dowolna

Domy podpiwniczone Gdańsk - Ogłoszenia domów z piwnicą

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzechwy

Przeróbka,Gdańsk

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż dom z ogródkiem i garażem. Dom na działce można uzyskać 170m2 powierzchni zabudowy! Dom składa się z: - trzech pokoi (12, 11, 5 m2), - oddzielnej kuchni (4m2), - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Robaka

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

1 995 000 zł200 m² 9 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:192 m²

Na sprzedaż nowoczesny apartament szeregowy na Wzgórzu Mickiewicza, w spokojniej, cichej okolicy domów jednorodzinnych. Parter: - hol z pojemną lustrzaną szafą i szklanymi, loftowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zamiejska

Chełm,Gdańsk

1 650 000 zł215 m² 7 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom szeregowy na gdańskim Chełmie, 5 km od Gdańskiej starówki doskonale skomunikowany z reszta miasta. Dom z ogrodem, położony w cichej części dzielnicy. Powierzchnia domu ponad 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Osowa,Gdańsk

1 990 000 zł231 m² 8 614,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:736 m²

Zalety nieruchomości: - taras z wyjściem na ogród - Powierzchnia działki 736 m2 - 2 garaże w bryle budynku - Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta - Malownicze położenie na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Kowale,Gdańsk

840 065 zł154 m² 5 454,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Położenie osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli na granicy Gdańska i gminy Kowale gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury dzielnicowej takiej jak szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

840 065 zł154 m² 5 454,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jabłońskiego

Chełm,Gdańsk

1 670 000 zł215 m² 7 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Migowska

Wrzeszcz,Gdańsk

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej ( na zdjęciu lewa strona ) we Wrzeszczu do remontu z możliwością rozbudowy. Atuty: * Bliskość lasu i terenów zielonych *świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

1 750 000 zł185 m² 9 454,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:146 m²

Nieruchomość, tj. budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej położony jest przy ulicy Płockiej/dzielnica: gdańsk Ujeścisko-Łostowice, powierzchnia całkowita działki 146 m2, bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jadwigi

Chełm,Gdańsk

1 249 000 zł186 m² 6 722,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 185,8m2 przy ul. Królowej Jadwigi w Gdańsku. Dom może być dla 1 lub 2 rodzin, bądz można mieszkać w jednej części a drugą wynajmować, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jabłońskiego

Chełm,Gdańsk

1 680 000 zł215 m² 7 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Falista

Wrzeszcz,Gdańsk

650 000 zł84 m² 7 711,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży parter domu wybudowanego w latach 70tych na ówczesnym osiedlu willowym, któremu nieodpartego uroku dodają znajdujące się w zielonym zaciszu wille i pałacyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gołuńska

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 199 000 zł121 m² 9 895,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Do wprowadzenia od zaraz - w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska. Prezentujemy Państwu dom wolnostojący na dużej, 1044m2, zagospodarowanej działce w niedalekim sąsiedztwie Lasu Sulmińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Osowa,Gdańsk

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zalety nieruchomości: - taras z wyjściem na ogród - Powierzchnia działki 650 m2 - Duży garaż w kubaturze budynku - Bardzo dobry dojazd do obwodnicy Trójmiejskiej - W promieniu 300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

3 299 000 zł485 m² 6 802,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta premium Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy prestiżową nieruchomość położoną między dwoma jeziorami, na jedno z których rozpościera się widok z tarasu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jadwigi

Chełm,Gdańsk

1 269 000 zł186 m² 6 829,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Matarnia,Gdańsk

2 290 000 zł180 m² 12 722,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Klimatyczny dom jednorodzinny na atrakcyjnej zagospodarowanej działce położonej w bliskim dostępem do całego Trójmiasta atuty: - nieruchomość w cichej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Komfortowy dom jednorodzinny położony na w pełni zagospodarowanej działce w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Przedstawiana nieruchomość mieści w Gdańsku Osowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orunia Górna,Gdańsk

1 790 000 zł190 m² 9 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju dom zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy tuż obok centrum Gdańska. To idealne miejsce, dla ludzi ceniących sobie komfort bliskości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzyża

Strzyża,Gdańsk

1 700 000 zł150 m² 11 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Wolnostojący dom do remontu pod lasem w środku Gdańska. Dwupiętrowy dom o powierzchni ok. 150 m2 w dzielnicy Strzyża bez garażu z działką ok. 500 m2. Możliwość rozbudowy do ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ujeścisko,Gdańsk

