dowolna

Domy podpiwniczone Gdańsk - Ogłoszenia domów z piwnicą

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 999 999 zł244 m² 12 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zboczu

Siedlce,Gdańsk

1 590 000 zł137 m² 11 596,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:137 m²

Wyjątkowa Przestrzeń w Sercu Gdańska Przedstawiamy Państwu wyjątkową propozycję - przestronny dom o powierzchni 148,55 m zlokalizowany w kameralnej inwestycji "kamienica na Zboczu".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węsierska

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 999 999 zł269 m² 7 423,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:985 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 269,40 m2 (użytkowej 151,90 m2) położony na zadbanej działce o powierzchni 985 m2, w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdańsk

Strzyża,Gdańsk

2 390 000 zł280 m² 8 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z lat 30. XX wieku w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Gdańska Strzyży. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Strzyża,Gdańsk

2 490 000 zł192 m² 12 968,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:805 m²

Szukacie Państwo domu wolnostojącego, z piękną, dużą działką w centrum miasta? Ta oferta spełni te oczekiwania! Oferta tylko U nas. Osoby zainteresowane szczegółami, zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Świbno,Gdańsk

425 000 zł136 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Do sprzedaży działka o powierzchni 1361m2 z domem do remontu w Gdańsku Świbnie. Dom można wyremontować lub zburzyć, nie jest on wpisany w rejestr zabytków. Dom o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wzgórze Mickewicza,Gdańsk

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Budynek Oferujemy na sprzedaż dom typu bliźniak, wybudowany w 1989 roku, położony na 5,5-arowej działce (549 m2) w prestiżowej, spokojnej, willowej dzielnicy - na Wzgórzu Mickiewicza. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Zboczu

Siedlce,Gdańsk

2 000 000 zł245 m² 8 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa nieruchomość, która czeka na Twoją wizję w sercu zielonego Gdańska. Lokalizacja: gdańsk - malownicza ulica Na Zboczu. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Atuty Świetna lokalizacja - centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni, duży ogród. Dom do remontu z możliwością podniesienia dachu i dostosowania przestrzeni do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lirowa

Matarnia,Gdańsk

1 988 000 zł220 m² 9 036,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:144 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu szeregowego położonego w dzielnicy Matarni, na niewielkim i kameralnym Osiedlu Muzycznym przy ulicy Lirowej. Ta wyjątkowa lokalizacja tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

9 000 zł96 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Atuty: - reprezentacyjny lokal z własnym ogrodem i prywatnym wejściem - Trzy wydzielone pomieszczenia + przestronna kuchnia i komfortowa łazienka - Zapewnione 3 miejsca parkingowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łosia

Jasień,Gdańsk

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam Państwu do zaoferowania na wynajem wolnostojący dom piętrowy zlokalizowany w dzielnicy Jasień, przy ulicy Łosiej. Okolica jest bardzo kameralna i składa się z cichych uliczek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Boczna

Orunia,Gdańsk

867 000 zł178 m² 4 870,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż parter domu - Cicha okolica, przestronny dom z dużym ogrodem Oferujemy na sprzedaż parter domu o powierzchni 110 m , idealny dla osób szukających komfortu i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Osowa,Gdańsk

1 039 000 zł256 m² 4 058,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom szeregowy do remontu Gdańsk Osowa 6 pokoi 200 m 1 039 000 zł Lokalizacja: doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się lasy, tereny rekreacyjne oraz rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Strzyża,Gdańsk

2 390 000 zł280 m² 8 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

ma do zaoferowania dla Państwa pełen wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z lat 30. XX wieku. . Dom położony jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Strzyży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bytowska

Oliwa,Gdańsk

3 100 000 zł268 m² 11 574,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 267,84 m2, powierzchni użytkowej 169,68 m2 (w powierzchnię użytkową nie jest wliczona piwnica), usytuowany na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdańsk,pomorskie

261 500 €75 m² 3 486,67 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narcyzowa

Sobieszewo,Gdańsk

1 999 000 zł312 m² 6 407,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Jeśli szukasz domu na Wyspie Sobieszewskiej, który może służyć zarówno potrzebom rodziny z dziećmi, jak i stanowić miejsce dla prowadzenia biznesu, ta oferta może być strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pułaskiego

Brzeźno,Gdańsk

4 499 000 zł866 m² 5 195,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:866 m²

Licytacja ->24.05<: Przecena z 5 499 000 PLN na 4 499 000 PLN Na sprzedaż pensjonat, który z powodzeniem działa na rynku od ponad 50 lat. Świetne warunki do wypoczynku - coroczne, stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szalupowa

Osowa,Gdańsk

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowy dom szeregowy w otoczeniu natury! Komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja! Marzysz o domu, który łączy wygodę, funkcjonalność i bliskość natury? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Kiełpino Górne,Gdańsk

2 000 000 zł233 m² 8 583,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w spokojnej, klimatycznej okolicy idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

3 600 000 zł276 m² 13 051,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Prestiżowy dom Z wyjątkowym ogrodem - oferta dla osób ceniących spokój, relaks I bliskość centrum miasta. Gdańsk Wzgórze Mickiewicza | Ogród zimowy | W pełni zagospodarowany ogród |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Boczna

Orunia,Gdańsk

867 000 zł178 m² 4 870,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem

Gdańsk,pomorskie

369 000 €105 m² 3 514,29 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta sprzedaży ekskluzywnej willi w Los Alcazares Cena netto: od 369.000 Twój wymarzony dom w słonecznej Hiszpanii czeka na Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 880 000 zł217 m² 8 666,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:857 m²

Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w Gdańsku-Kiełpino Górne przy ul. Goplańskiej. Spokojna okolica /w pobliżu las i jezioro/, dobrze skomunikowana. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siedlce,Gdańsk

1 590 000 zł149 m² 10 703,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Tu nie potrzeba reklamy! Wyjątkowa okazja! Dom w Gdańsku ( 2.5 km od Starego Miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przymorze,Gdańsk

1 250 000 zł119 m² 10 539,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wyjątkowa oferta na gdańskim Przymorzu, w jednej z najlepszych lokalizacji w Trójmieście, w pieszej odległości od Olivia Business Centre. Urokliwy skrajny szereg, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lęborska

Oliwa,Gdańsk

1 550 000 zł235 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący