 621,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci prowiji Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Gdańska, usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 55,38 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł69,17 m² 22 683,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Gdańska przy ul. Łąkowej. W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł107 m² 74,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atuty: - klimatyczne mieszkanie z wygodnym rozkładem - kamienica po remoncie - bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Wrzeszcza Układ mieszkania: - duży salon z południową ekspozycją -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł70,90 m² 14 809,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w Gdańsku Wrzeszczu - jednej z najbardziej pożądanych i płynnych lokalizacji w Trójmieście. To właśnie lokalizacja stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł88,43 m² 15 820,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

W samym sercu Oliwy, w otoczeniu zieleni, spokoju i uroku tej wyjątkowej dzielnicy, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł69,40 m² 20 172,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż unikalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - przy ul. Warzywniczej, na terenie Starego Miasta. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1926.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł45 m² 18 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stylowe 45 m2 na Gdańskiej Starówce - inwestycja, która pracuje cały rok. Są nieruchomości, które wynajmują się same. To mieszkanie jest właśnie jednym z nich. Położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bardzo interesująca nieruchomość z ogromnym potencjałem pośród zieleni, o powierzchni użytkowej 96,83 m w sercu gdańskiej Oliwy przy ul. Polanki z dużym ogrodem. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł16 m² 18 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, kompaktowe, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 16,00 m2. W jego skład wchodzą: - pokój (10,70 m2), - przejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

811 000 zł43,86 m² 18 490,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie: 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 43,86 m2. W skład mieszkania wchodzą: - salon 16 m2 + garderoba 2,1 m2 - pokój 11,5 m2 - oddzielna kuchnia 4,3 m2 - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł54,80 m² 18 613,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji, serce Śródmieścia! wysoki standard, nowocześnie urządzone, 3-pokojowe, mieszkanie o pow. 54,8 m2, przy ul. Rybackie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz dużego mieszkania dla siebie I swojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

476 900 zł33,50 m² 14 235,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Pobiedzisko w Siedlcach. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,77 m² 13 420,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,77 m , położone w samym centrum Wrzeszcza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52 m² 14 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Głównego Miasta - ul. Straganiarska, gdańsk Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Straganiarskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł131,50 m² 12 775,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 131 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz, w klimatycznej.