dowolna

Domy Gdańsk – Oferty sprzedaży i najmu domów w Trójmieście

412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

412 ogłoszeń

2 960 000 zł180 m² 16 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży bliźniaka przy ul. Wileńskiej w Gdańsku - Wrzeszcz. Nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej malowniczych, przedwojennych zespołów mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kępna

Krakowiec-Górki Zachodnie,Gdańsk

2 989 000 zł140,50 m² 21 274,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska! Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł309 m² 5 145,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Atrakcyjna, miejska działka o pow. 516 m2 zlokalizowana jest w ścisłym centrum Górnego Wrzeszcza w kwartale pomiędzy ulicami: bolesława Chrobrego, Lilli Wenedy, stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł92,48 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i garażem | 92,48 m | Gdańsk Jasień Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,48 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie płaci prowiji. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł150 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom wolnostojący Gdańsk Stogi - doskonała lokalizacja 2 km od plaży! Nieruchomość dla rodziny jak i inwestycja generująca dodatkowy dochód! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł247,86 m² 8 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:360 m²

Wyjątkowy dom przy Parku Oruńskim - idealne miejsce dla rodziny! Na sprzedaż przestronny, czteropoziomowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Oruńskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł270 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o łącznej powierzchni 270.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:187 m²

Dom położony w malowniczej dzielnicy Gdańska, oferuje doskonałe połączenie spokoju i wygody. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł162 m² 7 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

*Uwaga - Prezentowane materiały to wizualizacje wykonane na podstawie rzeczywistych zdjęć nieruchomości i mają charakter poglądowy, ukazując przykładowy sposób wykończenia oraz zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł222 m² 11 036,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, która łączy w sobie urok dawnej architektury z funkcjonalnością, jakiej szukają współcześni inwestorzy oraz rodziny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:458 m²

Do odstąpienia działka rekreacyjna rod o powierzchni 309 m2 z nowym, drewnianym domkiem wielkości 35m2, (z poddaszem użytkowym), projekt firmy Logbar Domy (lord)., salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł205,79 m² 13 120,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:60 m²

Zamieszkaj niebanalnie. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni użytkowej 186,79 m z wykuszem, w sercu Wrzeszcza, który łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł157,55 m² 9 203,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom nr "C1" w stanie deweloperskim o powierzchni 157,55 m , z ogrodem 262 m i garażem na dwa samochody. Układ pomieszczeń: 1. Przyziemie - Garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł170 m² 13 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:230 m²

<!-startfragment->dom dwulokalowy Z ogrodem - 2 niezależne mieszkania | centrum Gdańsk atuty nieruchomości Budynek dwulokalowy - dwa całkowicie niezależne mieszkania 10 pokoi w funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Szukasz dużego domu W okazyjnej cenie? idealnie trafiłeś! atuty: - dwustanowiskowy garaż - Kameralność - Bardzo dobra komunikacja - Bogate zaplecze handlowo-usługowe - Bardzo jasne (ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł190 m² 10 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w jednej z najbardziej dogodnych części Gdańska - w dzielnicy Chełm, zaledwie około 1,5 km od Starego Miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 349 000 zł560 m² 5 980,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Atuty: * Duża, ustawna działka: 960 m * Doskonała lokalizacja z potencjałem wzrostu wartości * Spokojna, zielona okolica z niską zabudową; * Świetna komunikacja z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł245 m² 7 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i poddasze), funkcjonalny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) usytuowany w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł150 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 150 m , znajduje się na dużej działce o powierzchni 600 m . Nieruchomość została podzielona na trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,48 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Twój wymarzony dom w Gdańsku - ostatni w tej cenie. Ponad 92 m przestrzeni, własny ogród (58m) i wszystko, czego potrzebuje Twoja rodzina, w zasięgu ręki. Szukasz miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120,56 m² 11 197,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę w Gdańsku: komfortowy, gotowy do wprowadzenia dom W zabudowie szeregowej Gdańsk Łostowice, ul. Rytelska.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł190 m² 10 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta dostępna W biurze pepper house! atuty: - duża działka zapewniająca prywatność (1861 m ) - położenie w otoczeniu lasu - cisza i kontakt z naturą - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł200 m² 8 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:330 m²

Rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej na Wzgórzu Mickiewicza - 200 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł206 m² 20 383,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Gdańsku Lipcach w cichej i spokojnej okolicy. Idealny dla rodziny Z dziećmi Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł131,98 m² 11 744,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Lokalizacja: działka położona na granicy dzielnic Karczemki i Kokoszki. Wokół pełna infrastruktura: nowoczesna szkoła z basenem zaledwie 5 minut na piechotę. Centra handlowe takie jak Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i strych), przestronny, jasny, ustawny, rozkładowy, bardzo dobry jako inwestycja, 7-pokojowy dom wolnostojący usytuowany w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:409 m²

Całoroczny domek drewniany 45 m? | 409 m? działki | rod Motława | Gdańsk Olszynka Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, ptaki budzą zamiast budzika, a jednocześnie do centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 879 279 zł137,10 m² 13 707,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Gotowy, nowoczesny dom szeregowy - Komfort i spokój w sercu Gdańska - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł135 m² 14 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bliźniak U wrót lasu - prestiżowa enklawa spokoju na gdańskim matemblewie Idealny dla rodziny z dziećmi | Cicha i spokojna okolica | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł30 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział w rodzinnych ogródkach działkowych, zarządzanych przez rod "owczarnia" dom: w trakcie budowy o powierzchni ok. 30 m2. Postawiony na wylewce betonowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł171,40 m² 9 334,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Witam Serdecznie, oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej wraz z piwnicą i poddaszem 171.4m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł394,08 m² 5 836,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom o powierzchni 394,08 m2, III piętrowy, położony w dzielnicy Suchanino, na działce o wielkości 518 m2, nachylonej w kierunku południowym. Domek gospodarczy na działce za domem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł695 m² 10 071,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży kamienica zlokalizowana w Gdańsku Wrzeszczu przy ul.Pniewskiego. Kamienica z początku XX wieku. Powierzchnia użytkowa wynosi 695m2, budynek dwupiętrowy z podpiwniczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł350 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 350m2 w świetnej lokalizacji na Wyspie Sobieszewskiej, w odległości około 800 metrów od morza. Dom składa się z 8 pokoi,( część z balkonami),.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł195,07 m² 12 764,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Trzypoziomowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody | Rekuperacja |.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:224 m²

Oferta dla inwestora.Wszystkie pokoje wynajęte. Dom na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji, gdańsk Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 62. Dom w zabudowie szeregowej, skrajny, 240 m2, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł145 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom z 2012r. 6 pokoi Remont kapitalny 2026r. Nowe instalacje, geberity, prysznice, podłogówka, piec, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł252 m² 11 468,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:638 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna! Wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja z 2015 roku, położona w spokojnej części Gdańska Orunia Górna, ul. Straszyńska. Boczna,.