dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Chełm,Gdańsk

1 014 928 zł135 m² 7 539,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc - lokal gotowy do odbioru! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dodatkową powierzchnią poddasza o powierzchni 135,13 m2 znajdujące się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

1 577 703 zł122 m² 12 895 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja jest efektem połączenia inspiracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

535 731 zł58 m² 9 296,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od kupującego. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,63 m2, z ekspozycją zapewniającą słońce na początku dnia. Salon z aneksem kuchennym (24,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

514 000 zł58 m² 8 872,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,93m2 znajdujące się na 2 piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

371 110 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gdańsk, łostowice, władysława Jagiełły 2 pokojowe mieszkanie doświetlone od wschodu - 0% podatku pcc, brak prowizji od kupującego. Kameralna, niska zabudowa. Teren inwestycji urozmaicą liczne oczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

535 731 zł58 m² 9 296,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,63 m2, z ekspozycją zapewniającą słońce na początku dnia. Salon z aneksem kuchennym (24,70 m2) posiada wyjście na balkon o powierzchni 6,24 m2. Sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

711 056 zł48 m² 14 810,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,01 m2, z ekspozycją wschodnią jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem kuchennym (20,57 m2) posiada wyjście przez dwuskrzydłowe drzwi balkonowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

630 000 zł66 m² 9 573,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedasz 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,81m2 , 3 pokoje, i piętro z IV pięter( odbiór XI/XII 2022 r.) stan deweloperski, położone w Gdańsku - Letnicy. Sprzedaż w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

535 900 zł63 m² 8 506,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta! Ta dobra oferta jest tylko u nas! 3 pokoje z ogródkiem, 2 naziemne miejsca postojowe, duża komórka lokatorska. - duży pokój 27,3 m2 - Pokój 11,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

462 300 zł60 m² 7 641,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowe mieszkanie z systemem smart home! Mieszkanie w stanie deweloperskim Powierzchnia całkowita 60,5 m2 (powierzchnia po podłodze/ze skosami) Powierzchnia użytkowa 52,2 m2 Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

278 389 zł28 m² 9 847,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka z ogródkiem w nowoczesnym budynku z systemem smart home! Szybki odbiór już w wakacje tego roku. Kameralne osiedle z niską zabudową zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłosza

Słoneczna Morena,Gdańsk

3 000 zł69 m² 43,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku na osiedlu Słoneczna Morena, w Gdańsku Morenie, przy ulicy Czesława Miłosza. Najem Czynsz najmu 3 000 zł, kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gdańsk jasień Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze, 3 piętrowego budynku z 2012 roku - deweloper robyg. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2 mieszczące się na terenie gdańskiej dzielnicy Łostowice. Przedmiotowy lokal znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku z 2021 roku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

440 412 zł58 m² 7 632,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z systemem inteligentnego domu! Szybki odbiór już w wakacje tego roku. Kameralne osiedle z niską zabudową zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

369 000 zł35 m² 10 692,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkanie W prężnie rozwijającej się dzielnicy, kawalerka, zlokalizowana na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Nowe budownictwo, rok 2017. Monitoring na osiedlu. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobieszewko

Sobieszewko,Gdańsk

399 000 zł34 m² 11 646,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

English version of the announcement you can find at the bottom Mam do zaoferowania luksusowy, 2 pokojowy apartament inwestycyjny w pożądanej lokalizacji - Wyspa Sobieszewska. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łostowice,Gdańsk

320 000 zł31 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Cena do niewielkiej negocjacji. Osiedle lazuorwe - Moderna. Na sprzedaż nieruchomość wraz z komórką lokatorską i miejscem postojowym (dodatkowo płatne w pakiecie 25 tys.) - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 269 000 zł83 m² 15 228,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w inwestycji Develia Baltea Apartments 77,03 m.2 + Loggia 6.3 m2 9 ostatnie piętro (w tej części budynku) 4 pokoje, w tym pokój z aneksem kuchennym Stan deweloperski Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru! Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim, o łącznej powierzchni 47,87 m , w Gdańsku Letnicy, inwestycja Przystań Letnica II, piętro IV, deweloper Atal, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokoje 46,43m2 w nowym budownictwie (deweloper Hossa) z ogródkiem i tarasem 25 m2 .Duża komórka lokatorska 5,8 m2 Szyby antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

799 999 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flisykowskiego

Jasień,Gdańsk

555 000 zł50 m² 11 122,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkanie wykończone pod klucz, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Gdańsk - Jasień. Zaciszna i spokojna okolica! 100 metrów od akwenu Świętokrzyska II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

1 293 500 zł65 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować słoneczne mieszkanie w Gdańsku w prestiżowej lokalizacji w Oliwie o powierzchni 65m2. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

650 000 zł43 m² 15 046 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu Wieża Leszka Białego! Inwestycja położona jest na pograniczu dzielnic Jelitkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Ujeścisko,Gdańsk

385 887 zł46 m² 8 357,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: gdańsk ul. Niepołomicka Nowe mieszkanie 2 pokojowe 46,17m2 w cenie promocyjnej 455 550,00pln rabat od ceny katalogowej ***71 000,00pln*** cena promocyjna ograniczona ilościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

339 999 zł40 m² 8 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w centrum Gdańska. Mieszkanie jak na 40m2 jest przestronne. Posiada piwnice i komórkę lokatorską. Mieszkanie ma nowe: -parapety -kaloryfery -piec gazowy dwufunkcyjny -podłoga wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

298 999 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w inwestycji "park Południe" dewelopera Robyg, ul. Wielkopolska - zostało odebrane 15.11.2022 r. Kawalerka o metrażu 25 m2 zlokalizowana na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellonki

Chełm,Gdańsk

747 000 zł69 m² 10 779,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Unikatowy 3-pokojowy, dwupoziomowy apartament, znajdujący się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku na ulicy Anny Jagiellonki w dzielnicy Gdańsk Chełm - Osiedle Pogodne. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

421 392 zł55 m² 7 631,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: gdańsk ul. Władysława Jagiełły Nowe mieszkanie 2 pokojowe 55,22m2 w cenie promocyjnej 421 392,00pln rabat od ceny katalogowej ***113 000,00pln*** cena promocyjna ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

330 900 zł36 m² 9 070,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie w promocyjnej cenie tylko do 12go grudnia 2022! Cena katalogowa mieszkania: 379 372zł Cena promocyjna: 330 900 zł! Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

1 086 776 zł45 m² 24 150,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem ogłoszenia jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m2 w stanie deweloperskim w inwestycji Willa Krzywoustego w gdańskiej Oliwie. Przewidywany termin wydania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

420 000 zł42 m² 9 983,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc w wysokości 2% (cesja) Najnowsza inwestycja jednego z wiodących deweloperów - Robyg - to propozycja dla osób pragnących zamieszkać w miejscu którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk-Południe,Gdańsk

407 353 zł41 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do odbioru. Inwestycja znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu łąk. Gdańsk Południe to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

326 500 zł35 m² 9 401,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,73m2 znajdujące się na III piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

465 000 zł70 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trójstronne, słoneczne mieszkanie w prężnie rozwijającej się lokalizacji - Kowale! Nieruchomość usytuowana jest 1. piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż gdańsk!idealna Inwestycja! Mam Państwu do zaprezentowania, bardzo ciekawą nieruchomość w samym centrum Gdańska. Mieszkanie jak na 40m2 jest przestronne. Posiada piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jedyne mieszkanie w sprzedaży w wyprzedanym już Budynku A w Inwestycji doki! Wydanie mieszkania planowane na styczeń 2023 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 017 093 zł91 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Piecki-Migowo lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do centrum Gdańska i innych dzielnic miasta - blisko stąd zarówno do przystanku autobusowego, tramwajowego, jak i pkm. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

679 000 zł44 m² 15 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

-Mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 44 m2 znajduje się na 3 piętrze w skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym , sypialnia , garderoba, łazienka, korytarz oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

995 000 zł97 m² 10 257,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie z okalającym je tarasem na 3 strony świata, zaprojektowane tak aby było komfortowe dla rodziny z dziećmi. 2 łazienki z wejściem z korytarza. Dla poprawy.