dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

547 433 zł58 m² 9 499,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 57,63 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 5 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

545 850 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 4 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 60,65 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

339 000 zł40 m² 8 439,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 40,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, kameralnego dwukondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

379 000 zł56 m² 6 741,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 56,22 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, kameralnego dwukondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

379 000 zł56 m² 6 741,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

825 000 zł65 m² 12 668,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na dziesiątym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

403 259 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 2 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 40,94 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

442 902 zł41 m² 10 868,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 40,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 5 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 220 000 zł78 m² 15 641 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie (77,79m kw.) w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu Zajezdnia w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Chrobrego. Osiedle charakteryzuje się wyjątkową lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

339 000 zł40 m² 8 439,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

372 403 zł37 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 2 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 36,69 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

388 681 zł39 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 2 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 39,46 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

340 000 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż gdańsk!idealna Inwestycja! Mam Państwu do zaprezentowania, bardzo ciekawą nieruchomość w samym centrum Gdańska. Mieszkanie jak na 40m2 jest przestronne. Posiada piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

539 999 zł63 m² 8 598,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w Gdańsk, jasień. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

832 000 zł64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Składy,Gdańsk

1 460 150 zł105 m² 13 951 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bogata oferta kulturalna, wysoka jakość życia i atrakcyjny rynek pracy sprawiają, że Gdańsk jest wymarzonym miejscem do zamieszkania. Niecałe 2km od Śródmieścia, powstaje prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Składy,Gdańsk

485 000 zł57 m² 8 543,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą! Inwestycja znajduję się przy ul. Morelowej w Gdańsku. Doskonała lokalizacja, dzięki której do centrum można dotrzeć w 10 minut, a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

935 000 zł68 m² 13 679,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie w bardzo dobrej lokalizacji- piecki- migowo (morena) z ekspozycją północ- południe. Budynek z 2012 roku (deweloper Allcon). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie na ul. Morelowej, z piwnicą, dużym balkonem i miejscem w hali garażowej! Jest to idealna nieruchomość dla rodziny. Atuty: - dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Składy,Gdańsk

710 181 zł48 m² 14 810 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 200 000 zł80 m² 14 970,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem czeka na lokatora, który tchnie w nie życie i charakter. Umiejscowiona w cichej i spokojnej części Wrzeszcza, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

342 500 zł34 m² 10 053 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe już w listopadzie 2022! * nowoczesne osiedle * zielona, spokojna okolica Z jednoczesnym, szybkim dojazdem do miasta * widok Z okien na zielone patio * udogodnienia - antybakteryjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

625 000 zł53 m² 11 768 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - wysoka jakość wykończenia - Spokojna i zielona okolica - Osiedle idealne dla rodziny - Ładny widok - Nowe budownictwo z cichobieżną windą mieszkanie: na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

418 400 zł31 m² 13 496,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowe mieszkania na nowoczesnym osiedlu "latarników" w bardzo pożądanej lokalizacji czyli Pasie Nadmorskim Gdańsk-Letnica ul. Letnicka mieszkanie o powierzchni 30,70 m2 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

418 400 zł31 m² 13 496,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

342 500 zł34 m² 10 053 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

442 902 zł41 m² 10 868,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sobieszewska

Sobieszewko,Gdańsk

503 500 zł28 m² 17 753,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj w condohotel z widokiem na Marinę! 6,7% stopa zwrotu w skali roku! Niepowtarzalna inwestycja na gdańskim wybrzeżu! Sol Marina to unikatowy koncept połączenia condohotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Brzeźno,Gdańsk

1 460 000 zł116 m² 12 610,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji marinus zlokalizowanej w wyjątkowym miejscu niecałe 900 m od plaży. Lokalizacja: gdańsk Brzeźno róg ul. Pck/gdańska powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

418 400 zł31 m² 13 496,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkania w nowo powstałym osiedlu "latarników" w bardzo pożądanej lokalizacji czyli Pasie Nadmorskim niespełna kilkanaście minut spacerem od piaszczystej plaży Gdańsk-Letnica ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

550 000 zł57 m² 9 657,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkaniowe 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 56,95 m2. Mieszkanie położone jest w Gdańsku-Jasieniu, ul. Krzysztofa Komedy, inwestycja Jasień Bulwary (deweloper Hossa), rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

342 500 zł36 m² 9 459 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 650 000 zł138 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Apartament na nowoczesnym i nowo wybudowanym osiedlu przy Marinie gdańskiej położony na 6 piętrze 6 piętrowego budynku na którym znajdują się tylko dwa mieszkania. Lokalizacja Osiedle Angielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

342 500 zł36 m² 9 459 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

547 433 zł58 m² 9 499,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

729 741 zł59 m² 12 442,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkania w nowej kameralnej Inwestycji w cichym zakątku Gdańska! Inwestycja zostanie oddana do użytku w trzecim kwartale 2023 roku. Do wyboru są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurpińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

272 685 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu: na całość inwestycji składa się 47 apartamentów i 16 miejsc postojowych. Przedział metrażowy lokali mieści się między 16 m2 a 31.80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

1 250 000 zł66 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje w nowym budynku Lokal mieszkalny składający się z: dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, pom. gospodarczego (pralnia) oraz dużego balkonu. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Trzy Lipy

Piecki-Migowo,Gdańsk

214 110 zł16 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu: na całość inwestycji składa się 39 apartamentów i 16 miejsc postojowych. Przedział metrażowy lokali mieści się między 16 m2 a 28 m2. Są.