dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 700 ogłoszeń

849 000 zł73,10 m² 11 614,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Szukasz ciszy i spokoju? Miejsca, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a dzień kończysz spacerem pośród drzew? Co powiesz na mieszkanie w otulinie lasu? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 568 zł26,55 m² 11 057,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, które stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł48,50 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 usytuowany w nowoczesnym budynku w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 380 000 zł89,37 m² 15 441,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartamenty | widok na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą przestrzeń komunikacyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 026 574 zł116,14 m² 34 670 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 116,14 m z największym dostępnym tarasem widokowym zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 880 zł53,43 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł79,90 m² 11 877,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień otwarty! zapraszamy na dzień otwarty organizowany W piątek 15 maja 2026 roku W godzinach 10-16 W celu umówienia się na prezentację I zarezerwowania konkretnej godziny prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł39,71 m² 24 880,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Scala w samym sercu Gdańska to propozycja dla osób poszukujących wysokiego standardu, komfortu codziennego życia oraz bezpośredniego dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,16 m² 14 948,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43,59 m² 10 300,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie jest do całkowitego remontu. Dolne miasto - gdańsk Idealna propozycja inwestycyjna Kamienica położona w samym sercu Gdańska, w otoczeniu zabytkowej architektury. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46 m² 12 804,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jesteś studentem, który ceni sobie niskie koszty utrzymania i bycie w samym centrum wydarzeń? A może człowiekiem z żyłką przedsiębiorczości pragnącym zarabiać na wynajmie?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 760 zł40,12 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł73,70 m² 12 198,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja | Balkon | Piwnica | Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,7 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł40,27 m² 13 161,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem i Smart Home - Gotowe / kuchnia do własnej aranżacji Na sprzedaż oferowane jest nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł54 m² 12 683,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone w Gdańsku przy ul. Kurierów Armii Krajowej. Lokal znajduje się w budynku z 2001 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł71,11 m² 10 673,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 5 pokojowe o łącznej powierzchni 71,11m2 położone na Morenie, ul. Warneńska. Mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze, przygotowane pod najem, składające się z 5 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł33,20 m² 14 457,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku atuty - wyposażone mieszkanie - bliskość terenów zielonych - cicha i spokojna okolica Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90,85 m² 20 803,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwustronny apartament W kamienicy Z 1958 roku W samym sercu gdańska Po remoncie generalnym w 2023 roku | W pełni umeblowany | Niedaleko długiego Pobrzeża Motławy ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 568 zł26,55 m² 11 283,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł111,70 m² 11 190,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Klimatyczne mieszkanie z widokiem na gdańską Starówkę Jedno z ostatnich takich mieszkań. Mieszkanie idealne pod inwestycję wynajmu na pokoje, na pracownię lub dla rodziny wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,26 m² 11 410,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,26 m2 ulica Heliosa Kowale mieszkanie: mieszkanie znajduje się parterze w budynku 4 piętrowym z windą. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

952 635 zł43,50 m² 21 899,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowa inwestycja Z basenem I strefą relaksu Parter z tarasem i wyjściem na ogród | Luksusowa inwestycja z basenem i strefą relaksu | Wyspa Sobieszewska - rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł69,40 m² 12 233,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,8 m , położone przy ulicy Pilotów w Gdańsku (dzielnica Zaspa). Mieszkanie posiada cztery oddzielne pokoje, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,71 m² 16 758,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku na pograniczu Żabianki i Jelitkowa. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz przedszkole i szkoła. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48,40 m² 12 293,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas! Lokal idealny pod wynajem lub na potrzeby prowadzenia działalności (kancelaria prawna, biuro rachunkowe, etc.) LOKALIZACJA: Atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł65,72 m² 12 918,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,26 m , położone w spokojnej części Gdańska - Jasienia, przy ul. Kazimierza Leskiego Nieruchomość znajduje się.