dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

1 690 000 zł71,46 m² 23 649,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości: - bliskość Starego Miasta, - słoneczny balkon, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - mieszkanie klimatyzowane - wykończenie premium - kompletnie wyposażona, nieużywana.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 000 zł48,70 m² 21 026,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gdańsk Lastadia - apartament w sercu miasta, idealny do zamieszkania i pod inwestycję. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego przy ul. Lastadia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł48,50 m² 21 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie - Gdańsk, osiedle Inpro Na sprzedaż atrakcyjne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu City Park wybudowanym w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł27 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m , zakupiona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 080 000 zł65,55 m² 16 475,97 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55 m2 znajdujące się na V piętrze w nowej inwestycji Nowa Letnica z widokiem na wewnętrzne patio. Idealne miejsce na inwestycje Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,20 m² 11 881,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa. Mieszkanie: mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku 5 piętrowym, zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63,10 m² 12 979,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,47 m² 11 637,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Układ pomieszczeń:- salon 18,10 m2 - sypialnia 16,30 m2 - kuchnia 7,30 m2 - łazienka - 5,00 m2 - przedpokój - 5,60 m2 - balkon - 3,60 m2 - piwnica- 2,83 m2 Mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł29,45 m² 21 018,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko w gaudium. Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie o powierzchni 29,45 m2, które znajduje się przy ul. Bernarda Filarskiego w Gdańsku Nowym porcie/letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38 m² 15 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przytulne trzypokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiego Przymorza wyjątkowa przestrzeń blisko morza, biznesu i natury. Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, elegancko wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł50,20 m² 16 513,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie: na sprzedaż, jasne, ciepłe, ciche, rozkładowe, ustawne, wykończone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe (istnieje możliwość wydzielenia 3. pokoju) mieszkanie w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł86,25 m² 10 318,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Gdańska - zaledwie 50 metrów od przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia szybki dostęp do różnych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64,50 m² 17 038,76 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 64,5 m , zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł58,58 m² 18 350,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3- pokojowy apartament O podwyższonym standardzie. Lokalizacja: gdańska Morena (piecki-Migowo) to jedna z najbardziej komfortowych dzielnic do życia- łączy szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł37,24 m² 10 177,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,24 m . W skład nieruchomości wchodzą: - jasny salon z ekspozycją południową, - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł53,50 m² 13 831,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na dzielnicy Morena przy ul. Myśliwskiej w 5 piętrowym bloku wybudowanym w 2009 roku. Nieruchomość: powierzchnia nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł62,54 m² 19 187,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna i cicha okolica blisko morza ogródek po.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41 m² 14 121,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzcni 41 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji, blisko morza na gdańskiej Żabiance. Swpdl z kw. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł78,83 m² 19 028,29 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż "gotowiec inwestycyjny" zlokalizowany w inwestycji Bastion Wałowa w Gdańsku przy ulicy Wałowej. Jest to inwestycja składająca się z czterech 17-piętrowych wież.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł96,20 m² 14 033,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - jedno mieszkanie na piętrze - Bardzo przestronne, ustawne pokoje - Mieszkanie dwustronne - Wysokie sufity ok. 3,3 m - Ogrzewanie z sieci miejskiej - duża piwnica (około 12m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36 m² 12 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m2 na Osiedlu Zen na południu Gdańska. Dwa pokoje z balkonem z ekspozycją zachodnią. Nieruchomość w stanie deweloperskim, czeka na swojego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,80 m² 12 709,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny - świetna lokalizacja, pełna infrastruktura Spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą - możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł88,30 m² 19 920,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: ok. 800 m do morza. Duży balkon. Komórka lokatorska. Dwa ponadstandardowe miejsca parkingowe w hali garażowej. Zamknięte osiedle z 24 godzinnym monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,90 m² 11 795,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: * 200m od przystanku tramwajowego; * 10 min pieszo do Centrum Handlowo- usługowego "pasaż Chełmski"; * Miedziana instalacja elektryczna; * 5 min autem do Gdańskiej Starówki; * Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,20 m² 15 015,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe na myśliwskim wzgórzu. Lokalizacja: myśliwskie Wzgórze to spokojna, zielona i bardzo dobrze skomunikowana część Gdańska. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł66,61 m² 12 685,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,61 m , położone na 2 piętrze cztero piętrowgo budynku z 2023 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż piękne mieszkanie w zadbanej kamieniczce, w doskonałej lokalizacji przy ul. Kochanowskiego w Gdańsku Wrzeszczu. Mieszkanie: 45m2, 3 pokoje, znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42,07 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko U nas! atuty nieruchomości: - nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia - System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycznością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,30 m² 16 786,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Światło, cisza i przytulny klimat! To pierwsze, co poczujesz po wejściu do tego mieszkania we Wrzeszczu Dolnym. Bardzo słoneczne 2 pokoje z balkonem idealne dla singla lub pary. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63,40 m² 10 078,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska, można zrobić 4 pokój. Polecam mieszkanie (63,40 m2), położone na gdańskim osiedlu Chełm. Miejsce znakomicie skomunikowane, blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej (ze skosami) 120 m2, znajdujące się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W pepper house Atuty nieruchomości: - spokojna część Moreny - widok na morze - piwnica - 3 ustawne osobne pokoje - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

829 200 zł65,81 m² 12 599,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | siłownia | brak pcc | brak prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,60 m² 17 723,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy prawdziwą perełkę inwestycyjną na gdańskim rynku nieruchomości, idealną dla tych, którzy poszukują pewnej i ponadczasowo atrakcyjnej lokaty kapitału. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł50,83 m² 13 259,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hot oferta! dostępna W pepper house nieruchomości! atuty: - nowe budownictwo - Klimatyzacja - Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - Wysoki standard wykończenia - Przestronne jasne mieszkanie - duży.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,20 m² 11 398,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią oraz balkonem typu loggia. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł44,24 m² 22 377,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz położony zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, oferując niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł30 m² 17 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie będzie wynajmowane długoterminowo od września więc jest to pewna inwestycja dzięki, której mogą Państwo zacząć zarabiać od zaraz! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną kawalerkę,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,30 m² 11 857,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego ( 46,30 m2), położonego w Gdańsku Nowym Porcie przy ulicy Wyzwolenia. Najważniesze atuty: - blisko plaży Brzeźno - Po.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł68,86 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,86 m2, które składa się z salonu z aneksem, 2 sypialni, łazienki oraz dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,60 m² 11 270,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam mieszkanie 2- pokojowe z osobną, jasną kuchnią i balkonem typu loggia. Pięknie ustawiony blok. Idealne dla rodziny, na wynajem. Lokalizacja: ładne, zadbane osiedle z lat 80 -tych,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij