dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 698 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 698 ogłoszeń

645 000 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z balkonem, zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 900 zł54,31 m² 24 855,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup i zarabiaj od pierwszego dnia! Największe atuty - rewelacyjna lokalizacja - tylko 7 minut spacerem od Fontanny Neptuna - aktualnie wynajmowane w trybie hybrydowym: najemca długoterminowy +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 658 zł32,55 m² 12 155,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł60,50 m² 12 809,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m (plus dodatkowa przestrzeń w skosach). Poniżej link do prezentacji: Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 000 zł28,01 m² 14 959 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Atuty: * mieszkanie po remoncie - gotowe do wprowadzenia * budynek z 1945 roku - solidna konstrukcja i kameralna zabudowa * niskie koszty utrzymania * świetna lokalizacja blisko centrum * dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 607 170 zł92,90 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kobieli 4 to luksusowa zielona enklawa zlokalizowana w malowniczym gdańskim Brzeźnie. W tym miejscu relaks i komfort stanową nieodłączną część dnia, a bliskość plaży.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,50 m² 12 351 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hot oferta W pepperhouse! atuty: - spokojna i cicha okolica, - bliskość lasu, - bardzo dobra komunikacja, - infrastruktura handlowo-usługowa na wyciągnięcie ręki, - bliskość obwodnicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

430 869 zł22,60 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa niższa cena! Apartamenty hotelowe w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego dewelopera dekpol. Lokalizacja na Wyspie Spichrzów nad Motławą, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł44,07 m² 13 932,38 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Czy można pić poranną kawę, patrząc na taflę wody, będąc jednocześnie w sercu dynamicznego Gdańska? Tak. I to bez czekania na ekipę remontową. Prezentuję nieruchomość, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł73,50 m² 8 965,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Hot oferta tylko W pepper house! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Siedlce. To 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - po generalnym remoncie, - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38 m² 14 605,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w topowej lokalizacji Gdańska Przymorze. To propozycja, która idealnie wpisuje się w strategię inwestycyjną pod wynajem zarówno krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł53,65 m² 19 552,66 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z panoramą Gdańska | Słoneczna Morena | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 53,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł63,50 m² 13 307,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70,73 m² 19 779,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: * ogród na dachu, dwa tarasy/balkony; * bliskość stacji pkm; * prywatne miejsce w hali garażowej; * komórka lokatorska; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza * 15 min autem do Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone w cenionej dzielnicy Gdańsk - Zaspa. Nieruchomość z funkcjonalnym i wygodnym rozkładem, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 516 zł25,31 m² 12 703,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament 23% vat idealny na wynajem *prezentowana cena bez podatku vat* apartament - kawalerka zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 000 zł110,33 m² 11 728,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Hot oferta! dostępna tylo U nas! atuty: - lokalizacja, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa, - bliskość komunikacji miejskiej, - kamienica po remoncie, - wysokie sufity (3,20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł83 m² 19 759,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - kameralna wspólnota, tylko 6 mieszkań - wspólny ogródek dla mieszkańców - 3 niezależne pokoje - kamienica po remoncie, w świetnym stanie - dostępne od zaraz - dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł50,50 m² 15 227,72 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta wyłączna - dostępna tylko w naszym biurze Lokalizacja - Gdańsk, ul. Lęborska To miejsce, w którym codzienność staje się wygodna. Doskonała komunikacja z całym Trójmiastem -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28,64 m² 14 979,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! atuty nieruchomości: -kompaktowe i funkcjonalne 28 m , -wydzielona sypialnia dzięki dodatkowej ściance działowej, -gotowe do wprowadzenia - bez.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,50 m² 12 917,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie W sercu wrzeszcza - idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 500 zł66 m² 15 128,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,16 m² 12 938,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupokojowe, wykończone W podwyższonym standardzie, umeblowane I gotowe do wprowadzenia. Atuty: - balkon, - wykończone gotowe do wprowadzenia, - nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł78,50 m² 14 649,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i halą garażową Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,5 m2, położone na 1. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 018 zł48,75 m² 10 892,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament na nowej inwestycji o powierzchni 48,75 m2. Apartament znajduje się na 2/6 piętrze budynku. Szczegóły oferty: powierzchnia: 48,75 m Liczba pokoi: 3 Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 890 €68,65 m² 4 805,39 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

od 329 890,00 eur To nowoczesne, zamknięte osiedle w Pilar de la Horadada, oferujące bungalowy z dwiema lub trzema sypialniami oraz dwiema łazienkami, położone zaledwie 2 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł67,85 m² 13 544,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość o powierzchni 75 m | Gdańsk Południe | 2 niezależne mieszkania w jednym lokalu Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 67,85m , zaprojektowana od.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,70 m² 12 520,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealna inwestycja! 1 min do tramwaju, 5 min do skm-ki, 20 min spacerem na Politechnikę! okolica: budynek znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz, na osiedlu popularnie nazywanym Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł50,07 m² 18 953,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa Grobla apartament w Śródmieściu Gdańska gotowy do wejścia. Atuty: apartamentowiec z 2019 roku 5 minut spacerem do Motławy w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł84,41 m² 17 651,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

***uwaga! Przedstawione zdjęcia mieszkania to przykładowa wizualizacja*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego mieszkania w klimatycznej kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Niepołomicka