dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Suchanino,Gdańsk

725 000 zł64 m² 11 417,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

735 000 zł52 m² 14 032,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta W przygotowaniu. Zdjęcia wkrótce. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 52,38 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Śródmieście,Gdańsk

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Przedstawiamy Państwu to urokliwe mieszkanie o powierzchni 57m2 w nowoczesnym inwestycji "atol" z 2021 roku, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górka

Śródmieście,Gdańsk

1 499 000 zł129 m² 12 015,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy Gdańsk, ul. Górka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 129 m zlokalizowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

546 000 zł40 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy na dni otwarte które odbedą się dnia 15.01.2025 W GODZINACH 10-20, W CELU UMÓWIENIA SIĘ NA PREZENTACJĘ PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY BY UMÓWIĆ KONKRETNĄ GODZINĘ. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Widoki,Gdańsk

1 685 000 zł86 m² 19 593 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Penthouse na sprzedaż - ostoja myśliwska - Gdańsk, myśliwska 33 Cena: 1 685 000 pln Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 86 m z ogromnym tarasem o powierzchni 98 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Połczyńska

Jasień,Gdańsk

889 000 zł75 m² 11 853,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Unikalne mieszkanie w stylu mid-century modern Połczyńska, gdańsk Jasień Wyjątkowa oferta dla osób szukających przestrzeni, stylu i komfortu w spokojnej okolicy. To 75-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Gdańsk

689 000 zł29 m² 23 758,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 23 m z antresolą, która dodaje dodatkowe 6 m . Lokal wykończony jest w niezwykle eleganckim stylu. Znajduje się w Gdańsku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielasa

Łostowice,Gdańsk

800 000 zł69 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty: - narożny ogród o powierzchni ok. 120 m2 z widokiem na zieleń - świetny rozkład pomieszczeń - nowe budownictwo - oddzielna kuchnia - dostępne od zaraz - bardzo dobry stan, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Życzliwa

Jasień,Gdańsk

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz przestronnego mieszkania w nowym budownictwie oraz cichej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - nowe mieszkanie - wyposażone i gotowe do wprowadzenia - przestrzenny balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stogi,Gdańsk

860 000 zł78 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 78 m2 w domu dwu rodzinnym z wyodrębnioną księgą wieczystą. Lokalizacja Stogi to dzielnica Gdańska, znana przede wszystkim z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

815 000 zł48 m² 16 989,80 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprosić Państwa na dzień otwarty, który odbędzie się 24.01.2025 od godziny 12:00. Zachęcam do kontaktu i umówienia się na wybraną przez Państwa godzinę. Nie przegap okazji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

720 000 zł54 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie ciepłe, jasne i ciche, trzy pokojowe z oddzielną kuchnią, 53,6 m2 na piątym piętrze w 10 piętrowym bloku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Alfa Park,Gdańsk

1 349 000 zł81 m² 16 642 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w spokojnej okolicy z doskonałą infrastrukturą? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przedstawiamy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja i budynek: królewskie Wzgórze to osiedle z niską, trzypiętrową zabudową. Do zalet osiedla można zaliczyć niewielka ilość mieszkań w budynkach oraz atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Główne Miasto,Gdańsk

1 650 000 zł65 m² 25 384,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji dewelopera Invest Komfort - Brabank z 2021 roku, zlokalizowanej przy ul. Stara Stocznia w Gdańsku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowe bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 40 metrów kwadratowych z ogródkiem o powierzchni około 25m2 w Borkowie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

630 000 zł76 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą. ul. Hokejowa, gdańsk Łostowice. Lokal o powierzchni użytkowej 65,98 m2 (powierzchnia całkowita (po podłodze) to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

1 099 000 zł106 m² 10 362,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz dużego mieszkania w wysokim standardzie? Idealnie trafiłeś! atuty: - przestronny taras(25m2), - widok z okna na Polsat Plus Arenę Gdańsk, - 2-piętrowy rozkład mieszkania, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

530 000 zł43 m² 12 326 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - przestronne mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na parterze z uroczym ogródkiem. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zaspę

