dowolna

Domy podpiwniczone Gdańsk - Ogłoszenia domów z piwnicą

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widlińska

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 799 000 zł249 m² 7 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:933 m²

Atuty nieruchomości - klimatyzacja w całym mieszkaniu - oddzielne mieszkanie w domu ( zrobione w 2022 roku we wrześniu ) - dobudowane oddzielne pomieszczenie ok 23 m2 na działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owczarnia

Osowa,Gdańsk

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:642 m²

Lokalizacja: dom znajduje się w Gdańsku Osowej przy ul. Owczarnia. Okolica ta pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku, jednocześnie zapewniając sprawną komunikację z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Południowa

Brzeźno,Gdańsk

1 590 000 zł208 m² 8 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - możliwość wydzielenia aż 6 pokoi z łazienkami! bez pośrednika Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, do generalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

4 900 000 zł225 m² 21 814,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w odległości 950 m od plaży. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cefeusza

Osowa,Gdańsk

1 299 999 zł272 m² 4 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

!dom W gdańsku osowej na sprzedaż! Budynek mieszkalny jednorodzinny jest obiektem mieszkalnym w zabudowie szeregowej, trzykondygnacyjnym (przyziemie, parter i poddasze użytkowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakoniczyńska

Ujeścisko,Gdańsk

660 000 €320 m² 2 062,50 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dominujaca miejska Villa o stylistycznie udanym wizerunku. Blyszczace, samoczyszczace dachowki w kolorze antracytowym z kolorystycznie dopasowana podbitka dachu. Rynny metalowe, czarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

1 299 000 zł200 m² 6 495,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

*Cena do negocjacji* *kupujący nie płaci prowizji* Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Gdańskim Wrzeszczu. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Słoneczny ogród 542 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Świerkowa

Oliwa,Gdańsk

2 450 000 zł230 m² 10 652,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z dużym potencjałem w dzielnicy Gdańsk -oliwa. Lokalizacja prestiżowa i bardzo poszukiwana. W pobliżu Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

1 369 000 zł159 m² 8 614,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Osiedle Płocka Park - Gdańsk, łostowice Komfortowe Domy Szeregowe z garażem i tarasem na dachu w Gdańsku - Łostowice, ul. Płocka Nieruchomość gotowa do odbioru. O inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cefeusza

Osowa,Gdańsk

1 299 999 zł240 m² 5 416,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wzgórze Mickiewicza

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

1 190 000 zł199 m² 5 979,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:277 m²

Z każdego okna zobaczysz zieleń, ponieważ każdy pokój ma bardzo dużą liczbę przeszkleń. Koniecznie obejrzyj prawdziwy film 360 o tym domu: portale wycinają link - jest na fahr(kropka)pl Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hrabowskiej

Łostowice,Gdańsk

890 000 zł129 m² 6 899,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim znajdujący się w Gdańsku przy ul. Borkowskiej - zaledwie 3 km od starówki w Gdańsku. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Matarnia

Matarnia,Gdańsk

1 699 990 zł298 m² 5 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Idealnie nasłoneczniony, z dużą ilością przeszkleń i zagospodarowanym ogrodem. Koniecznie zobacz prawdziwy film 360 o tym domu: portale wycinają link, ale jest na fahr(kropka)pl Bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Osowa,Gdańsk

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 120 m , zlokalizowany w atrakcyjnej i bezpiecznej okolicy Gdańska - Osowa, przy ul. Biwakowej. Wybudowana w 1976 roku nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Płocka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

1 799 000 zł232 m² 7 754,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przedostatni z czternastu domów szeregowych, położonych na zamkniętym, kameralnym osiedlu w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Dom o powierzchni użytkowej 232 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzyża

Strzyża,Gdańsk

1 950 000 zł160 m² 12 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Atuty: * Stan deweloperski * Kameralne położenie w centralnej części miasta * 10 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej * Pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzyża

Strzyża,Gdańsk

1 470 000 zł160 m² 9 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta w przygotowaniu. Atuty: * Kameralne położenie w centralnej części miasta * 10 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej * Pełne zaplecze handlowo-usługowe w promieniu 300m * Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Robaka

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

1 250 000 zł335 m² 3 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:285 m²

Proponujemy do sprzedaży dom szeregowy, położony w Gdańsku przy ul. Księdza Robaka - Osiedle Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się przy spokojnej ulicy otoczonej zielenią i niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hebanowskiego

