dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 544 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 544 ogłoszenia

435 000 zł30,22 m² 14 394,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: *nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera robyg; *kameralna, niska zabudowa dwupiętrowych, miejskich willi -wyjątkowa prywatność i komfort; *przestronny ogródek 41,72m2; *spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł46,21 m² 21 640,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament przy ul. Sienna Grobla w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja I budynek: apartament jest zlokalizowany w najbardziej ekskluzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W śródmieściu | balkon | słoneczne | gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: śródmieście to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, łącząca wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł56,13 m² 15 481,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

10 minut do morza! Budynek 4 piętrowy! Przestronne, jasne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

484 000 zł33,51 m² 14 443,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Pobiedzisko w dzielnicy Siedlce w Gdańsku. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł62 m² 14 338,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdańsk Śródmieście, 62 m Najważniejsze atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja - 12 minut spacerem do ul. Długiej i Długiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 196 zł27,01 m² 12 780,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł34,10 m² 83,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,1 m , położonego w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

755 900 zł41,60 m² 18 170,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza wykończone pod klucz! mieszkanie: wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 41,60 m , która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł135,40 m² 64,25 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz pięknego, stylowo wyremontowanego apartamentu Z kojącym widokiem na las I na panoramę miasta? atuty: - apartament gotowy do zamieszkania - wysoki standard zarówno budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,84 m² 69,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W śródmieściu Dostępny od kwietnia 2026 r. | wynajem długoterminowy | Nowoczesny budynek ***** informacje O nieruchomości: mieszkanie na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł44,65 m² 25 419,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w samym Centrum Gdańska? - Idealnie trafiłeś! atuty - niepowtarzalna lokalizacja na Starym Mieście - 260 m do Fontanny Neptuna (3 min pieszo) - apartament kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł40 m² 32 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny 2-pokojowy apartament przy plaży W brzeźnie. Lokalizacja Elegancki apartament w inwestycji nadmorze w Gdańsku Brzeźno przy ul. Krasickiego, zbudowany przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł35,93 m² 20 317,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Sea Salt - 35,93 m | Zaspa | Nowoczesność, styl i lokalizacja blisko morza Na sprzedaż apartament o powierzchni 35,93 m położony w nowoczesnej inwestycji Sea Salt przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł69,07 m² 15 057,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 498 zł36,28 m² 15 256,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament z 23% vat. Możliwość odzyskania vat dla firm i inwestorów, co realnie oznacza zakup w cenie netto i zwiększa opłacalność inwestycji. Vat również mogą odzyskać osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł65,33 m² 29 695,39 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w Gdańsku na Przymorzu nieruchomość: wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,33 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Matarnia | blisko lasu Są mieszkania, które wymagają pracy i są takie, do których po prostu wchodzisz i od razu czujesz, że to to. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł24,50 m² 38 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,5 m , położony na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Mariackiej jednej z najbardziej prestiżowych ulic Starego Miasta. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

702 680 zł63,88 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 63,88 m | balkon | komórka 7,43 m | parking w cenie Na sprzedaż mieszkanie nr f1b3 w budynku F1, położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Gdańsk, śródmieście. - powierzchnia mieszkania: 69,83 m - Powierzchnia ogrodu: 65 m - Lokalizacja: ul. Angielska Grobla, gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57,52 m² 14 532,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i otwartym widokiem na Gdańsk to propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 500 zł40,01 m² 11 134,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 000 zł43 m² 17 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 475 000 zł81,25 m² 18 154 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży - mieszkanie 4-pokojowe W inwestycji seahall atuty Nowoczesna inwestycja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - wrzeszcz/brzeźno Zaledwie 10 minut rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł72 m² 25 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament - Gdańsk Oliwa, ul. Wita Stwosza Chemy zaprezentować Państwu wyjątkowy, komfortowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Kamienica pod Wrzosem autorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem W sercu gdańska Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - przy ulicy Św.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł67,50 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 67,5 m , położone przy ul. Pastelowej w Gdańsku (orunia), w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł42,46 m² 17 263,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do dyspozycji mieszkańców oddana jest prywatna strefa rekreacyjna oraz reprezentacyjne wejście z całodobową recepcją. Lokale charakteryzują się zwiększoną wysokością pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł23 m² 23 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 minut pieszo do Starego Miasta - Idealna nieruchomość pod wynajem lub do zamieszkania - W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Nowoczesny design - Lokal wykończono.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23 m² 22 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Waterlane Vintage, mieszczącej się przy ul. Wałowej 17 w Gdańsku. Opis Inwestycji: waterlane Vintage to zabytkowy budynek z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,13 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku (dzielnica Łostowice) w bardzo spokojnej i czystej okolicy. W pobliżu dużo zieleni, zbiornik wodny z terenem rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: - 5 min pieszo do przystanku autobusowego; - nowoczesne, kameralne osiedle; - pełna infrastruktura handlowo - usługowa; - wolne od zaraz; - miejsce postojowe; - komórka lokatorska; - słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 000 zł37 m² 16 243,24 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Podatek pcc: 0% Prowizja: 0% - zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy w procesie Lokalizacja - idealnie skomunikowana dzielnica Gdańska, wszystko w zasięgu ręki. W promieniu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie. Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł59,05 m² 11 549,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,05 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. W skład lokalu wchodzą: przedpokój, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,22 m² 14 893,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone w nowoczesnym budynku. Lokal znajduje się na parterze i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń oraz nowoczesne wykończenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł58,69 m² 26 409,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci prowiji Nowe wykończone mieszkanie z widokiem na morze. Taras 18m2. . Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdańsku Letnicy, zaledwie 1 km od plaży. Kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,33 m² 11 945,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy z własnym ogródkiem i dobrą komunikacją z całym Trójmiastem - właśnie znalazłeś idealną nieruchomość. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: dwie minuty pieszo do przystanku autobusowego, 25 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 10 minut pieszo do Parku.