dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Gdańsk

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

1 290 000 zł178 m² 7 233,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowe bezczynszowe mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 108 m2 w Gdańsku przy ulicy Niepołomickiej w dzielnicy Łostowice mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

2 150 000 zł209 m² 10 287,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w Chwaszczynie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej, położonej w niedalekiej odległości zarówno od Gdańska, jak i Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 250 000 zł180 m² 12 476,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Atuty: wyborne miejsce do zamieszkania dla rodziny poszukującej wysokiej klasy nieruchomości o ponadczasowej architekturze. Jest to najnowszy IV etap inwestycji Harris House która składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 799 000 zł396 m² 4 537,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:747 m²

Propozycja dla klienta indywidualnego oraz jako gotowy i działający biznes do przejęcia! Wyspa Sobieszewska! Najpiękniejsza, najszersza i najczystsza plaża w Gdańsku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 350 000 zł180 m² 13 030,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Kiełpino Górne,Gdańsk

2 499 000 zł240 m² 10 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz wyjątkowego domu we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealny dom dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - świetna lokalizacja, - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stroma

Łostowice,Gdańsk

6 900 zł141 m² 48,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Nowy, wykończony pod klucz dom zlokalizowany w spokojnej okolicy, z dostępem do licznych usług, szkoły i przedszkoli, idealny dla rodziny z dziećmi, posadowiony na dużej, prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Snycerzy

Kokoszki,Gdańsk

1 539 000 zł121 m² 12 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Nieruchomość położona na gdańskim osiedlu domów jednorodzinnych Kokoszki. Miejsce zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwych arterii komunikacyjnych oraz miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

1 849 900 zł150 m² 12 332,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom składa się z trzech kondygnacji: przyziemie, podwyższony parter oraz piętro. Obecnie dom jest wynajmowany. Dom o wymiarach zewn. 6mx12m, składa się z 6 pokoi, 3 łązienki, 2 kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ukośna

Lipce,Gdańsk

699 000 zł76 m² 9 173,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kameralny i wygodny bliźniak znajdujący się w Lipcach. Zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, w kilka minut znajdziemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Modra

Olszynka,Gdańsk

145 000 zł52 m² 2 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom zaprojektowany do całorocznego zamieszkania lub wynajmu. Forma własności to dzierżawa rod z możliwością założenia księgi wieczystej. Powierzchnia działki to 400m2, własność wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Osowa,Gdańsk

9 900 zł160 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Idealny dom dla rodziny. Cicha, spokojna okolica domów jednorodzinnych w dzielnicy Gdańska - Osowa, leżąca nieopodal od centrum. Świetnie rozwinięta infrastruktura - sklepy, markety, prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Goplańska

Kiełpino Górne,Gdańsk

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ogłoszenie domu do wynajęcia / House for Rent (en description below) Dom na wynajem w Gdańsku Kiełpino Górne Cena wynajmu: 6500zł + opłaty (500 - 1200 zł, w zależności od sezonu) + kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Jasień,Gdańsk

1 761 650 zł184 m² 9 567,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja składa się z 27 domów w zabudowie szeregowej. Wysoki standard wykończenia. Każdy dom posiada garaż, balkon oraz ogród. Cały teren jest ogrodzony. W najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierpniowa

Kokoszki,Gdańsk

3 199 000 zł366 m² 8 740,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierpniowa

Kiełpino Górne,Gdańsk

3 199 000 zł366 m² 8 740,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 761 650 zł184 m² 9 567,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Do sprzedaży oferujemy 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Mieszkanie gotowe do odbioru! Lokal składa się z: poziom 0: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierpniowa

Kiełpino Górne,Gdańsk

3 199 000 zł366 m² 8 740,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Atuty: - duża, ogrodzona posesja - płaska, funkcjonalna działka - garaż na 2 auta, 2 bramy - idealny rozkład dla rodziny - okna na 4 strony świata - piękny, zadbany ogród - częściowo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zelwerowicza

Brzeźno,Gdańsk

1 850 000 zł150 m² 12 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:246 m²

Polecam, jako właściciel, dom idealny do nowoczesnego wykończenia dla rodziny. Bez prowizji. Dom jest położony w cichej okolicy, z ogrodem, do remontu i wykończenia w przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morawska