Chełm,Gdańsk

1 479 000 zł215 m² 6 879,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom szeregowy na gdańskim Chełmie, 5 km od Gdańskiej starówki doskonale skomunikowany z reszta miasta. Dom z ogrodem, położony w cichej części dzielnicy. Powierzchnia domu ponad 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

3 500 000 zł418 m² 8 366,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:834 m²

Marzysz o domu ale nie chciałbyś tracić czasu w korkach? Chcesz mieć spokój i ciszę ale nie masz ochoty wyprowadzać się z miasta? Marzysz o domu, który spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jasieńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 290 000 zł222 m² 10 315,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Jasieńska living Przedstawiamy Państwu wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej Jasieńska Living. Nowoczesne wille miejskie o ponadczasowym charakterze zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 400 000 zł331 m² 10 271,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:823 m²

Piecki - Migowo - Morena / Myśliwska I Dom wolnostojący 331 m2 na działce 823 m2 I Nowoczesny i elegancki z pięknym ogrodem | 7 pokoi, garaż na 2 samochody I Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Osowa,Gdańsk

3 900 000 zł370 m² 10 540,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:664 m²

Oferowany dom zlokalizowany jest w Osowej - popularnej dzielnicy Gdańska, położonej w północno-zachodniej części miasta. Obecnie Osowa jest jedną z najbardziej lubianych, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

970 000 zł301 m² 3 222,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Oferuję na sprzedaż parter domu jednorodzinnego w atrakcyjnej okolicy w otoczeniu lasów i niskiej zabudowy o powierzchni użytkowej 67m2. Dom umiejscowiony jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniowskiego

Brzeźno,Gdańsk

3 190 000 zł280 m² 11 392,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania unikatową nieruchomość jaką jest dom wolnostojący świeżo po kapitalnym remoncie w dzielnicy Gdańsk Brzeźno. Każdy kto nabędzie tę nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cienista

Gdańsk,pomorskie

1 195 000 zł137 m² 8 722,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Atena Invest prezentuje ofertę domów na kameralnym osiedlu przy ulicy Cienistej 10. Aktualnie w sprzedaży pozostaje ostatni segment. To wyjątkowe domy zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 449 000 zł240 m² 6 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Gdańsk - Kiełpino Górne I Niepowtarzalny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240 m2 I Otoczony uroczym ogrodem na działce 636 m2 wśród zabudowy jednorodzinnej. Dla kogo? Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Raciborskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 000 zł261 m² 9 578,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nieruchomość położona w niewielkiej odległości od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Ta część dzielnicy Piecki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Komandorska

Osowa,Gdańsk

880 000 zł110 m² 7 989,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym i zaaranżować go wedle własnego pomysłu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! główne atuty: -Świetna lokalizacja, sąsiedztwo Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Orunia Górna,Gdańsk

10 000 zł143 m² 69,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Na wynajem dom jednorodzinny nowoczesny, w pełni umeblowany, z tarasem i ogrodem Gdańsk Orunia Górna dla rodziny lub firmy. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Posejdona

Osowa,Gdańsk

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

Do sprzedaży dom w bardzo cichej i spokojnej części Gdańska Osowy w okolicy Malinowego Ogrodu. Dom typu bliźniak, parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia domu całkowita około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Oliwa,Gdańsk

2 399 000 zł175 m² 13 708,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 175m2 w Starej Oliwie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja Dom jednorodzinny jest położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cefeusza

Osowa,Gdańsk

1 375 000 zł240 m² 5 729 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Oliwa,Gdańsk

2 399 000 zł175 m² 13 708,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Wolnostojący dom z cegły w spokojnej Starej Oliwie nieruchomość: dom został wybudowany w 1977 roku. Materiałem budynku jest cegła. Dom posiada 3 kondygnacje. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 530 000 zł192 m² 7 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Obniżka ceny! szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój położonej raptem 35 min spacerem do morza? A może szukasz inwestycji na wynajem? atuty: - 35 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oriona

Osowa,Gdańsk

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Zalety nieruchomości: - powierzchnia działki 913 m2 - Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta - pomieszczenie magazynowe 120m2 - Duże możliwość rozbudowy lokalizacja/okolica: dzielnica Osowa, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cefeusza

Osowa,Gdańsk

1 599 999 zł240 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

829 000 zł129 m² 6 426,36 zł/m²