dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 908 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 908 ogłoszeń

789 000 zł58,48 m² 13 491,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko u nas! 0% prowizji dla kupującego! Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne, w pełni wyposażone 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł26,20 m² 14 122,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,80 m² 12 992,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdańskiej Oruni Górnej przy ul. Kurierów Armii Krajowej! Rozwinięta dzielnica, w której znajdziesz wszystko co potrzebne. Bliskość głównych szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

975 999 zł40 m² 24 399,97 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie 40 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Garnizon w sercu Gdańska Wrzeszcza. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

751 443 zł42,35 m² 17 743,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja Gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w maju. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i uczelnie w pobliżu. Tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł77,34 m² 19 394,88 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wygodne mieszkanie na 17 piętrze z widokiem na okolicę. Przestronne, wykończone wnętrze o powierzchni 77,39 m zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Powstało.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52 m² 12 865,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Atuty: - mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Gdańska - rozkładowe - dobry układ pomieszczeń - idealne pod najem lub dla osób starszych (brak schodów) lokalizacja: centrum Gdańska - ulica Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 000 zł59 m² 14 881,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

opis: osiedle na gdańskim Niedźwiedniku (dzielnica Brętowo) to miejsce dla tych, którzy szukają wytchnienia w mieście. Osiedle zostało zaprojekotwane, by w harmonijny sposób wpisać się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 179 zł58,06 m² 14 126,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,06 m , zlokalizowane na parterze inwestycji Puenta Morena przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na piętrze 0.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na 1. piętrze w czteropiętrowym, zadbanym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,65 m² 12 581,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu Wrzeszcza - potencjał adaptacyjny i wyjątkowa lokalizacja. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł39,93 m² 18 407,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 15 869,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Brzeźno, w odległości ok. 850 m od morza. Lokal o powierzchni ok. 46.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł45,65 m² 16 538,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie 2 pok. I 45,65 m | V piętro - ostatnie | duży taras | Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,65 m , położone na V, ostatnim piętrze inwestycji przy ul. Lema.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł32,12 m² 26 463,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Stępkarskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,95 m² 15 676,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnej i cenionej części Gdańska - Matarni. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł48,22 m² 18 560,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji seahall w Gdańsku na styku Dolnego Wrzeszcza oraz Brzeźna. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 900 zł32,33 m² 12 060,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 485 zł25,12 m² 15 067,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,12 m² 13 435,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Wacława Kłoczkowskiego w gdańskiej dzielnicy- ujeścisko. Lokalizacja zapewnia możliwość odpoczynku od zgiełku miasta dzięki wszechobecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 373 910 zł68,71 m² 19 995,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament o powierzchni 68,71m2 ulokowany w niskich, kameralnych budynkach. Posiada balkon i ogródek oraz ogólnodostępny basen zapewniając idealne miejsce do relaksu. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,80 m² 12 992,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z narożnym balkonem, znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Orunia Górna. Najważniejsze informacje: cena: 714 900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,33 m² 11 307,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: mieszkanie inwestycyjne! Możliwość przejęcia najemców! 6 pokoi - wszystkie wynajęte Nieruchomość składa się z 6 osobnych pokoi , łazienki z wc , oraz osobnego wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gdańsk Jasień | Lawendowe Wzgórze | 2 pokoje | ostatnie piętro | duży balkon | miejsce postojowe Atuty: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie jest zlokalizowane w popularnej i bardzo dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 320 zł38,24 m² 22 001,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament na Wyspie Sobieszewskiej o powierzchni 38m2 o ekspozycji południowej w nowej inwestycji deweloperskiej w skład której wchodzi 61 luksusowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł43,51 m² 18 133,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz nieruchomości premium z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie, idealne do dalszego wynajmu z możliwością oddania do zarządzania Niezwykła.