dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

890 000 zł63,74 m² 13 962,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne 3 pokoje w sercu Dolnego Wrzeszcza - ul. Stanisława Wyspiańskiego Szukasz mieszkania z duszą, które łączy historyczny charakter kamienicy z nowoczesnym stylem życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Prezentujemy piękny apartament w samym centrum gdańskiej Starówki, tuż przy Zielonej Bramie.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł60 m² 12 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa okazja w sercu dynamicznego Śródmieścia Prezentujemy nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowaną przy ul. Lisia Grobla. To propozycja dla osób, które chcą zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,10 m² 7 331,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Najtańsze 2 pokoje W gdańsku ? 34,1 m | wysoki parter | idealne pod inwestycję Na sprzedaż 2-pokojowy lokal o powierzchni 34,11 m , położony w kamienicy przy ul. Podmiejskiej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł26 m² 16 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 26,00 m2. W jego skład wchodzą: - pokój dzienny (9,90 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł58,20 m² 11 512,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie ok. 58 m - 1. piętro, kameralna kamienica, możliwość dzierżawy ogródka Na sprzedaż bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł31,13 m² 15 997,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w Wrzeszczu Górnym do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - doskonała lokalizacja - niski czynsz - kameralna zabudowa - duża piwnica (ok. 18 m ).

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł51,95 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Umów się na prezentacje i zaproponuj swoją cenę! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł41,75 m² 18 922,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwustronne mieszkanie na parterze z widokiem na Ratusz - Śródmieście Gdańsk Idealne na inwestycję: biuro, gabinet, wynajem krótkoterminowy lub lokal usługowy Wejście do budynku od ul. Ogarnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł81,53 m² 17 171,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na ratusz miejski - kamienica zacisze, ul. Ogarna Kamienica z windą | Centrum Gdańska | Wysoki standard wykończenia | Widok na Ratusz Miejski | Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny, świetnie wykończony apartament 2-pokojowy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł146,25 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Osoba do kontaktu: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż nastrojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w wyjątkowej kamienicy we Wrzeszczu - ul. Kochanowskiego Przedmiotem oferty jest stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł34,10 m² 25 659,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Mieszkanie przy wyjątkowej ulicy Długiej w Gdańsku | 150m od Fontanny Neptuna. Na sprzedaż prezentujemy Państwu kompleksowo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 35m2, położone w budynku, w centrum Dolnego Wrzeszcza. Budynek znajduje się w kameralnej, spokojnej okolicy, z dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł42,50 m² 15 741,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania z duszą, które łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,62 m² 13 216,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna Tylko w naszym biurze! Mieszkanie jednostronne, do kapitalnego remontu, co daje nam możliwość zmian aranżacji. Obecnie mieszkanie 2 pokojowe. Z każdego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

389 999 zł37,50 m² 10 399,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

homfi ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - dzielnica Siedlce. To idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego lokum blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72,61 m² 13 069,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Budynek: mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy wzniesionej w 1953 roku. Wybudowano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł75 m² 15 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska, przy prestiżowej ulicy Św. Ducha. To propozycja łącząca historyczny klimat starej kamienicy z nowoczesnym designem mieszkań. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł49,62 m² 15 094,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Freedom Nieruchomości prezentuje atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Gdańska na styku dzielnic Oliwa - Przymorze Małe, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem lokal użytkowy o funkcji biurowej, położony w ścisłym centrum Gdańska ul. Ogarna. To propozycja dla osób poszukujących miejsca do prowadzenia spokojnej działalności, takiej jak.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł43,50 m² 16 528,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie: mieszkanie 43.50 m | Gdańsk Oliwa | po remoncie | parking za bramą Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w sercu Oliwy przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

2 615 000 zł71,21 m² 36 722,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyobraź sobie poranki z widokiem na taflę Motławy i panoramę Filharmonii Bałtyckiej To nie jest zwykły apartament - to styl życia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł40,50 m² 13 802,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2-pokojowe mieszkanie | 41m2 | 2. piętro | Gdańsk Wrzeszcz Dolny | Ekspozycja południowa Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze, przy ul. Manifestu Połanieckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na wynajem duże 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35,40 m² 82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy cichej ulicy! 10 min do Manhattanu, 5 min do Galerii Bałtyckiej! W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł57 m² 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia stylowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu nieruchomości, która łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową lokalizację. To doskonały wybór dla osób, które cenią komfort życia w sercu miasta lub.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31,50 m² 16 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie Na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, funkcjonalne, świetnie położone, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 31,5 m2. Doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Tkackiej - w samym sercu Gdańska. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50,30 m² 13 697,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze kamienicy w sercu gdańskiego Śródmieścia. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania, w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł36,56 m² 15 289,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pura Vida Apartamenty etap III to kameralna inwestycja złożona tylko z 16 apartamentów na ogrodzonym terenie. Położona na Gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Niecałe 1000m spaceru przez piękny.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł46 m² 18 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty: *klimatyczne mieszkanie w samym sercu Gdańska *zaledwie 100m od Długiego Targu i głównych atrakcji turystycznych *dwustronne, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania *w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł73,41 m² 15 651,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Gotowiec inwestycyjny W centrum gdańska - 2 mieszkania, 5 300 zł miesięcznie. Na sprzedaż stabilny i sprawdzony gotowiec inwestycyjny przy ul. Stefanii Sempołowskiej w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł61 m² 11 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025