Przymorze,Gdańsk

2 395 000 zł139 m² 17 207,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

R e Z E R W A C J A ! 0% prowizji! biuro sprzedaży inwestycji. Nowa oferta willi na osiedlu oliwa central! W sprzedaży willa Toskania, segment Florencja (a)! Poznaj ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Plater

Brzeźno,Gdańsk

1 090 000 zł160 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Rezerwacja Dom położony 500 metrów od plaży przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy. Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Atuty: - 8 minut spacerem do plaży w Brzeźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodowieckiego

Aniołki,Gdańsk

1 998 600 zł299 m² 6 684,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:492 m²

Tylko u nas! Nieruchomość idealna jako inwestycja pod prywatny akademik, hostel, klinikę czy siedzibę firmy, z dużą liczbą miejsc parkingowych. Koniecznie zobacz film 360 o tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

985 000 zł118 m² 8 347,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Atuty: - gotowy do zamieszkania. - wykończony w wysokim standardzie - Taras 25m2 z całorocznym ogrodem zimowym - Blisko lasu - idealne miejsce do spacerów i aktywności fizycznej - Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

855 000 zł164 m² 5 221,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:27 m²

Do sprzedaży oferujemy 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 159.81m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Jasieniu. Gotowe do odbioru! Lokal składa się z: poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

935 000 zł163 m² 5 738,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Do sprzedaży oferujemy 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 162.94m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Jasieniu. Gotowe do odbioru! Lokal składa się z: poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

855 000 zł164 m² 5 221,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:22 m²

Do sprzedaży oferujemy 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 163.74m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Jasieniu. Gotowe do odbioru! Lokal składa się z: poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

915 000 zł156 m² 5 851,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 m²

Do sprzedaży oferujemy 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 156.38m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Jasieniu. Gotowe do odbioru! Lokal składa się z: poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

940 000 zł142 m² 6 597,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Snycerzy

Kokoszki,Gdańsk

1 549 000 zł121 m² 12 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Kowale,Gdańsk

3 500 000 zł600 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Atuty: - wysoki potencjał inwestycyjny - spokojna lokalizacja - bliskość drogi S6 co zapewnia szybki i sprawny dojazd nieruchomość: na sprzedaż w pełni umeblowany dom z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Nowy Port,Gdańsk

2 200 000 zł214 m² 10 297,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:218 m²

Z przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość, która składa się z pięciu mieszkań, znajdujących się w klimatycznym szeregowcu. Warto zaznaczyć, że trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierpniowa

Kiełpino Górne,Gdańsk

3 500 000 zł366 m² 9 562,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierpniowa

Kokoszki,Gdańsk

3 500 000 zł366 m² 9 562,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiosłowa

Sobieszewo,Gdańsk

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na wynajem zadbany piętrowy dom murowany, położony w Gdańsk Sobieszewo, w odległości 20 km od centrum Gdańska ( autobus komunikacji miejskiej 112). Urok miejsca podkreśla duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

970 000 zł160 m² 6 053,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:724 m²

Masz dosyć korków i straty cennego czasu ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferta prywatna bez prowizji biura nieruchomości. Cena do negocjacji Sprzedam wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kowale

Kowale,Gdańsk

995 000 zł118 m² 8 432,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdańsk

Osowa,Gdańsk

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajmu oferujemy dom czteropokojowy z poddaszem użytkowym przy ulicy Wenda - Gdańsk Osowa. Lokal o powierzchni 180m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - 3 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goplańska

Kiełpino Górne,Gdańsk

2 289 000 zł210 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż. Dom jednorodzinny z przebudowanej zabytkowej stodoły z 1814 roku - Gdańsk Kiełpino Górne. Dom jednorodzinny, który oferuję do sprzedaży powstał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

965 835 zł110 m² 8 812,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 109,6m2 z ogródkiem, położony przy ulicy Świętokrzyskiej. Dom jest gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 280 102 zł137 m² 9 336,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 137,10m2 z ogródkiem, położony przy Alei Pawła Adamowicza. Powierzchnia działki: 159,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Jasień,Gdańsk

940 000 zł160 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 160m2 z ogródkiem, położony przy ul. Starowiejskiej. Dom jest gotowy do odbioru. Segment składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij