dowolna

Domy podpiwniczone Gdańsk - Ogłoszenia domów z piwnicą

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hebanowskiego

Chełm,Gdańsk

1 560 000 zł215 m² 7 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom szeregowy na gdańskim Chełmie, 5 km od Gdańskiej starówki doskonale skomunikowany z reszta miasta. Dom z ogrodem, położony w cichej części dzielnicy. Powierzchnia domu ponad 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Struga

Siedlce,Gdańsk

1 749 000 zł158 m² 11 104,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Atuty: * Świetna lokalizacja, * 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego, * warsztat dwustanowiskowy, * duża posesja z 2 bramami wjazdowymi, * możliwość rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cefeusza

Osowa,Gdańsk

1 299 999 zł240 m² 5 416,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

!dom W gdańsku osowej na sprzedaż! Budynek mieszkalny jednorodzinny jest obiektem mieszkalnym w zabudowie szeregowej, trzykondygnacyjnym (przyziemie, parter i poddasze użytkowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barniewicka

Osowa,Gdańsk

1 795 000 zł291 m² 6 158,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:451 m²

Duży dom z olbrzymim potencjałem! Czy marzy Ci się zamieszkać w cichej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy, zachowując przy tym bliskość centrum? Koniecznie zapoznaj się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kisielewskiego

Strzyża,Gdańsk

980 000 zł130 m² 7 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. użytkowej 130 m2, parter przedwojennego, klimatycznego domu przy ul. Kisielewskiego na granicy Wrzeszcza i Strzyży, bezpośrednio przy Osiedlu garnizon. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syriusza

Osowa,Gdańsk

900 000 zł179 m² 5 017,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Dom z potencjałem! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Osowie. W najbliższej okolicy znajdują szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zbyszka z Bogdańca

Wrzeszcz,Gdańsk

1 199 999 zł132 m² 9 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż ceglany dom szeregowy do remontu o powierzchni użytkowej 132m2 z ogrodem i garażem przy ul. Zbyszka z Bogdańca. W skład domu wchodzi: parter obejmujący: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

16 900 zł372 m² 45,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Dom znajduje się w pięknej i urokliwej dzielnicy Gdańska. Pośród pięknych uliczek Oliwy otoczony zielenią. Jest to idealne miejsce do zamieszkania. Również świetnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ojcowska

Siedlce,Gdańsk

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom w Centrum Gdańska. Nieruchomość znajduje się na jednej z najbardziej urokliwych ulic w dzielnicy Siedlce. Okolica Zapewnia ciszę oraz spokój jednocześnie gwarantując bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oliwa,Gdańsk

2 100 000 zł120 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Lokalizacja Gdańsk Oliwa to bardzo pożądana lokalizacja, charakteryzuje się bliskością lasu, spokojem a także bliskością centrum biznesowego Oliwa Business Centre. Nieruchomość Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

1 399 000 zł383 m² 3 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:440 m²

Jednorodzinny wielopokoleniowy dom z możliwością wynajmu pokoi. Bardzo dobra i spokojna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. W pobliżu wszystkie placówki użyteczności publicznej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

860 000 zł170 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta w przygotowaniu. Dom w zabudowie bliźniaczej we Wrzeszczu do remontu. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na prezentację Dobry Pośrednik Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migowska

Wrzeszcz,Gdańsk

899 000 zł170 m² 5 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej ( na zdjęciu lewa strona ) we Wrzeszczu do remontu z możliwością rozbudowy i gotowym projektem. Atuty: * Bliskość lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż Dom z 2000r. W zabudowie bliźniaczej położony w idealnym punkcie na pograniczu Gdańska Moreny / Jasienia. Powierzchnia 220m2 całkowitej, powierzchnia działki 400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzyża

Strzyża,Gdańsk

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy tylko klientów gotówkowych. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Atuty: * Kameralne położenie w centralnej części miasta * 10 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bitwy pod Lenino

Chełm,Gdańsk

1 350 000 zł264 m² 5 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom szeregowy z ogrodem w świetnej lokalizacji! 4 kondygnacje: przyziemie: - garaż - oddzielne mieszkanie z kuchnią, łazienką, sypialnia, salonem i wyjściem do ogrodu parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 400 000 zł331 m² 10 271,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:823 m²

Piecki - Migowo - Morena / Myśliwska I Dom wolnostojący 331 m2 na działce 823 m2 I Nowoczesny i elegancki z pięknym ogrodem | 7 pokoi, garaż na 2 samochody I Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chełm

Chełm,Gdańsk

1 499 999 zł270 m² 5 555,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Szukasz dużego domu w doskonałej lokalizacji z dużą możliwością aranżacji przestrzeni? Idealnie trafiłeś! atuty: -możliwości aranżacyjne domu, -dużo zieleni, -spokojna okolica, -dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macieja

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

1 150 000 zł255 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom-bliźniak z 2001 roku o powierzchni użytkowej 255,3 m2 na Wzgórzu Mickiewicza przy ulicy Macieja Atuty: - 5 minut pieszo do w pętli tramwajowej, autobusowej oraz obwodnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Wrzeszcz,Gdańsk

