dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wróbla

Dolne Miasto,Gdańsk

1 970 zł23 m² 85,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie w sercu historycznej dzielnicy Gdańska! Mieszkanie znajduje się przy ul. Wróbla w dzielnicy Dolne Miasto. Dzięki doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

1 199 000 zł34 m² 35 264,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Komfortowy apartament o powierzchni 42 m2 znajduje się na drugim piętrze w najbardziej znanym miejscu w Gdańsku. Kamienica zlokalizowana tuż obok złotej bramy, miejsce wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zalety nieruchomości: * Wysoki Sufity 3 m * 2 minuty do przystanku tramwajowego oraz autobusowego * 4 minut pieszo do stacji skm * W promieniu 200 m pełne zaplecze usługowo handlowe, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 599 000 zł100 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Atuty: - apartament usytuowany na parterze - salon z kuchnia - 3 sypialnie - wc - łazienka - plaża w Jelitkowie w odległości 2,9 km, - przystanek tramwajowy ( 250 metrów), - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

849 000 zł76 m² 11 141,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - gotowe do zamieszkania - dostępne od zaraz - zamknięty parking za bramą dla mieszkańców - centrum Wrzeszcza, blisko skm/pkp - oddzielna kuchnia - pełna własność, czysta kw mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wróbla

Dolne Miasto,Gdańsk

1 970 zł25 m² 78,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołowianka

Stare Miasto,Gdańsk

779 000 zł44 m² 17 588,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje w sąsiedztwie Filharmonii Bałtyckiej Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane na I piętrze w kameralnej kamienicy z lat 50tych. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale Staromiejskie

Śródmieście,Gdańsk

549 000 zł28 m² 19 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Podwale Staromiejskie, w sąsiedztwie zabytkowej Hali Targowej. Nieruchomość: przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 000 000 zł96 m² 10 400,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Atuty: - po remoncie generalnym, nowe instalacje - dwie łazienki (wanna i prysznic, 2x wc) - bardzo przestronne, ustawne pokoje - niepowtarzalny układ mieszkania - genialne, klimatyczne wykończenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sychty

Strzyża,Gdańsk

605 000 zł50 m² 12 059 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na parterze zabytkowej kamienicy z 1930 roku. Budynek położony jest na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

688 000 zł115 m² 5 982,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyłącznie u nas! Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 89m2, znajdującego się w historycznej kamienicy - Domu Drukarza w Gdańsku, przy ul. Trakt Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śluza

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

800 000 zł51 m² 15 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie trzypokojowy z możliwością aranżacji w Centrum Gdańska Idealne dla rodziny bądź pod inwestycję! atuty: - lokalizacja w sercu Gdańska zaraz obok wyspy Spichrzów, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieroca

Śródmieście,Gdańsk

850 000 zł39 m² 21 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pok oddzielna kuchnia cicha część Starówki Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi posiada dwa pokoje: salon oraz sporą sypialnie z 3drzwiową szafą, kuchnie oraz łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

760 000 zł55 m² 13 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w idealnej lokalizacji, bardzo dobrze skomunikowanej z całym miastem, będące gotową inwestycją dla osób szukających pewnego zarobku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Śródmieście,Gdańsk

830 000 zł55 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Gdańska! Ta niezwykła nieruchomość znajduje się na ulicy św. Ducha i oferuje wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

849 900 zł63 m² 13 490,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przyjdź i odkryj potencjał tej nieruchomości! Mieszkanie w przedwojennej, historycznej, pięknie zdobionej kamienicy znajdującej się przy ul. Ogarnej. Mieszkanie do generalnego remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 190 000 zł127 m² 9 370,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Jest mi niezmiernie miło przedstawić Państwu piękne ponad 100m2 mieszkanie zlokalizowane z kamienicy zlokalizowanej samym centrum historycznego Wrzeszcza. Kamienica w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

465 000 zł45 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowa oferta W mio casa! Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania w centrum Gdańska. Mieszkanie: na powierzchnię całkowitą 45m2 składają się : - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stolarska

Śródmieście,Gdańsk

549 000 zł27 m² 20 169 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka po remoncie generalnym, zlokalizowana tuż obok Starego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Aniołki,Gdańsk

960 000 zł69 m² 13 939,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Atuty: - ogrzewanie i woda z miasta - działka dostępna wyłącznie dla mieszkańców kamienicy, z miejscem na grilla - wysokość 3,30m (z podwieszanymi sufitami) - wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Starówce Apartament w centrum Gdańska przy ul. Długiej. Wynajem długoterminowy Do wynajęcia mieszkanie położone w Gdańsku w samym centrum Starówki przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Śródmieście,Gdańsk

1 750 000 zł79 m² 22 068,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W centrum Gdańska, nad Motławą - której brzeg zostanie poddany rewitalizacji, w pieczołowicie odrestaurowanej kamienicy, na drugim piętrze umiejscowiony jest Elegancki Apartament po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

2 236 594 zł113 m² 19 872 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zalety: doskonała lokalizacja w samym sercu Wrzeszcza, z bliskim dostępem do plaż w Brzeźnie. Świetne połączenia komunikacyjne z całym Trójmiastem. Rozwinięta sieć ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

760 000 zł56 m² 13 607,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - po generalnym remoncie - Idealnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Gdańska - Idealne pod inwestycję - Pełna własność, czysta kw - Centrum Wrzeszcza, blisko skm/pkp - Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

784 000 zł41 m² 19 121,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Do mieszkania przynależy piwnica. Miejsca postojowe dostępne dla mieszkańców przed budynkiem. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Remontowane na bieżąco. Termin wydania do ustalenia. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 727 482 zł100 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 316 921 zł77 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

1 099 000 zł75 m² 14 653,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 lokale mieszkalne na jednej księdze wieczystej o łacznej powierzchni 105 m2. Lokalizacja - Wrzeszcz pkp/skm Galeria bałtycka/galeria Metropolia, pętla autobusowa 2 km; - tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie z ekspozycją południowo-zachodnią Bardzo cieple i słoneczne z cudownym widokiem. Pobliskie kamienice nie zasłaniają światła słonecznego. Jest to samo centrum Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

941 236 zł48 m² 19 548 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 519 528 zł87 m² 17 496 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Śródmieście,Gdańsk

480 000 zł42 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w samym sercu Gdańska, obok placu 3 krzyży! atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja w samym sercu Gdańska - 5 min do Starego Miasta, - idealne do zamieszkania dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 028 430 zł76 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

970 000 zł97 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Atuty: - położenie na pierwszym piętrze kamienicy przy Garnizonie - Widok z okien na Stary Maneż, szkołę Tańca Artistic oraz Sztukę Wyboru. - cztery duże, niezależne pokoje. - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

819 000 zł37 m² 21 898,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie przy ulicy Długiej w Gdańsku. Nieruchomość 2-pokojowa o łącznej powierzchni 37.4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

770 634 zł48 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

927 483 zł65 m² 14 364 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Gdańsk śródmieście Na sprzedaż oferujemy słoneczne trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się w kamienicy o niskiej zabudowie. Nieruchomość znajduje się w centrum Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śluza

Dolne Miasto,Gdańsk

779 000 zł51 m² 15 274,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 o wysokości ponad 3 metrów w w kompletnie zrewitalizowanej kamienicy! Atuty nieruchomości: - 10 minut pieszo do Fontanny Neptuna, - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 229 000 zł92 m² 13 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Duże, przestronne i wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Gdańsku - Oliwie. Oliwa to jedna z najpiękniejszych dzielnic Gdańska, zachwyca swoją przepiękną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

2 655 455 zł126 m² 21 060 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij