dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

899 000 zł34 m² 26 363,60 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz nowoczesnego, doskonale skomunikowanego mieszkania W atrakcyjnym miejscu, blisko morza? atuty: - ponadczasowy budynek o eleganckiej stylistyce z trzema cichobieżnymi windami, ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

441 000 zł26 m² 16 857,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne dla singla, studenta I wynajmu, 30 minut spaceru od huciska ostatnie 4 kawalerki W inwestycji! bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

315 000 zł26 m² 12 032 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór na przełomie III I IV kw. 2025! istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

716 929 zł57 m² 12 560,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwa pokoje koło przystanku autobusowego od renomowanego dewelopera gotowe do odbioru na koniec 2025 mamy też lokale gotowe na połowe 2025 istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

604 000 zł63 m² 9 642,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Cztery pokoje gotowe do odbioru, ostatnie lokale bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

632 912 zł44 m² 14 329 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk 2- pokoje Morena! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

444 360 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

543 207 zł51 m² 10 580,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie W rozwijającej się okolicy gotowe do odbioru: promocja - odbierz W grudniu I odzyskaj 3% ceny mieszkania! bez prowizji apartament gotowy do odbioru zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

604 642 zł38 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne dla singla, studenta I wynajmu, 30 minut spaceru od huciska zakup dzisiaj I płatność rozłóż na raty bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

689 000 zł40 m² 17 135 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Nowa Letnica o powierzchni 40,21 m2 w stanie deweloperskim. Lokal skład się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

715 000 zł70 m² 10 226 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje na rozwijającym się osiedlu Z dobrym dojazdem do gdańska bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

576 516 zł41 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Osowa,Gdańsk

576 000 zł59 m² 9 700,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w przytulnym, trzypokojowym mieszkaniu z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

499 500 zł43 m² 11 646,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Kowale,Gdańsk

599 000 zł62 m² 9 738,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe! możliwość adaptacji poddasza 60M2 razem 120M2 oferta W biurze poshome Z pierwszej ręki - bez dodoatkowych opłat! Kameralna inwestycja z rozbudowaną infrastrukturą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Osowa,Gdańsk

356 000 zł31 m² 11 366,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w przytulnym, dwupokojowym mieszkaniu z ogródkiem i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

390 103 zł32 m² 12 055,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal inwestycyjny (23 VAT, podana cena netto):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

405 900 zł36 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

976 325 zł84 m² 11 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeden Z ostatnich lokali W inwestycji, gotowy do odbioru bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz Czteropokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

990 000 zł67 m² 14 695 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 67,37m zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica, położone na 5 ostatnim piętrze w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

499 500 zł41 m² 12 088,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

338 640 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

573 463 zł32 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycyjna okazja w rozwijającej się Letnicy! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m z loggią i miejscem postojowym, położona na 8. piętrze z widokiem na Zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 490 000 zł103 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Jeden z nielicznych 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

716 929 zł57 m² 12 560,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

559 000 zł37 m² 15 273,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36 m , znajdujące się w wyjątkowej inwestycji na wyspie Sobieszewskiej. Do mieszkania przynależy przestronny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

660 000 zł58 m² 11 295,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, wybudowane przez renomowanego dewelopera Develia. Lokal położony na 3 piętrze w budynku z 2024 roku, zlokalizowany w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Aniołki,Gdańsk

1 167 810 zł56 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie W kameralnej inwestycji koło gumed bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz Gdańskie Aniołki to idealne miejsce do życia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skiby

Stogi,Gdańsk

839 900 zł74 m² 11 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana w malowniczej części Gdańska - Stogach, to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie pragną szybkiego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 200 000 zł68 m² 17 569,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Letnica. Inwestycja: inwestycja w Nowej Letnicy, która łączy w sobie wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

3 266 777 zł128 m² 25 475,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament 5 pokoi z 2 balkonami Gdańsk Oliwa! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

505 809 zł51 m² 9 875,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku dni otwarte 28.02! Skorzystaj z rabatu! UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE! Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w cenie promocyjnej. Mieszkanie jest idealną opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

576 516 zł41 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadamy w ofercie 2 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Gdańsku na granicy Moreny i Jasienia. Nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

799 000 zł48 m² 16 656,20 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego na osiedlu centralpark, wybudowanym przez dewelopera Hossa. Oferujący perspektywy i prywatność, budynek charakteryzuje się nowoczesnym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

568 944 zł39 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie, w zacisznej i urokliwej lokalizacji z dala od zgiełku miasta, świetnie skomunikowanej z trójmiejską obwodnicą i traktem Św. Wojciecha. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł89 m² 7 922 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły mieszkania: powierzchnia całkowita: 88,67 m Powierzchnia netto: 87,52 m Liczba pokoi: 2 + garderoba + antresola Miejsce postojowe naziemne: wliczone w cenę domu! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

517 308 zł51 m² 10 143,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku umów się na prezentacje! Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą w cenie promocyjnej. Mieszkanie jest idealną opcją dla rodzin, par, lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

611 437 zł54 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup z nami a wynegocjujemy spory rabat! Posiadamy również inne lokale mieszkalne w tej inwestycji oraz innych Dewelopera Murapol! Millennium Nieruchomości Prezentuje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sobieszewo,Gdańsk

559 000 zł37 m² 15 289,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasów i Morza Bałtyckiego I Tylko 12 minut do plaży I Z ogródkiem Architektura budynków nawiązuje do unikalnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

779 900 zł62 m² 12 568 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.