1 950 000 zł230 m² 8 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Kamienice w sercu Wrzeszcza o powierzchni użytkowej 160m2. Mieszkania W pożądanej lokalizacji, wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 499 000 zł383 m² 6 524,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:440 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słupska

Przymorze,Gdańsk

1 590 000 zł198 m² 8 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Doskonała oferta dla osób chcących cieszyć się domem w środku miasta jak i inwestora, który przeprowadzi nowoczesną aranżację domu lokalizacja: gdańsk Przymorze Małe, ulica Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 450 000 zł192 m² 7 552,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Obniżka ceny! szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój położonej raptem 35 min spacerem do morza? A może szukasz inwestycji na wynajem? atuty: - 35 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tkacka

Stare Miasto,Gdańsk

19 000 000 zł1 650 m² 11 515,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwie Kamienice na sprzedaż o łącznej całkowitej około 3300 m2. Przychód ok 110 000 zł netto miesięcznie. Konserwator zabytków na elewacji. Kamienice są w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia Górna,Gdańsk

8 500 zł178 m² 47,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Oferuję do wynajęcia dom szeregowy w wyjątkowej lokalizacji. Bardzo spokojna okolica, piękny widok z okna na zbiornik retencyjny "augustowska" w otulinie Parku Oruńskiego i dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Drożyny

Oliwa,Gdańsk

14 990 zł310 m² 48,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom jednorodzinny z przeznaczeniem na lokal, położony w samym sercu starej Oliwy. Budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony obecnie pełniący funkcję typowo biurową z możliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Wrzeszcz,Gdańsk

1 290 000 zł167 m² 7 724,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zalety nieruchomości: - skrajny Szereg - Powierzchnia działki 354 m2 - Garaż w kubaturze budynku - W promieniu 500m pełne zaplecze usługowo handlowe Budynek: 2 piętrowy skrajny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Osowa,Gdańsk

1 499 000 zł231 m² 6 489,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:736 m²

Zalety nieruchomości: - taras z wyjściem na ogród - Powierzchnia działki 736 m2 - 2 garaże w bryle budynku - Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta - Malownicze położenie na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jana Sobieskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 479 000 zł192 m² 7 703,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Lokalizacja Dom położony jest w centrum miasta, niedaleko Politechniki Gdańskiej. Bardzo dobra komunikacja, pełna infrastruktura oraz tereny rekreacyjne W pobliżu ma powstać linia tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Aniołki,Gdańsk

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia skrajny szereg przy ul. Wrocławskiej w Gdańsku ( dzielnica Aniołki). Dom o powierzchni 160m2 i jest podzielony na 6 pokoi, w tym jeden z wyjściem na taras, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Wrzeszcz,Gdańsk

1 390 000 zł167 m² 8 323,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Oliwa,Gdańsk

2 499 000 zł175 m² 14 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 175m2 w Starej Oliwie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja Dom jednorodzinny jest położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morawska

Przymorze,Gdańsk

2 559 000 zł155 m² 16 506,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Oliwa central! osiedle W budowie! pierwsze wille do odbioru już W 2022 roku! do sprzedaży pozostały ostatnie wille! Poznaj ofertę sprzedaży willi w sercu Trójmiasta i wybierz wariant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oriona

Osowa,Gdańsk

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Zalety nieruchomości: - powierzchnia działki 913 m2 - Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta - pomieszczenie magazynowe ponad 100m2 - Duże możliwość rozbudowy lokalizacja/okolica: dzielnica Osowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Matarnia

Matarnia,Gdańsk

1 799 000 zł298 m² 6 036,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Idealnie nasłoneczniony, z dużą ilością przeszkleń i zagospodarowanym ogrodem. Koniecznie zobacz prawdziwy film 360 o tym domu: portale wycinają link, ale jest na fahr(kropka)pl Bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bitwy pod Lenino

Chełm,Gdańsk

1 450 000 zł264 m² 5 492,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cienista

Gdańsk,pomorskie

1 095 000 zł137 m² 7 969,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Atena Invest prezentuje ofertę domów na kameralnym osiedlu przy ulicy Cienistej 10. Aktualnie w sprzedaży pozostaje ostatni segment. To wyjątkowe domy zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Oliwa,Gdańsk

2 699 000 zł175 m² 15 422,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrzeszczańska

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

1 250 000 zł228 m² 5 482,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Projekt przebudowy domu, który zwiększy jego powierzchnie do 228 m2 powierzchni mieszkalnej i posiadać będzie garaż podziemny na 2 samochody oraz taras. Projekt przygotowany indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norblina

VII Dwór,Gdańsk

1 690 000 zł150 m² 11 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Tylko u nas, dom, który wyprzedził swoje czasy. W latach 70' nikt nie rozumiał tego projektu, a teraz wszyscy chcą mieć taki dom. FILM 360: dom: nieruchomość dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bartka

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

1 450 000 zł240 m² 6 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:207 m²

Zdjęcia wkrótce! Mam Państwu do zaoferowania dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy usytuowany na działce o powierzchni około 207 m2. Każda z 4 kondygnacji mierzy ponad 60 m2,.