dowolna

Domy na sprzedaż Gdańsk - Oferty sprzedaży domów

396 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

396 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 421 999 zł151 m² 9 417,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. II Etap Inwestycji - Nowy wymiar przestrzeni Prezentujemy kolejną odsłonę kameralnej inwestycji przy ul. Żukowskiej w Gdańsku. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł338 m² 11 775,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:728 m²

Duży nowoczesny dom Z widokiem przy trójmiejskim parku krajobrazowym Gdańsk Matemblewo | Nowoczesna architektura | Energooszczędne technologie | Blisko terenów zielonych | Wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 000 zł517 m² 9 613,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:885 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna / handlowa / usługowa / produkcyjna, 700 m od plaży Nieruchomość o powierzchni 517 m2 położona jest na działce o powierzchni 1050.

Szczegóły ogłoszenia

3 275 000 zł180 m² 18 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Luksusowy dom z basenem i sauną fińską - kameralna lokalizacja blisko centrum Gdańska W ofercie sprzedaży wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o ponadczasowej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:224 m²

Oferta dla inwestora.Wszystkie pokoje wynajęte. Dom na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji, gdańsk Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 62. Dom w zabudowie szeregowej, skrajny, 240 m2, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł148,35 m² 11 054,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dwa mieszkania w domu wielorodzinnym. Budynek znajduje sie w Gdańsku -dzielnica Kokoszki przy ulicy Maszynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 €157 m² 9 547,77 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Świąteczna promocja wyjątkowy pakiet prezentów! Przy rezerwacji zakupu willi do końca roku otrzymasz gratis: *komplet mebli i dekoracji *agd oraz klimatyzację *rolety i zasłony *pełne.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł345 m² 7 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:383 m²

Lokalizacja: nieruchomość znajduję się w dzielnicy domków wielorodzinnych oraz niskiej zabudowy mieszkalnej - Suchanino. To właśnie z tego miejsca mamy szybki i prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

219 000 zł70 m² 3 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Atuty: * 15 km od Centrum Gdańska, * 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, * 1 km od plaży, * całoroczny domek * duży parking za brama lokalizacja: działka rod znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

9 042 350 zł263,47 m² 34 320,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Unikalny trzypoziomowy apartament Z tarasem W pasie nadmorskim Pas nadmorski | Pierwsza linia | Taras | Widok na zatokę | Trzy poziomy | Garaż podziemny | Zamknięte osiedle | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Nieruchomość wybudowana w latach sześćdziesiątych XX wieku. Dom wolnostojący - 3 kondygnacyjny - do remontu kapitalnego.Ogrzewanie gazowe.Dla terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł136,80 m² 7 675,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej dzielnicy Gdańska - Osowie. Atuty nieruchomości: - nowoczesna architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł232,32 m² 14 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:635 m²

Atuty - położenie bezpośrednio przy lesie cisza i prywatność w centrum miasta - unikalna, kaskadowa działka 635 m z klimatem prywatnego ogrodu - solidny dom o powierzchni 232,32.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł254 m² 6 614,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Rodzinny i piękny dom w Gdańsku Osowa. Tylko u nas w Biurze Dom Hunter wyjątkowa oferta komfortowego domu z ogrodem w pożądanej lokalizacji osiedla Osowa. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł200 m² 13 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji - idealny dla rodziny! Zamieszkaj wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego! Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł126,10 m² 10 309,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Zalety inwestycji: * Inwestycja o podwyższonym standardzie; * Sprawdzony, doświadczony deweloper; * Ogrodzone osiedle z dostępem tylko dzięki indywidualnej autoryzacji; * Trzy pełnowymiarowe.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł43 m² 22 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom z widokiem na Gdańsk i morze - Gdańsk Siedlce, ul. Zakosy Na sprzedaż dom - połowa bliżniaka z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Dom: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń. Idealny dla rodziny, stan.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł263,09 m² 9 502,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł359,16 m² 9 995,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów, - nowoczesny design, - 3 komfortowe łazienki, - duże okna, - ogrzewanie podłogowe, - funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dostępna W pepper house! atuty: - gotowe do wejścia, umeblowane - wykonanie z wysokiej jakości materiałów - duża, zadbana działka z altanką - bardzo dobra lokalizacja opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i strych), przestronny, jasny, ustawny, rozkładowy, bardzo dobry jako inwestycja, 7-pokojowy dom wolnostojący usytuowany w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł151 m² 5 132,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnopstojący położony przy ul. Żarnowieckiej w rozwijającej się dzielnicy Gdańśka -olszynka. To wyjątkowa okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł300 m² 5 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:147 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni 300m2 położony w atrakcyjnej, spokojnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Matarnia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł145 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom z 2012r. 6 pokoi Remont kapitalny 2026r. Nowe instalacje, geberity, prysznice, podłogówka, piec, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł252 m² 11 468,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:638 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna! Wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja z 2015 roku, położona w spokojnej części Gdańska Orunia Górna, ul. Straszyńska. Boczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł192,57 m² 9 814,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

! dostępne wyłącznie U nas! atuty: - kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa - elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Antygony

Osowa,Gdańsk

1 390 000 zł140 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i rodzinnej części Gdańska Osowej. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Strzyża,Gdańsk

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 208 m2, usytuowany na działce o powierzchni 336 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

3 200 000 zł280 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szukasz domu w sercu miasta, blisko plaży, które idealnie sprawdzi się jako miejsce dla Twojej rodziny lub jako pensjonat? To propozycja idealna dla Ciebie! atuty: -klimatyczne wnętrze, -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Strzyża,Gdańsk

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brygady

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: około 180m Klimatyczne użytkowe poddasze, dobrze doświetlone z doporwadzoną instalacją elektyczną Powierzchnia działki: 220 m 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowiny

Orunia,Gdańsk

3 690 000 zł12 744 m² 289,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetną działkę inwestycyjną. Na sprzedaż: działka o powierzchni 12744m2 w Gdańsku przu ul. Nowiny na dzielnicy Orunia Cena: 289,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący W sercu gdańska. Z dumą prezentujemy nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Wolnostojący dom to propozycja dla najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Osowa,Gdańsk

2 590 000 zł320 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji - Gdańsk Osowa | blisko Jeziora Osowskiego | 288 m powierzchni użytkowej Szukasz nieruchomości, która łączy przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudomska

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 290 000 zł177 m² 7 294,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem | Gdańsk Kiełpino Górne | 176,85 m z poddaszem do adaptacji, dostępny lokal nr 2 widoczny na rzutach Dla kogo: idealny dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzyża,Gdańsk

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wyspiańskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

5 800 000 zł741 m² 7 827,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:658 m²

Kamienica inwestycyjna w sercu Wrzeszcza | 740 m + potencjał do 900 m | Lokale usługowe + mieszkania Na sprzedaż wyjątkowa kamienica inwestycyjna zlokalizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Osowa,Gdańsk

1 090 000 zł177 m² 6 151,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Agencja westate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Gdańska - Osowie, w sąsiedztwie jeziora Osowskiego. Atuty - Nowoczesna architektura.