1 250 000 zł142 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowoczesne domy na gdańskim Ujeścisku. Budynek w zabudowie bliźniaczej z czteroma pokojami i działką ponad 300m2. Położenie nieruchomości w środku osiedla z pełnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakoniczyn,Gdańsk

1 495 000 zł270 m² 5 537,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość - przestronny, rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na kameralnej dzielnicy Gdańska - Zakoniczynie. Idealny dla rodziny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeleniogórska

Ujeścisko,Gdańsk

1 750 000 zł185 m² 9 454,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:146 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony jest przy ulicy Płockiej powierzchnia całkowita działki 146 m2, bardzo spokojna i przyjemna okolica, widok z ogrodu na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smęgorzyńska

Kokoszki,Gdańsk

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczym zakątku Gdańska (kokoszki) w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasów. Budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szopińskiego

Chełm,Gdańsk

1 730 000 zł215 m² 8 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Osowa,Gdańsk

3 500 000 zł370 m² 9 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przestronny, stylowo urządzony dom dla rodziny z malowniczym widokiem na jezioro. Położony w dzielnicy Osowa na północno-zachodnim krańcu Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Kowale,Gdańsk

779 000 zł139 m² 5 604,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niedziałkowskiego

Osowa,Gdańsk

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Matemblewo,Gdańsk

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 70 metrów stojący na 230 metrowej działce przy ulicy Potokowej. Dom do całkowitego remontu lub wyburzenia i postawienia na nowo zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 690 000 zł156 m² 17 243,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój, a do tego ogromną przestrzeń W ogrodzie? atuty: - położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robaka

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

1 995 000 zł200 m² 9 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowoczesny apartament szeregowy na Wzgórzu Mickiewicza, w spokojniej, cichej okolicy domów jednorodzinnych. Od wejścia wita nas niebanalny hol z pojemną lustrzaną szafą i szklanymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zamojska

Ujeścisko,Gdańsk

3 500 zł210 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dom szeregowy W doskonałej lokalizacji! Słoneczny i dobrze utrzymany dom w zabudowie szeregowej, położony w południowej dzielnicy Gdańska, na Ujeścisku, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kowale

Kowale,Gdańsk

2 900 000 zł416 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa, jedyna w swoim rodzaju nieruchomość w tym rejonie. Dom o pow. ok. 400m2, wybudowany w 2004r. na działce o pow. 1780m2. Na terenie posesji drewutnia, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szybowcowa

Rębiechowo,Gdańsk

500 000 zł90 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom mieszkalny położony bezpośrednio przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo pow. 90 m2 oraz działka o pow. 3445 ze względu na położenie istnieje możliwość całość przeznaczyć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

7 500 zł230 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Witam Posiadam do wynajęcia dom - skrajny szereg. Dom znajduje się w historycznej dzielnicy Gdańska Oliwie, tuż obok Parku Oliwskiego. Jest oddalony zaledwie 4 minuty od dworca pkp, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Zakoniczyn,Gdańsk

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Bardzo dobra oferta W rozsądnej cenie; odpowiednia dla rodziny Z dziećmi. W bardzo dobrym stanie technicznym , zadbany. Nie wymaga nakładów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łozy

Brzeźno,Gdańsk

635 000 zł160 m² 3 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Środkowy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej W nadmorskiej dzielnicy gdańska brzeźno. Dom o pow. 160 m2 , położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Harfowa

Matarnia,Gdańsk

1 199 000 zł400 m² 2 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Dom odpowiedni dla 2 rodzin, na cele społeczne , jako obiekt do prowadzenia szkoleń. Przedmiotem sprzedaży są dwa segmenty domu bliźniaczego (każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Hubala

Wrzeszcz,Gdańsk

3 700 zł200 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel) dom - położony W zacisznej części górnego wrzeszcza. Odpowiedni zarówno na cele mieszkalne, jak również na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hubala

Wrzeszcz,Gdańsk

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Oferta dla konesera : reprezentacyjny, "klimatyczny", zadbany dom - położony W zacisznej części górnego wrzeszcza. Rozkład pomieszczeń : -) piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Schuberta

Suchanino,Gdańsk

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający dom dla konesera :o wyjątkowo ciepłym I przytulnym klimacie wnętrz I otoczenia ( zimozielona roślinność wokół domu i w ogrodzie, która.