dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Rynek pierwotny

770 800 zł41,86 m² 18 413,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w sercu Gdańska! Luksusowe 2 pokoje | 41,86 m | Z widokiem na Rzekę Twoje nowe miejsce - prestiż, wygoda i widok, który robi wrażenie! Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

916 000 zł67,86 m² 13 498,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowa, przestronna nieruchomość o powierzchni 67,86 m w stanie deweloperskim na 1 piętrze w Gdańsku Letnicy. Mieszkanie z księgą wieczystą - bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł42,40 m² 14 504,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, zlokalizowane przy ul. Pilotów w Gdańsku - 42,4 m Opis mieszkania Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 055 zł42,77 m² 15 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 42,77 m | Gdańsk Siedlce ul. Kartuska | Cena: 674 115 zł (15 760 zł/m promocja sierpniowa!) Cena regularna 19 700zł/m2. Planowany odbiór: IV kwartał 2025 r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 38m2 w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 10-piętrowym budynku. Atuty mieszkania: - cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 541 zł32,98 m² 11 599,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

390 000 zł28,62 m² 13 626,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe, inwestycyjne mieszkanie w kameralnej lokalizacji. Idealne studio dla par lub singli z dużym balkonem. Podana cena zawiera podatek vat (nie ma podatku pcc przy zakupie). Mieszkanie: słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,15 m² 17 041,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja, która powstała na Wyspie Sobieszewskiej - niezwykłym miejscu, gdzie natura rozkwita w pełnej okazałości. Ta malownicza wyspa, położona przy ujściu Wisły do Bałtyku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga ostatnie 17 piętro Z pięknym widokiem mieszkanie Z widokiem na zatokę cena transakcyjna to 792.000 ZŁ Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

402 970 zł19,34 m² 20 836,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska. Lokal położony w bezpośrednim sąsiedztwie największych centrów biurowych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 009 zł53,47 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Piekarniczej Mieszkanie ma powierzchnię 53,47 m2. Składa się z następujących pomieszczeń: * salon z aneksem kuchennym * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 305 zł27,63 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 500 zł52,43 m² 12 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,43m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienka oraz balkon 4,7m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 550 zł25,58 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 000 zł62 m² 11 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł36,77 m² 13 842,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36,77 m , obejmujące: przedpokój, pokój, salon, łazienkę oraz balkon. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 153 zł58,19 m² 14 197,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie deweloperskie w świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru i bez dodatkowych opłat. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 043 748 zł112,54 m² 18 160,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na loggie Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja południowo-zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 961 370 zł106,02 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe jednopoziomowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Duży ponad 120 metrowy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 863 zł46,87 m² 26 495,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum Gdańska Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,87 m , położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł37 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

466 500 zł34,91 m² 13 362,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie | osiedle pastelowe | gdańsk łostowice kupujący nie placi prowizji! pomagamy W uzyskaniu zezwolenia od ministerstwa dla cudzoziemców! mieszkanie: nowoczesne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 200 zł32 m² 11 662,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 854 zł25,58 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Zaspa-Rozstaje | Bezpośrednio przy parku Na sprzedaż przytulne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,58 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 813 zł34,35 m² 29 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Loftowe mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne wnętrze | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 760 zł42,61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł25,31 m² 13 433,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł81 m² 10 123,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 248 zł81,38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 932 294 zł106,17 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe jednopoziomowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Duży ponad 125 metrowy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 839 zł42,50 m² 20 607,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł73,37 m² 27 926,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament z 3 pokojami z możliwością wydzielenia 4 pokoju - na sprzedaż! Inwestycja zlokalizowana tuż nad brzegiem Motławy! Mieszkanie położone na 4 piętrze, nowoczesnego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł34,25 m² 13 781,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 2 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 3 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 979 760 zł106,42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 245 zł33 m² 11 643,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

381 300 zł26,36 m² 14 465,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Prezentujemy nowoczesny apartament inwestycyjny w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 000 zł33 m² 11 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 871 zł33,41 m² 15 710 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 33,41 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Murapol Portovo w Gdańsku. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

420 000 zł34,98 m² 12 006,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w południowej dzielnicy Gdańska dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł60,90 m² 11 198,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,90m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

2 373 300 zł92,23 m² 25 732,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament od ulicy chmielnej na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń:.