dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

1 199 000 zł79 m² 15 215,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość oferuje unikalną okazję do stworzenia własnej, wymarzonej przestrzeni mieszkalnej, ze znacznymi potencjałem i wieloma atrakcyjnymi cechami, takimi jak duża piwnica, własny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolne Miasto

Dolne Miasto,Gdańsk

6 500 zł78 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy Apartament wykończony w wysokim standardzie, umeblowany i wyposażony. Nigdy nie był zamieszkany, został przygotowany specjalnie pod wynajem. Znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Płowce

Aniołki,Gdańsk

940 000 zł81 m² 11 604,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym ogrodem w dzielnicy Gdańsk Aniołki (ulica Płowce). Mieszkanie obejmuje pierwsze i drugie piętro w części skrajnej budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

798 000 zł38 m² 20 890,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż okazja inwestycyjna! mieszkanie W centrum gdańska Z widokiem na ulicę długą - stopa zwrotu rocznie ok. 10%! Prezentujemy Państwu mieszkanie w kamienicy z 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale Staromiejskie

Śródmieście,Gdańsk

830 000 zł71 m² 11 690,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż to jasne i przestronne mieszkanie znajdujące się w kamienicy w centralnej dzielnicy miasta. Mieszkanie posiada klasyczne wykończenie, co nadaje mu elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kartuskiej! Mieszkanie: mieszkanie w kamienicy, na 3 pietrze, ok. 54m2, trójstronne mieszkanie z dużymi oknami, jasne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w kamienicy o powierzchni 40m2. Lokal składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolne Miasto

Dolne Miasto,Gdańsk

6 500 zł78 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł72 m² 9 681,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 72,2 m2 we Wrzeszczu! Lokal mieszkalny usytuowany jest na pierwszym piętrze i składa się z: - 2 pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrzeszcz,Gdańsk

455 000 zł37 m² 12 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Atuty nieruchomości: 5 mint do przystanku tramwajowego oraz autobusowego; 10 minut pieszo do stacji skm "gdańsk Politechnika"; piwnica, komórka lokatorska na półpiętrsze; miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

520 000 zł49 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Jeżeli szukasz ustawnego mieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy, bądź pragniesz czerpać zyski z wynajmu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Nowy Port,Gdańsk

599 000 zł64 m² 9 321,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz przestronnego trzy pokojowego mieszkania W odnowionej kamienicy ? dobrze trafiłeś! atuty: - trzy niezależne pokoje, co może stanowić dobrą lokatę pod wynajem długoterminowy, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrzeszcz,Gdańsk

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealna Lokalizacja dla Aktywnego Życia! Mieszkanie znajduje się na ul. Racławickiej w dynamicznej dzielnicy Gdańska - Wrzeszczu. Lokalizacja ta jest prawdziwym rajem dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Stare Miasto,Gdańsk

669 000 zł33 m² 20 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: gdańsk, stare Miasto Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania położonego na Starym Mieście w Gdańsku, otoczonego słynnymi zabytkami i muzeami. Ta oferta łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Nowy Port,Gdańsk

599 000 zł64 m² 9 321,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie o dwustronnej ekspozycji gotowe do wprowadzenia 2 minuty od przystanku tramwajowego. Lokal jest zadbany, wymieniona została również instalacja elektryczna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targ Rybny

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy, wygodnie urządzony apartament w doskonałej lokalizacji przy ul. Targ Rybny w Gdańsku do wynajęcia bezpośredio od zaraz. Opis apartamentu Mieszkanie o powierzchni 51 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska - Wrzeszczu. Ta historyczna kamienica z duszą znajduje się w sercu miasta, co zapewnia dostęp do bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

1 529 000 zł93 m² 16 366,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 93,42m2 w Oliwie przy ulicy Obrońców Westerplatte. Atuty: - wysokie, ustawne, klimatyczne mieszkanie w odnowionej kamienicy - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

879 000 zł62 m² 14 177,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie m4 z kuchnią z oknem 60,45 m na sprzedaż Gdańsk, śródmieście Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie podzielone na 2 mieszkania 2-pokojowe. Mieszkania: na sprzedaż ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

749 000 zł75 m² 9 965,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Gdańsk wrzeszcz dolny, 75 m2 | dobra inwestycja | cicha I spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrzeszcz Dolny w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałmużnicza

Dolne Miasto,Gdańsk

839 000 zł55 m² 15 119,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jeśli poszukujesz mieszkania w ścisłym centrum miasta, z dala od zgiełku i hałasu, to mamy dla Ciebie idealną ofertę. Oferowane mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyokopowa

Śródmieście,Gdańsk

519 000 zł50 m² 10 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjna nieruchomość dla inwestora w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Śródmieście! 49,50 m2/ 2 pokoje/ Gdańsk ul. Przyokopowa/ Blisko starówki oraz terenów zielonych Mam wielką przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zalety nieruhcomości: - 2 min pieszo do Fontanny Neputna / ulicy Długiej - głównej ulicy na Gdańskiej Starówce - Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej - 4 min pieszo do Bazyliki Mariackiej, - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Gdańsk

790 000 zł34 m² 23 099,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż prawdziwa perełka - w pełni urządzony apartament w samym centrum Starówki - na ulicy Długiej Znajdują się tutaj takie zabytki jak Fontanna Neptuna, ratusz Głównego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale Staromiejskie

Mariacka,Gdańsk

767 000 zł48 m² 15 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: po generalnym remoncie w 2020/2021 roku gdzie wymieniono praktycznie wszystko wewnątrz. Wszystkie ściany wykończone perfekcyjną gładzią. Mieszkanie nowocześnie wykończone, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

660 000 zł66 m² 9 939,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Atuty: - wymienione w 2015r. instalacje: elektryczna, wodna oraz gazowa.- Wysokie sufity 2,73 m- 3 niezależne pokoje- Świetny wyjazd na Aleję Grunwaldzką- Kamienica docieplona, elewacja rok 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaszczyńska

Wrzeszcz,Gdańsk

333 567 zł44 m² 7 622,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Bez prowizji od kupującego! Zapraszam do obejrzenia przestronnego 2 pokojowego mieszkania w kamienicy położonego w Gdańsku przy Węźle Kliniczna. Dwustronne, ciche, wysokość pomieszczeń 2,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

739 000 zł52 m² 14 321,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty: - 4 minuty pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego; - 7 minut pieszo do stacji skm; - szybki dojazd do uczelni ug; - w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe; - niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Gdańsk

799 000 zł34 m² 23 362,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w sercu Starego Miasta w Gdańsku, w otoczeniu pięknych kamienic. Cisza i spokój pomimo zlokalizowania w miejscu odwiedzanym przez turystów. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w śródmieściu róg Długich Ogrodów i Siennickiej w bezpośrednim sąsiedztwie targu św. Dominika. Mieszkanie jest po remoncie i ma około 375 m 2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wallenroda

Wrzeszcz,Gdańsk

6 000 zł103 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Wrzeszcza. Mieszkanie po kapitalnym remoncie składa się z 4 pokoi oraz umeblowanej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Stare Miasto,Gdańsk

599 000 zł37 m² 16 037,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Mieście w Gdańsku przy ul. Piwnej z widokiem na zabytkowe kamienice. Główne atuty nieruchomości: * Widok na ul. Piwną i Zbrojownię. * mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biała

Wrzeszcz,Gdańsk

1 200 000 zł64 m² 18 788,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szukasz miejsca do zamieszkania w pięknej części Gdańska, z widokiem na ogórd? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: -Blisko do centrum, -Świetna komunikacja, -Wspólny ogród, -Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Śródmieście,Gdańsk

767 000 zł48 m² 15 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Port,Gdańsk

459 000 zł66 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Gdańsk nowy port | pas nadmorski | dobra inwestycja | osobna kuchnia | zielona okolica Na sprzedaż oferujemy słoneczne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Polskiej

Nowy Port,Gdańsk

569 000 zł66 m² 8 575,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty: - budynek po termoizolacji 01.2023 r - Centrum dzielnicy, - 2,5 km do Tunelu pod Martwą Wisłą i Stadionu Energa Gdańsk, - Przystanki tramwajowe i autobusowe koło bloku, - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarasy

Siedlce,Gdańsk

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: * Kamienica po remoncie, * Ogrzewanie miejskie, * 1 minuta do przystanku tramwajowego, * 3 minut do Galerii forum, * 7 minut do gumed, * Nowa instalacja elektryczna, okna pcv. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

971 000 zł47 m² 20 805,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo. Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67m2 znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

3 190 zł62 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie po gruntownym remoncie w kamienicy z 1890 roku przy ul. Matejki 4 , Gdańsk Wrzeszcz. Powierzchnia mieszkania to 62.12 m2. Wysokość pomieszczeń to 3,5 m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 099 000 zł92 m² 11 997,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - świetna lokalizacja do najmu krótkoterminowego lub na pokoje - tuż obok Forum Gdańsk - możliwość 6 pokoi lub 2 odrębnych mieszkań - 5min spacerem do Starego Miasta - świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

485 000 zł66 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Atuty: - 20 minut pieszo do plaży w Brzeźnie - duży metraż z możliwością własnej aranżacji - przystanek tramwajowy i autobusowy w odległości 50m; - pełna infrastruktura.