Nowy Port,Gdańsk

399 999 zł45 m² 8 888,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

: krótko : Nowy Port, ul. Na Zaspę | Mieszkanie 45 m2 do remontu w atrakcyjnej cenie | Parter z dużymi możliwościami aranżacyjnymi | Dostęp do dużego strychu, piwnicy, spiżarni, garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ujeścisko,Gdańsk

595 000 zł40 m² 14 691,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne oraz klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu "wolne Miasto" w Gdańsku przy ulicy Cedrowej (gdańsk Ujeścisko). Nieruchomość znajduje się na parterze w 3-piętronnyw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morenowe Wzgórze

Morenowe Wzgórze,Gdańsk

765 000 zł70 m² 10 991,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z możliwością utworzenia 4 pokoju. W chwili obecnej nieruchomość była użytkowana jako lokal usługowy. Składa się z dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

900 000 zł40 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Atuty nieruchomości: - mieszkanie w samym sercu Gdańska, - klimatyczna kamienica położona bezpośrednio przy ul. Długiej - świetna inwestycji kapitału (unikalne miejsce do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Łostowice,Gdańsk

680 000 zł66 m² 10 358 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z dobrą komunikacją? Mam coś idealnego dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Strzyża,Gdańsk

629 000 zł68 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 68 m w Gdańsku, ul. Góralska 61, (niedźwiednik). Przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem, idealne dla rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 150 000 zł67 m² 17 064,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,39 m , położone na trzecim piętrze w nowo wybudowanym budynku w Gdańskiej Letnicy. Nieruchomość cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 300 000 zł97 m² 13 402 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m , znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy w samym Centrum Gdańska Wrzeszcza, na 1. piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Popiełuszki

Młyniska,Gdańsk

850 000 zł25 m² 33 438,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Only here Komfortowy apartament typu studio łączący elementy klasyki i nowoczesności jest zlokalizowany w niesamowitej pod względem architektonicznym i aranżacyjnym inwestycji doki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł42 m² 11 777,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,52 m2 w budynku z 2021 r. przy ul. Hokejowej 8 w miejscowości Gdańsk. Mieszkanie składa się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

844 000 zł42 m² 19 976,30 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w Albatross Towers? Idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesna i prestiżowa inwestycja, - funkcjonalny układ, - piękny widok, - duży balkon, 8m2, - słoneczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

582 407 zł44 m² 13 135 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Diuna to nowa inwestycja mieszkaniowe powstająca przy ul. Zakole 7 w Gdańsku-Stogach w ramach której zostanie oddany do użytkowania kameralny budynek trzypiętrowy z 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest dzielnica Gdańsk Matarnia. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 - piętrowym budynku, na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

880 000 zł97 m² 9 109,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Atuty: - funkcjonalny, dwustronny układ mieszkania - piękna, odnowiona kamienica - cicha i kameralna okolica, bez ruchliwych ulic w pobliżu - wysokość 2,90m - widok na zieleń - 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

580 000 zł59 m² 9 798,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na osiedlu Park Południe od dewelopera Robyg. Mieszkanie na drugim piętrze. Mieszkanie narożne - ekspozycja południowy - wschód. Duży balkon - 6,72 mkw. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

597 000 zł46 m² 12 978,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe 46 m2 w Gdańsku w dzielnicy Przymorze przy Jagiellońskiej mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku 10 piętrowym z windą (falowiec).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

630 000 zł66 m² 9 548,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w idealnym stanie, umeblowane, w pełni wyposażone, słoneczne, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Duży salon z wielkim aneksem kuchennym, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyokopowa

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł63 m² 15 857 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko w Westate Gdańsk. Agencja Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania w zabytkowej kamienicy w samym sercu Gdańska, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

1 098 000 zł57 m² 19 365,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,7 m , położone w prestiżowej dzielnicy Gdańsk-Oliwa, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu "oliwa Park", między ulicami Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 599 000 zł82 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji - 10 min. spacerem do plaży, osiedle Przystań Letnica. Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia