dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 537 ogłoszeń

Rynek pierwotny

480 721 zł27,06 m² 17 765 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Tylko u Nas! Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 27,06 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 27,06 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł700 m² 15 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działający od wielu lat gotowy biznes ze stałymi klientami i dobrymi ocenami doskonała lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu długoterminowego w pełni funkcjonującą Stację Kontroli Pojazdów o powierzchni 150 m . Obiekt wyposażony jest w nowoczesne urządzenia umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²101,58 m² 9 243 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny biurowiec klasy ,a, w Gdańsku Przymorze. Lokal składa się z powierzchni open space 77 m.kw + gabinet 24,58 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Szukasz mieszkania z duszą, w spokojnej okolicy, a jednocześnie kilka minut od centrum Gdańska? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł32,67 m² 26 936,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament na Starym Mieście Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście na gdańskim Starym.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł113,77 m² 17 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom narożny w zabudowie szeregowej o bardzo komfortowym układzie pomieszczeń i sporym ogrodem od wewnętrznej strony (nie od strony ulicy).Wysokie pomieszczenia 275 /300 cm! Idealny dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 397 zł42,35 m² 18 167,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,07 m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 220 190 zł96,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament niedaleko plaży Taras ponad 41 m | Ostatnie piętro | Słoneczna ekspozycja | Komfortowy, 4-pokojowy apartament | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 001 m² 533,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka rolna o takiej powierzchni to dobra inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 961 873 zł106,48 m² 18 424,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

3 266 777 zł128,23 m² 25 475,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle Z certyfikatem breeam Atrium | Gdańsk Oliwa | Stan deweloperski | Dwa balkony | 4 sypialnie | Ekspozycja wschodnio-północna ***** opis inwestycji: lokalizacja samego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł257,23 m² 9 326,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 734 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Leźno, bezpośrednio przy ścianie lasu, który zapewnia ciszę, prywatność oraz codzienny kontakt z naturą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 568 zł26,55 m² 10 981,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł7 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowe działki inwestycyjne 2 km od morza - Gdańsk Świbno.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł52,09 m² 16 970,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: - piękny widok na Stare Miasto i Gdańsk - trzy oddzielne pokoje - idealne pod wynajem - lokalizacja - 200m od Wyspy Spichrzów - w pełni wyposażone i umeblowane Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł804 m² 3 233,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowa działka inwestycyjna położona na zagospodarowanym, zamykanym i prestiżowym osiedlu Błękitna Fala położona w centrum Gdańska Moreny. Działka idealna zarówno pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 000 zł94,70 m² 40 337,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Są miejsca, które się ogląda i są takie, które się czuje. Ta nieruchomość należy do tych drugich. Apartament o powierzchni niemalże 95 metrów dopracowanej przestrzeni, zwieńczony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,30 m² 20 683,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: - prestiżowa lokalizacja - ul. Szafarnia, tuż przy Marinie Gdańskiej, w samym sercu historycznego Gdańska - Budynek klasy premium, zrealizowany przez renomowanego dewelopera Pirelli.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²60 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gdańsk Aniołki | Lokal Komercyjny 60 m - Idealny na Gabinet lub Usługi Premium Oferujemy na wynajem samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 60 m , zlokalizowany w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł103,16 m² 25 106,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowy apartament z tarasem | Oliwa | Piastowska Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych lokalizacji Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²277,71 m² 18 607 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Przedstawiamy lokal usługowy o powierzchni 277,71 m2 w nowo wybudowanym biurowcu w sercu Wrzeszcza Lokal skalada się: -Open space -łazienka lokalizacja: centrum Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł71 m² 141 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W samym sercu gdańska W pełni umeblowany | Wyspa Spichrzów | Wysoki sufit | Balkon | Klimatyzacja ****** opis inwestycji: kompleks Grano na Wyspie Spichrzów, to zwycięzcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w budynku z 2017 roku. Lokal stanowi komfortową, otwartą przestrzeń z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł43,16 m² 14 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł314 m² 8 248,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom W zacisznym miejscu W osowie lokalizacja - doskonała dla osoby kochającej naturę I ceniącej dobrą komunikację - kilka minut jezioro - bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł44 m² 13 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu śliczne, 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,91 m , położone w Gdańsku - Śródmieście, ul. Wygon.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł54,20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku na Wyspie Spichrzów w otoczeniu topowych restauracji, modnych klubów oraz pięknych spacerowych alejek. - mieszkanie idealne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł117,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę Gdańska z piękną wieżą Kościoła św. Katarzyny, żurawiami Gdańskiej Stoczni Cesarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie: powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 210 zł41 m² 14 005,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż apartamenty inwestycyjne z 23 % stawką vat w świetnej lokalizacji w Gdańsku. Lokal 2 pokojowy o powierzchni 41 m2 na IV pietrze z ekspozycją południową.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł38,80 m² 22 164,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jaglanej w sercu Gdańska - idealne zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 572 012 zł67,18 m² 23 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny lokal usługowy w prestiżowej inwestycji granaria - serce Gdańska! W ofercie dostępne również dwie nieruchomości położne na tym samym poziomie ( V piętro) w metrażach:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł39,04 m² 25 358,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska - Stare Miasto, ul. Kołodziejska Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m , zlokalizowane przy ul. Kołodziejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł25,71 m² 19 443,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł35,15 m² 13 968,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,15m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym, łazienki oraz ogródek 22.88m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

702 240 zł63,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,84 m , położone w budynku C1 na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie w spokojnej części Gdańsk - Maćkowy To.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65,20 m² 14 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ciepłe, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 65,20 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

669 999 zł28,60 m² 23 426,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości: wyjątkowa lokalizacja - mieszkanie położone w sercu gdańskiego Śródmieścia, tuż przy Motławie, marinie i Wyspie Spichrzów. Bliskość zabytków - zaledwie 250.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł2 883 m² 40,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W doskonałej lokalizacji przy obwodnicy - gdańsk osowa magazyn: do wynajęcia oferujemy nowoczesną halę magazynową o powierzchni 2408,9 m2. Obiekt wykończony starannie.