dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 908 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 908 ogłoszeń

629 000 zł45,23 m² 13 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: - szybki wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 280 zł28,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł61,12 m² 11 207,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To idealna oferta dla osób poszukujących komfortu, nowoczesności i dogodnej lokalizacji. Bliskość terenów rekreacyjnych i świetna infrastruktura komunikacyjna sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32 m² 22 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w Albatross Towers, gdańsk Przymorze Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,5 m , zlokalizowane przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 759 669 zł115,63 m² 23 866,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Atrium, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Gdańska Oliwy. Przedmiotowe mieszkanie, znajduje się na 2 piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł66,07 m² 27 092,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Granaria prestiżowe apartamenty na Wyspie Spichrzów Zachęcam do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość na youtube link dostępny w ogłoszeniach na Otodom, nieruchomości-online, .

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł33,77 m² 15 546,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowe mieszkanie z 2025 roku Renomowany deweloper Dekpol.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł48 m² 17 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska Zaspie, przy ul. Meissnera 13. To miejsce idealnie łączy dostęp do terenów zielonych z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

484 900 zł34,60 m² 14 014,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! Zamieszkaj kilka minut od morza i stwórz wnętrze dopasowane do siebie. Mieszkanie przy ul. Dywizjonu 303 to świetna propozycja zarówno do życia, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł88 m² 14 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam na prezentację pięknego i zadbanego mieszkania 3-pok. w samym sercu uroczej i bardzo pożądanej dzielnicy Strzyża w Gdańsku. Perełka wśród mieszkań. Prezentacja.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł35,50 m² 18 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem! Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie. Mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 668 zł47,32 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z ogrodem I widokiem na zieleń Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł66,98 m² 18 647,36 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Zaspa Vvita. Nieruchomość została zaprojektowana i wykończona z najwyższą starannością,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł36,02 m² 22 737,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu, położonego w prestiżowej inwestycji Pino Resort mieszczącego się na parterze z tarasem w budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,50 m² 12 035,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atuty: * Efektywnie zagospodarowane mieszkanie; * Cicha i spokojna okolica; * Gotowe do wprowadzenia; * Wokół pełno zieleni; * Dzielnica bardzo rozwijająca się; * Bardzo dobry dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł45,01 m² 29 771,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w kamienicy, w sercu Gdańska przy ul. Mariackiej. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i na cele inwestycyjne. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami przyrody -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 30m2 w Gdańsku na osowej/nowym Świecie. Mieszkanie mieści się na parterze w domu wolnostojącym na terenie zamkniętym. Prywatne, niezależne wejście. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł27 m² 36 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 27 m , położonego w najatrakcyjniejszej części Gdańska - Śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł53,80 m² 12 639,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , zlokalizowane w Gdańsku dzielnica Orunia Górna. Wszystkie zdjęcia (22) oferty znajdziecie Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł66,73 m² 23 962,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrium Oliva - wyjątkowy apartament o pow. 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem. Do sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni 66,73 m2, narożny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 879 zł51,31 m² 13 718,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania Wykończenie wnętrz uwaga! cena promocyjna cena standardowa 740 895,88 zł Wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł35,37 m² 40 995,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komercyjna nieruchomość W pierwszej linii zabudowy - rezydencja merwede Prywatny ogródek | 15 metrów do plaży | Własne miejsce postojowe w hali garażowej I Siłownia dla mieszkańców |.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47 m² 13 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękne mieszkanie z tarasem na Gdańskim Ujeścisku! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal o powierzchni 47 m wyróżnia się przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 500 zł40,01 m² 11 134,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł46,15 m² 19 241,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,40 m² 11 962,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48,4 m , położone na parterze budynku przy ul. Góralskiej na gdańskim Niedźwiedniku. Lokalizacja - Niedźwiednik, ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł69,10 m² 12 156,30 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Idealny lokal do mieszkania lub pod wynajem. Cztery niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz wc. Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,56 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone na Osiedlu Vivaldiego przy ul. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł75 m² 18 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Dwa niezależne apartamenty na sprzedaż na Gdańskiej Starówce na ul.Świętego Ducha. Każdy z apartamentów ma 37metrów salon z aneksem kuchennym,sypialnia z przesuwanymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37,34 m² 56,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej. Okolica świetnie skomunikowana z pozostałą częścią miasta - autobusy, tramwaje, skm. Dobrze rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł44 m² 15 659,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Kontakt:   Zostały 2 ostatnie mieszkania na inwestycji! Druga opcja to większa kawalerka wykończona pod klucz z 80.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,56 m² 15 289,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję apartamenty w ciekawej inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej położonych w wyjątkowej lokalizacji. Tylko 300m od ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego oraz 900m od rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31,60 m² 16 139,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m2 z Widokiem na Morze i Panoramę miasta przy ul. Karpackiej w Oliwie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego (17m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

477 000 zł36,42 m² 13 097,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,42 m2, położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku. Lokal oferowany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 458 070 zł50,28 m² 28 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! Bez pcc! Zakup z Vat! Kupując na firmę odzyskujesz ponad 500 tys. zł.! rarytas - Gotowy apartament urządzony w standardzie premium z miejscem cumowniczym w marinie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny dom szeregowy o powierzchni mieszkalnej około 100 m2 usytuowany bezpośrednio nad Martwą Wisłą, w dzielnicy Przeróbka. To miejsce jest przeznaczone dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , usytuowane na 9 piętrze we Wrzeszczu przy ul. Partyzantów. Wnętrze starannie zaprojektowane przez projektanta, aby.

Szczegóły ogłoszenia

1 983 397 zł73,77 m² 26 886,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament W stanie deweloperskim Z 11-metrowym balkonem Gdańsk Oliwa | Inwestycja Opacka | Miejsce postojowe w hali garażowej | Komórka lokatorska ***** opis inwestycji: opacka to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 260 316 zł112,76 m² 20 045,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.