dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 276 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 179 900 zł43,70 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,7 m , położonego w prestiżowej części Gdańska przy ul. Chmielnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł61,83 m² 18 421,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: 3-pokojowy Apartament 61,83 m +ogród na Parterze nowoczesnego kameralnego apartamentowca przy ul. Letnickiej (osiedle Latarników) wybudowanego na Gdańskiej Letnicy w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł30,44 m² 13 961,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Słoneczne mieszkanie 30,44m2, 1 piętro/4, 1 pokój z balkonem w bloku z 2020 roku. Gdańsk Ujeścisko / Zakoniczyn ul. Wieżycka 15. Dodatkowo płatne miejsce w hali garażowej. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,60 m² 12 920,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Spółdzielcze własnościowe, także dla klientów z krajów nienależących do Unii Europejskiej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

839 000 zł63,39 m² 13 235,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 składające się z: -salonu -kuchni 2 sypialni łazienki pomieszczenia gospodarczego korytarza Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38 m² 16 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Poszukujesz wyremontowanego, umeblowanego mieszkania do wprowadzenia albo wynajmu? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji, blisko parku i plaży? W takim razie ta oferta powinna Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55,51 m² 11 709,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska? Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum miasta oraz szybkim dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł94,07 m² 17 529,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania o wysokim standardzie, gdzie dbałość o detale i funkcjonalność idą w parze ? Zależy Tobie na dobrej komunikacji z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59 m² 13 542,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,30 m² 13 746,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko u nas! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość - przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Jasieniu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł85,90 m² 12 793,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferuję w pełni funkcjonującą nieruchomość inwestycyjną, przystosowaną do wynajmu pokoi, położoną w jednej z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,68 m² 16 463,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to write or call us.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł76 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł48,86 m² 25 562,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort życia z nadmorskim stylem i prywatną przestrzenią- "nadmorze" to lokalizacja, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nie bez.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,90 m² 11 112,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń dla rodziny i jednocześnie świetną komunikację z całym Gdańskiem- ta oferta na Morenie spełnia oba te warunki. Funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 650 zł73,10 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku przy ul. Świętej Barbary 11, na terenie prestiżowej inwestycji Angielska Grobla zrealizowanej przez dewelopera Górski. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 185 000 zł78,82 m² 27 721,39 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament o powierzchni 78,82 m z dużym tarasem, położony w prestiżowej inwestycji Bulvar na gdańskim Przymorzu zaledwie kilka minut spacerem od plaży i Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł134,34 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Możliwość wydzielenia 7 pokoi. Atuty: mieszkanie wielkości domu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł41,10 m² 13 357,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów 2 pokoje | ostatnie piętro | widok na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,40 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gdańsk Żabianka, ul. Gospody 2 pokoje | osobna kuchnia | 42,40.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł52,76 m² 24 601,97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,76.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,25 m² 17 205,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z parkingiem w Gdańsk- osowa na nowym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie na 1 piętrze, nowocześnie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, -Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miłośnikom stylowych wnętrz polecamy na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni około 44 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Glazurowej na Kowalach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł33,50 m² 77,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Możliwość doposażenia mieszkania. Zapraszamy do wynajmu nowoczesnej kawalerki o powierzchni 33,5 m , zlokalizowanej przy ulicy Rybaki Górne 7 w prestiżowej inwestycji Aura40, oddanej do.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje po remoncie | Kowale | gotowe do wprowadzenia | Partycypacja tbs Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

686 400 zł52 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Suchanino, ul. Kurpińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł67,80 m² 16 946,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | wysoki standard | duży, narożny taras | Wiszące Ogrody 67,74 m | możliwość 4 pokoi | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł58,50 m² 19 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zalety nieruchomości: - prestiżowa lokalizacja Wyspy Spichrzów, - najbliższe sąsiedztwo głównych atrakcji turystycznych Gdańska, - dostęp do basenu i strefy spa, z poziomu klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł45 m² 12 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zalety nieruchomości - 2 min do obwodnicy Trójmiasta, - spokojna okolica, - 3 pokoje - 2 minuty do przystanku autobusowego, - w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł38,27 m² 22 968,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sea Salt | 2 pokoje | Zaspa. Na sprzedaż nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament 2-pokojowy o powierzchni 38,28 m , położony na 3. piętrze prestiżowej inwestycji Sea Salt przy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł61,04 m² 10 468,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, 2-poziomowe mieszkanie z antresolą | bezczynszowe | Borkowo k. Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 61,04 m + antresola około 20.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł108,50 m² 36 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Penthouse 300 m od plaży | prywatny taras na dachu | 4 pokoje | Jelitkowo (ul. Bursztynowa) Atuty: prywatny taras na dachu - unikalna przestrzeń do relaksu i spotkań 2 balkony - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,25 m² 20 638,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

- wyjątkowe mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu - 800 m od morza w linii prostej - Gdańsk Brzeźno Jeśli marzysz o życiu blisko plaży, w nowoczesnym i komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł30,90 m² 17 152,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż urocza kawalerka o powierzchni 30,90 m , położona na parterze - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję atuty nieruchomości: powierzchnia: 30,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł74,15 m² 42 481,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - to najbardziej pożądana lokalizacja Gdańska do dyspozycji tylko dla nielicznych - Widok z okien apartamentu na Motławę i Żuraw - Apartament pracujący w najmie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,55 m² 12 337,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie w naszej bazie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , usytuowane na 4. piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2010 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł26 m² 15 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Cena brutto, obejmuje system appartme. Apartament inwestycyjny w inwestycji Portovo od Murapol. Z balkonu widok na Oplyw Motławy. Sprzedaż bez pośredników. Sprzedaje jako osoba fizyczna.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59,60 m² 53,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe na wynajem w inwestycji Gardenia na gdańskim Jasieniu. Mieszkanie dostępne jest od zaraz, więcej szczegółów w treści ogłoszenia. Obowiązuje najem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł31,38 m² 22 275,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 1 - pokojowe z wydzieloną dodatkowo sypialnią, o pow. 31,38m2. Lokal znajduje się w budynku należącym do inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł65 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę - Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65,33 m , położone na 11. piętrze.