dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

829 000 zł56,30 m² 14 724,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w samym sercu Gdańska, które łączy wyjątkową lokalizację z dużym potencjałem? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Atuty: - w samym sercu Starego Miasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,40 m² 12 953,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 69,4 m | Dwustronne | Cegła | Blisko morza | ul. Mściwoja II Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 69,4 m , położone przy ul. Mściwoja.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł43 m² 13 465,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz , gotowe do wprowadzenia. Idealne mieszkanie dla studentów lub młodej rodziny. Najważniejsze atuty nieruchomości: - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 55,55 m | Garaż + komórka | Gdańsk Oliwa | Wyjątkowa lokalizacja nad stawem Adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 419 000 zł82,34 m² 17 233 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1917

Mieszkanie na sprezdaż W kamienicy W oliwie , ul. Orkana 7, gdańsk atuty Kameralna kamienica z 1917 roku - tylko 3 mieszkania, po jednym na piętrze. Oferowany lokal jest największym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 091 zł55,76 m² 15 765,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Kartuska 66, gdańsk Siedlce Atuty: - trzecie piętro, trzy pokoje, balkon z widokiem na zieleń - Wysokość pomieszczeń 2,7 m -.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł29,79 m² 16 280,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - 10 minut spacerem do Uniwersytetu Klinicznego gumed oraz Politechniki Gdańskiej - Idealne do najmu studentom - Gotowe do zamieszkania - Dwustronna ekspozycja okien - Świetny dojazd do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł102,60 m² 19 005,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Atuty: bezpośrednie sąsiedztwo Galerii Manhattan pełne zaplecze handlowo-usługowe w zasięgu kilku kroków zaledwie 2 minuty do przystanku autobusowego i tramwajowego 8 minut do dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł44 m² 13 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu śliczne, 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,91 m , położone w Gdańsku - Śródmieście, ul. Wygon.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł90 m² 18 544,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny. Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest połowa udziału w budynku. Lokalizacja: kamienica, w której znajduje się mieszkanie położona jest w południowej części Gdańska w dzielnicy Olszynka.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł29,79 m² 16 280,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł85,50 m² 14 608,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie85,5 m2 z osobną kuchnią, położone przy ul. Opackiej w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Oliwa. Poniżej link do prezentacji:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł83,30 m² 14 393,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogrodem Gdańsk, ul. Mickiewicza 49 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83,3 m , położone na wysokim parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie Gdańsk Siedlce | miejsce postojowe w hali garażowej | zamknięte monitorowane osiedle | 3 min do centrum Gdańska Najważniejsze atuty: - wysoki standard - 3 stronna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Wrzeszcza przy al. Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni użytkowej 51 m , dzięki adaptacji części komórki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,95 m² 7 926,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym w dobrej lokalizacji blisko centrum Gdańska? Ta nieruchomość może być idealną okazją. Agencja Harmony Homes & Development prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,50 m² 12 917,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie W sercu wrzeszcza - idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł70,10 m² 12 396,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Atuty: * m do przystanku autobusowego i tramwajowego; * m do obwodnicy południowej; * m do ul. Długiej; * 3 niezależne pokoje; * Gotowe do zamieszkania: * Ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,99 m² 19 977,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się: - salon - Kuchnia - Łazienka z wanną - Korytarz - Sypialnia Jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Atuty: * 6 minut spacerem do Dworca Głównego * 4 minuty spacerem do neptuna/starówki * idealne pod najem krótko-terminowy * blisko komunikacji miejskiej * 4 minuty spacerem do Galerii Madison * miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,53 m² 20 530,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Apartament inwestycyjny w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł106 m² 12 254,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 4 pokoje W śródmieściu gdańska 106 m wysoki standard gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 106.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Gdańsku we Wrzeszczu o pow.40m2. Znajduję się w budynku z 2002r., na terenie zamkniętym z ochroną i windą w centrum Wrzeszcza, w II linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł127,80 m² 11 518 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży proponujemy 4 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kochanowskiego o łącznej powierzchni 127,8 m2. Lokalizacja: urokowi i klimatu tej dzielnicy nadają piękne odnowione kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł127 m² 10 944,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Przestrzeń do remontu W ścisłym centrum wrzeszcza 127 m | 4 pokoje z oddzielną kuchnią | 2. piętro | Do własnej aranżacji | Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł54,68 m² 14 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 54,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł107,80 m² 11 038,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Unikatowa nieruchomość W sercu gdańska | śródmieście Ścisłe Centrum Gdańska | Krok od Motławy i Starówki | Idealne pod wynajem krótkoterminowy i second home | Bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53,10 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house Na wynajem wyjątkowa nieruchomość urządzona ze smakiem, wykończona materiałami wysokiej jakości, położona w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł81,70 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrzeszcz | 3-pok. mieszkanie 81,7 m w kamienicy | na wynajem Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,7 m , położone na 1. piętrze stylowej kamienicy w sercu Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł42,30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - świetna lokalizacja do najmu krótkoterminowego - tuż obok galerii Madison i Dworca pkp - 10 min spacerem do Motławy, żurawia i innych głównych punktów Starego Miasta - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł132,17 m² 14 746,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Hot oferta wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w secesyjnej kamienicy z 1900 roku, położone we Wrzeszczu, przy ul. Jaśkowa Dolina. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70,90 m² 15 514,81 zł/m²