dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewanowskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 050 000 zł88 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Z 1912 roku - dziewanowskiego, gdańsk Styl | Komfort | Lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m , zlokalizowane na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Alberta

Kokoszki,Gdańsk

1 250 000 zł119 m² 10 541,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Firma Westate Gdańsk, ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 mieszkania o powierzchniach użytkowych 100-110 m2, w domu wielorodzinnym w stanie deweloperskim, przy ul. Św Brata Alberta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencjom i biurom nieruchomości bardzo dziękuje, proszę nie dzwonić- nie współpracuję. Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Góralskiej 37 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 199 000 zł93 m² 12 837,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Piecki Migowo - Migowskiej Tarasy | Przestronny, rozkładowy apartament - 94 m2 | 4 pokoje, łazienka, toaleta | Balkon | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka | Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Orunia,Gdańsk

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskiej Oruni przy ul. Rubinowej! Rozwinięta dzielnica, w której znajdziesz wszystko co potrzebne. Bliskość głównych szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł47 m² 12 626,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Gdańsk - Wrzeszcz przy ul. Konrada Wallenroda. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbka

Zakoniczyn,Gdańsk

869 000 zł62 m² 13 904 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- kameralne osiedle pięciu budynków z czterema mieszkaniami na klatkę. - niska zabudowa jednopiętrowa - Dwa balkony : Pierwszy balkon od strony wschodniej (2,9m2), drugi od strony zachodniej (2,3m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 012 552 zł90 m² 11 210,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cztery pokoje gotowe do odbioru W nowym budynku istnieje możliwość wykończenia pod klucz 200 tysięcy rabatu od ceny ofertowej! inwestycja: nowoczesna inwestycja w rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

1 032 000 zł74 m² 13 900,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą mieszkania z ogrodem i miejscem postojowym w hali na osiedlu Królewskie Wzgórze w Gdańsku. Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

670 000 zł52 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowy apartament położony w dzielnicy Łostowice I Elegancki, komfortowy w otoczeniu zieleni I 3-pokoje, przestrzeń 52 m2 I Dwa tarasy I Nowoczesna aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Reja

Młyniska,Gdańsk

429 000 zł26 m² 16 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas Na sprzedaż kawalerka w gdańskiej dzielnicy Młyniska przy ul. Reja! Zaspa dzięki intensywnej rewitalizacji i wielu nowoczesnym projektom, stała się jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

125 000 €56 m² 2 232,14 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

610 000 zł26 m² 23 282,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Zadbana, po częściowym remoncie kawalerka o powierzchni 26,2 m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze przy ul. Ogarnej. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Brzeźno,Gdańsk

699 000 zł48 m² 14 457,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwu pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 48,35 m2, zlokalizowany na II piętrze w bloku nr 13 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej nadmorskiej dzielnicy - Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska. Tylko do końca czerwca 2025! Nieruchomość: słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oliwa,Gdańsk

824 000 zł55 m² 14 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko W naszym biurze! rezerwacja! Na sprzedaż piękne, 3 pokoje mieszkanie, w klasycznej, oliwskiej kamienicy, po sąsiedzku z Uniwersytetem Gdańskim. Zapraszamy do spaceru wirtualnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Łostowice,Gdańsk

395 000 zł35 m² 11 426,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowa do zamieszkania, duża kawalerka na ul. Zeusa. Szybkie wydanie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: - łazienki z wanną oraz pralką automatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

779 000 zł56 m² 13 881 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 56,12 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska, przy ul. Paderewskiego w dzielnicy Suchanino. Do centrum Gdańska dojedziemy w zaledwie 10 min, do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

544 000 zł32 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 32 m - cicha i spokojna lokalizacja, blisko uczelni, sklepów. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy i bardzo komfortowy, zupełnie nowy apartament o powierzchni 68 m2, położony w eleganckiej inwestycji "gdańska" wiodącego Trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

839 000 zł73 m² 11 493,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż atrakcyjnego mieszkania w wysokim standardzie, które idealnie sprawdzi się jako lokum dla rodziny z dziećmi, jak również osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

680 000 zł60 m² 11 314,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Gdańsk / Morena / ul. Marusarzówny I 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 I 2 piętro w 4 piętrowym budynku I Miejsce postojowe ogólnodostępne Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raduńska

Orunia,Gdańsk

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko u nas! Szanowni Państwo, w ofercie mamy 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku mieszkalnym w dzielnicy - Gdańsk Orunia- oruńskie Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

599 000 zł49 m² 12 249,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - dobrze skomunikowane - Pełna własność - 3 min pieszo do tramwaju/autobusu - Balkon - Pełna infrastruktura handlowo-usługowa i edukacyjna w pobliżu - 15 minut autem do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

759 999 zł65 m² 11 621 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 389 000 zł70 m² 19 797,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz apartamentu do zamieszkania blisko plaży w dobrze skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - wysoki standard, - w pełni wyposażone - Spectrum - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią po remoncie w świetnej dzielnicy Wrzeszcz. Jeśli jesteś pośrednikiem Pośredniku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewskie Wzgórze

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz gotowego do zamieszkania, 2-pokojowego mieszkania z miejscem postojowym hali i komórką, na kameralnym osiedlu? Idealnie trafiłeś! rezerwacja atuty: - dobrze skomunikowane, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

699 000 zł48 m² 14 421,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie w samym centrum Gdańska -dzielnicy Wrzeszcz. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potokowa

Matemblewo,Gdańsk

750 000 zł56 m² 13 274,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta sprzedaży mieszkania w Gdańsku, matemblewo Oferujemy do sprzedaży przestronne, jasne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,5 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

262 000 zł19 m² 13 789,50 zł/m²