dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Gdańsk

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Karczemki,Gdańsk

1 849 000 zł117 m² 15 803,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Karczemki | Segment skrajny 117 m powierzchni ( wraz z poddaszem użytkowym około 15 m liczone po podłodze) | Działka o powierzchni 266 m z tarasem i ogrodem | 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gdańsk

Dolne Miasto,Gdańsk

127 000 zł35 m² 3 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 m²

Przedstawiamy nowoczesne domki mobilne, idealne do wypoczynku, wynajmu lub całorocznego zamieszkania. Każdy domek o powierzchni 35 m (3,5 m x 10 m) został wykonany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

1 499 990 zł282 m² 5 319,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Wyjątkowa Rezydencja z Potencjałem Zachwycający, nowoczesny dom bliźniak zlokalizowany w malowniczym Chwaszczynie, gdzie natura miesza się z miejskim stylem życia, zapewniając komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

6 800 000 zł500 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Łostowice,Gdańsk

1 799 000 zł221 m² 8 140,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej w sąsiedztwie lasu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, skrajnego domu w zabudowie szeregowej. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Kowale,Gdańsk

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Mam do zaoferowania dom w zabudowie szeregowej blisko lasu. Budynek położony jest w Kowalach i został wybudowany w ramach inwestycji Leśna Polana dewelopera jd Invest. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzoskwiniowa

Łostowice,Gdańsk

945 000 zł90 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy o powierzchni 90 m , który dodatkowo posiada udział w prywatnym stawie, co jest rzadką i atrakcyjną cechą tej nieruchomości. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pienkowskiej

Łostowice,Gdańsk

1 580 000 zł130 m² 12 172,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Agencja westate oferuje Państwu komfortowy, skrajny szereg położony na malowniczym, zamkniętym osiedlu wsród licznej zieleni. Nieruchomość w pełni wykończona, gotowa do zamieszkania, sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

1 499 990 zł282 m² 5 319,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

1 680 479 zł137 m² 12 234,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Świetnie skomunikowany dom szeregowy na granicy moreny I jasienia gotowe do odbioru W maju 2025 istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji brak dodatkowych kosztów zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

1 680 479 zł137 m² 12 234,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Jasień,Gdańsk

1 399 900 zł118 m² 11 863,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zakup bez pośredników : Dom wybudowany w 2008 roku, odremontowany w 2024 roku. Jest gotowy do wprowadzenia, wykończony i umeblowany- wszystko jest świeże i nowe. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ujeścisko,Gdańsk

1 668 000 zł152 m² 11 007 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Piekny dom bliźniak 4 pokoje Z ogrodem W gdańsku! gotowy do zamieszkania! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w gdańskiej dzielnicy Zakoniczyn, na na prawdę cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłkarska

Łostowice,Gdańsk

849 000 zł144 m² 5 895,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, przy ulicy Piłkarskiej, na osiedlu Cztery Pory Roku. Dom zbudowany z Ytonga, ukończony w 2003 roku. Cechy: - beton komórkowy, dachówka; - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Matemblewo,Gdańsk

2 150 000 zł381 m² 5 641,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:453 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - Skrajny szereg w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Matemblewie Jeśli szukasz unikatowej nieruchomości, która łączy luksus, przestrzeń i wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

840 000 zł77 m² 10 894,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 77,10 m2 (użytkowej 60 m2) położony w Gdańsku -oliwie przy Al. Grunwaldzkiej, z działką o powierzchni 536 m2- udział to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Kiełpino Górne,Gdańsk

2 280 000 zł240 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz wyjątkowego domu we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealny dom dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - świetna lokalizacja, - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leszka Białego

Przymorze,Gdańsk

3 650 000 zł375 m² 9 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:663 m²

Pensjonat Albatros zlokalizowany jest w Gdańsku w tętniącej życiem, zielonej dzielnicy Przymorze. To spokojna część Przymorza, niska zabudowa willowa i pobliski park tworzą świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wysoka,Gdańsk

1 499 990 zł282 m² 5 319,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kokoszki,Gdańsk

1 100 000 zł125 m² 8 782,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesne osiedle tworzy 39 domów jednorodzinnych wraz z infrastrukturą i drogami osiedlowymi, które zostanie zrealizowane w czterech etapach. Każdy dom spełniał będzie najwyższe normy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Stogi,Gdańsk

1 790 000 zł195 m² 9 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

195 m2 energooszczędny, z fotowoltaiką, bezczynszowy, nowoczesny, urządzony pod klucz, tani W utrzymaniu! Piękny dom w cenie mieszkania! trzy poziomy użytkowe, 3 łazienki, na 4 poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Jadwigi

Ujeścisko,Gdańsk

28 000 zł300 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Niezależny budynek przystosowany pod klinikę / biura / szkołę Trzykondygnacyjny niezależny klimatyzowany budynek zlokalizowany w jednym z najgęściej zamieszkałych rejonów Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lipce,Gdańsk

899 000 zł182 m² 4 939,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową, zabudowaną budynkiem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położoną w Gdańsku przy ul Lipce 3. Nieruchomość nie wymaga większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

1 850 000 zł209 m² 8 851,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w Chwaszczynie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej, położonej w niedalekiej odległości zarówno od Gdańska, jak i Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

1 850 000 zł209 m² 8 851,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²