dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 526 ogłoszeń

849 000 zł50,80 m² 16 712,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna wyłącznie w Naszym biurze. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, zaspa, ul. al. Jana Pawła II 4b. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł200 m² 5 595 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! gotwy biznes! myjnia samochodowa W gdańsku! obiekt: myjnia samochodowa w Gdańsku Przymorzu. Myjnia 4 stanowiskowa, funkcjonująca od 8 lat, lokalizacja zapewnia ciągły ruch.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł24,50 m² 38 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,5 m , położony na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Mariackiej jednej z najbardziej prestiżowych ulic Starego Miasta. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 863 zł46,87 m² 26 495,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny w sercu Gdańska | 46,87 m | 2 pokoje Apartament zlokalizowany na Wyspie Spichrzów - w ścisłym centrum Gdańska, w prestiżowej inwestycji realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

408 850 zł1 258 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1258 m , położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł23,45 m² 21 279,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Idealne pod najem krótko jak i długo terminowy! atuty nieruchomości: - gotowe do zamieszkania - piwnica, - bliskość morza, - na pograniczu Gdańska i Sopotu, - bliskość sklepów, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * 5 minuty do przystanku tramwajowego oraz autobusowego; * 7 minut pieszo do parku Reagana; * 15 minut pieszo do plaży; * 20 minut pieszo do stacji skm; * Gotowe do wprowadzenia; * Piwnica; *.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł36,32 m² 25 605,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | 36,32 m | 6. piętro | Stocznia / Popiełuszki 2 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 m , położone na 6. piętrze przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 161 498 zł220,86 m² 23 370 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego zlokalizowany jest przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 220 m . Lokal posiada regularny, funkcjonalny układ, dający bardzo szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W pepper house Atuty nieruchomości: - spokojna część Moreny - widok na morze - piwnica - 3 ustawne osobne pokoje - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

65,35 zł/m²43,70 m² 2 855 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokale w nowoczesnym budynku biurowym w centrum Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają przystanki pkp, skm i pkm, tramwajowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł140 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Doskonale skomunikowana z centrum, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł71,50 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i obwodnicy? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,60 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Informacja: dzięki bardzo korzystnemu układowi mieszkanie można podzielić na dwa niezależne! mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, ustawne, klimatyczne, doskonałe na inwestycję, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł39,10 m² 16 112,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji dewelopera robyg przy ul. Wielkopolskiej. Mieszkanie wykończone, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł77,80 m² 17 352,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z ogrodem -.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł37,60 m² 11 968,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 37,6 m | Gdańsk Centrum, ul. Sempołowskiej Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie inwestycyjne o pow. 37,6 m , zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł79,80 m² 10 513,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja Westate Gdańsk przedstawia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni blisko 80 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł24,89 m² 110,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament w stylu Hamptons | klimatyzacja | blisko obc | ostatnie piętro | wysoki standard Wyobraź sobie poranek w jasnym, eleganckim wnętrzu, gdzie naturalne światło wpada przez duże.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²43,70 m² 3 496 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokalu usługowy w Inwestycji Młyny Gdańskie Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o powierzchni 43,70 m , zlokalizowany w nowoczesnym osiedlu Młyny Gdańskie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 954 392 zł62,80 m² 31 120,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z widokiem na rzekę oraz przestronym tarasem W inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i dopracowane w detalach mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na cenionym osiedlu Zielony Południk przy ul. Jagiełły w Gdańsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 472 zł58,27 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tramwaj w odległości 300 m ( 5 minut pieszo) - 0% a także nie płaci podatku pcc-0% opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,27 m2, z ekspozycją wschnią jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 500 zł34,92 m² 13 903,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,92 m , w skład którego wchodzą: przedpokój, pokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł37 m² 24 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament W inwestycji premium- śródmieście Przedstawiam Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania w centrum Gdańska, doskonała i dogodna lokalizacja mieszkania w inwestycji scala.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Skiby 28 w dzielnicy Stogi - Gdańsk. Lokalizacja I budynek: nowa inwestycja przy ul. Skiby 28 w Gdańsku nosi nazwę Młode.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 808 zł35,68 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m2 wraz z ogródkiem i tarasem o powierzchni 38,5 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 460 zł31,95 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń, w doskonale skomunikowanej części Gdańska, wykończone w wysokim standardzie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł167,60 m² 13 723,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Atuty: - mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez kw - możliwość zakupu przez klientów spoza Unii Europejskiej - mieszkanie w kameralnym, czterolokalowym budynku - funkcjonująca wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²74 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem narożny lokal usługowy, z bardzo dużymi witrynami, usytuowany na nowoczesnym osiedlu Nadmorze, wybudowanym przez dewelopera Invest Komfort. Na terenie inwestycji znajduje się 500 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne w ofercie wynajmu długoterminowego [12 m-cy +]. Wolne od zaraz. Propozycja skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 896 000 zł82,50 m² 22 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Żurawie przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku, zrealizowanej przez renomowanego fińskiego dewelopera yit. Budynek z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł91 m² 20 879,12 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Agencja westate prezentuje atrakcyjnie położone mieszkanie - aktualnie w trakcie wykończenia, zlokalizowane na wysokim - dziewiątym piętrze - w Śródmieściu Gdańska. Lokal oferuje widok na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47,04 m² 78,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem - Garnizon, gdańsk Wrzeszcz Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Wysoki standard | Świetna lokalizacja | Blisko skm i pkp | Garnizon Wrzeszcz Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł2 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka W gdańsku - dzielnica matarnia! duża powierzchnia - doskonała lokalizacja - idealna pod budowę domu! działka: na sprzedaż działka z dużym potencjałem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł105 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament o powierzchni 105 m2 znajdujący się na VII piętrze w prestiżowym budynku, położony na osiedlu Trzy Żagle w Gdańsku, z widokiem na zieleń, 10 min od plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 200 zł60,90 m² 11 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,90m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł24,63 m² 12 992,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł25,64 m² 15 522,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sprzedam Kawalerkę - Idealna dla Inwestora Kontakt:   Posiadamy mieszkania na tej inwestycji w różnych metrażach. Gwarantujemy najniższą cenę. *Zakup w celach inwestycyjnych?.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w Gdańsku - Jasień, przy ul. Lawendowe Wzgórze. Lokal dostępny od zaraz. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 38.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 522 zł27,01 m² 11 459,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij