dowolna

Domy w stanie deweloperskim Gdańsk - Lista ofert od dewelopera

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 960 000 zł180 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż jeden nowo wybudowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ,położony w willowej ,bardzo cichej i centralnej części Osowy ul Cerery 30 ,bardzo blisko kolejki pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł225 m² 10 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom wolnostojący o powierzchni netto 225 m (użytkowa 188,9 m ), wraz z działką o powierzchni 323 m , to propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł135 m² 9 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Funkcjonalny, słoneczny dom! Świetna lokalizacja! Gdańsk Jasień! lokalizacja: nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasień. To dzielnica Gdańska, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł128,14 m² 8 576,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny budynek w stanie deweloperskim premium - na pograniczu Osowy i Chwaszczyna! lokalizacja: lokalizacja na pograniczu Osowy i Chwaszczyna zapewnia wszelkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 000 000 zł143 m² 13 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Atuty inwestycji:- Krótki czas realizacji projekt domu możliwy do wykonania w 4 miesiące. - możliwość personalizacji układu i standardu na każdym etapie budowy. - opcja adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

1 548 000 zł105,80 m² 14 631,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - komfort, cisza i bliskość natury Na sprzedaż oferujemy komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł225 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł120,45 m² 8 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek nr. 9 osiedle domków jednorodzinnych Przy Jarzębinowej w miejscowości Lniska na granicy Gdańska, osiedle oferuje wyjątkową bliskość do obwodnicy Trójmiasta, oraz ucieczkę od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 499 000 zł139 m² 10 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim w sercu prestiżowej Osowej cisza, natura i pełna miejska wygoda w jednym. Komunikacja i udogodnienia w zasięgu ręki: - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 190 zł185,64 m² 13 090,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Do sprzedaży oferujemy oddany do użytku 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185,64m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: poziom 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Hrabowskiej

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

968 000 zł152 m² 6 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Gdańsk Południe | ul. prof. Marii Hrabowskiej Nowoczesne domy szeregowe | Nowa inwestycja deweloperska Osiedle Południove Ogrody to kameralna inwestycja stworzona z myślą o osobach, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł263,09 m² 9 502,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 421 999 zł151 m² 9 417,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. II Etap Inwestycji - Nowy wymiar przestrzeni Prezentujemy kolejną odsłonę kameralnej inwestycji przy ul. Żukowskiej w Gdańsku. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w części osiedla charakteryzującej się niską zabudową. Funkcjonalny układ pomieszczeń - idealny dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł126,10 m² 10 309,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Zalety inwestycji: * Inwestycja o podwyższonym standardzie; * Sprawdzony, doświadczony deweloper; * Ogrodzone osiedle z dostępem tylko dzięki indywidualnej autoryzacji; * Trzy pełnowymiarowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 422 195 zł185,64 m² 13 047,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Budynek po odbiorach - gotowy do zamieszkania! * dom 185,64 m2 * 4 sypialnie * prywatny ogródek 124,51 m2 * 2-stanowiskowy garaż 33,41 m2 Inwestycja to idealne połączenie zalet własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Dom: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń. Idealny dla rodziny, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł224,10 m² 10 486,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:332 m²

Atuty: * Kameralna inwestycja, tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej; * Nowoczesna, ponadczasowa architektura; * Wysoki standard wykonania i użytych materiałów; * Aluminiowa stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł186 m² 14 510,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Dom pasywny, który wyróżniają bardzo dobre parametry izolacyjne przegród zewnetrznych oraz zastosowanie szeregu rozwiązań, mające na celu zminimalizowanie energii W trakcie eksploatacji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kupujący nie płaci prowiji. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 485 000 zł148,55 m² 9 996,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:137 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domów w zabudowie szeregowej położonych na gdańskich Siedlcach. Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim, obecnie wykonywane są ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 224 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 513 102 zł185,71 m² 13 532,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek po odbiorach - gotowy do zamieszkania! * dom 185,64 m2 * 4 sypialnie * prywatny ogródek 139,04 m2 * 2-stanowiskowy garaż 33,41 m2 * działka 299,52 m2 Inwestycja to idealne połączenie zalet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł92,48 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-ro pokojowy dom szeregowy z ogródkiem i garażem w bryle budynku, o powierzchni 92,48 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 258 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł142 m² 9 788,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Gdańsk Kokoszki | Nowa Cegielnia Szukasz domu dla rodziny wielopokoleniowej? Chcesz zamieszkać w nowoczesnym wnętrzu i mieć możliwość dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180,20 m² 10 876,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Atuty: - funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń - spokojne osiedle domów jednorodzinnych - bliskość terenów rekreacyjnych - gotowy dom po odbiorach Parametry domu: - powierzchnia użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 887 274 zł137,10 m² 13 765,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 365 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, gotowy do odbioru, oferowany bez podatku pcc, bez prowizji oraz z pełną pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł115 m² 7 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom w świetnej okolicy! dom: na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w cenie mieszkania - bezczynszowy, nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 200 zł185 m² 13 136,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Piękny, przestronny dom z garażem dwustanowiskowym w Gdańsku. Dom w zabudowie szeregowej, stan do wykończenia. Działka o pow. 292m2, ogrodzona z trzech stron, wyrównana, trawa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł153 m² 8 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard, piękna działka, 153 m - Nowy Świat / ul. Wichrowe Wzgórze Lokalizacja - spokój, zieleń i bliskość miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł276,99 m² 9 563,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house Na sprzedaż dom pasywny wolnostojący posiadający 276,99 m2 powierzchni użytkowej posadowiony na działce 600m2. Brak skosów w całym domu. Atuty: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 831 308 zł155,99 m² 11 739,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu 5-pokojowy dom o powierzchni 155,99 m2 z dwustanowiskowym garażem oraz ogródkiem 48 m2. Zakup prosto od dewelopera, bez podatku pcc, bez prowizji. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł153 m² 9 143,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Gdańsk (dzielnica Kokoszki). Nieruchomość o powierzchni 146 m (153 m po podłodze) usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 490 000 zł195,07 m² 12 764,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Atuty Dom jednorodzinny o powierzchni 195,07 m - przestronny i funkcjonalny układ odpowiadający zarówno rodzinie, jak i osobom ceniącym dużo przestrzeni wewnątrz. Segment prawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:183 m²

Dom 6 pokojowy W zabudowie szeregowej segment środkowy Z ogródkiem i garażem Budynek B gotowe pod odbiorach lokalizacja Inwestycja znajduje się w wyjątkowo ciekawej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł43,11 m² 10 554,40 zł/m²