dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 689 ogłoszeń

859 000 zł67,21 m² 12 780,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w dzielnicy Gdańsk Chełm, kameralna zabudowa, atrakcyjne położenie i komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł40,22 m² 14 296,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - 5 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta, - praktyczny rozkład lokalu, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - prywatne miejsce parkingowe, - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

652 000 zł52 m² 12 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł35,85 m² 13 528,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja jest ukończona a gotowe do odbioru apartamenty czekają na swoich właścicieli. Inwestycja znajduje się w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Gdańsku, na urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 160 000 zł43 m² 26 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament znajdujący się na II piętrze condominium Grano Residence zlokalizowanym na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, dzielnicy Śródmieście. Dwa pokoje zaprojektowane przez architekta, okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł37 m² 39 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nieruchomości, która robi efekt wow od pierwszego spojrzenia? Chcesz zamieszkać w miejscu, które daje Ci codziennie poczucie wakacji i wyjątkowości? Marzysz o własnym tarasie na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,32 m² 14 574,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w kameralnej inwestycji Młoda Morena, składające się z: przedpokoju z zabudową, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 824 zł36,96 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Siedlce! Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum Gdańska? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,80 m² 12 934,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przymorze || 51,8 m || 2 pokoje z oddzielną kuchnią ( możliwość zrobienia 3 pokoi ) || 2 piętro z 2 || odświeżenie/remont Mieszkanie : - powierzchnia : 51,8 - liczba pokoi : 2 - rodzaj:.

Szczegóły ogłoszenia

778 668 zł41,64 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dużym atutem jest przestronny, słoneczny balkon o powierzchni ponad 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł32 m² 16 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Podatek pcc: 0% Prowizja: 0% - zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy w procesie Lokalizacja - idealnie skomunikowana dzielnica Gdańska, wszystko w zasięgu ręki. W promieniu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne trzypokojowe mieszkanie na gdańskim Przymorzu. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 54mkw, bardzo ustawny układ z salonem, dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 536 701 zł81,17 m² 18 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowany jest na sprzedaż trzypokojowy apartament znajdujący się w kameralnym budynku inwestycji w Gdańsku Brzeźnie, w miejscu w o ponad stuletniej tradycji wypoczynku nad morzem,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,10 m² 18 660,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trafia mieszkanie, które sprawdzi się jako świetna inwestycja, lokata kapitału lub przytulne mieszkanie w samym centrum Gdańska. Lokal znajdujący się w spacerowej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58 m² 14 051,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Osiedle Pastelowe w Gdańsku (łostowice). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 000 zł42 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia mieszkań w spokojnej części Chełmu Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Chełm, która zapewnia wysoki komfort codziennego życia. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament 122,50m2 na ostatnim piętrze z 120,50m2 zielonym tarasem w prestiżowej inwestycji powstający nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł81,70 m² 15 899,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Odkryj miejsce, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z kojącym widokiem na naturę. Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł47,30 m² 19 450,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: zaledwie 10 minut spacerem do fontanny Neptuna Prestiżowa inwestycja wielokrotnie nagradzana za architekturę i jakość 2 km do największej galerii handlowej w Gdańsku - forum Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 950 zł61 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia odbiór II.

Szczegóły ogłoszenia

742 203 zł39,69 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł35 m² 13 942,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 35 m z ogródkiem ok 50m W cenie naziemne miejsce parkingowe. Dla mieszkańców szereg udogodnień: - sklepy i usługi - prywatną siłownię i fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-13

296 500 zł25,34 m² 11 700,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 000 zł26,32 m² 14 589,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: gdańsk - Śródmieście, ul. Mostek Cena brutto: 384 798 zł Powierzchnia: 26,32 m2 Liczba pokoi: 1 Ogródek: tak Termin odbioru: IV kwartał 2024 Forma własności: pełna własność dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł38 m² 14 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, dla.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł45 m² 14 442,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3-pokojowe, jasne mieszkanie | Gdańsk | gotowe do zamieszkania najważniejsze atuty: idealne dla rodziny lub pod inwestycję Jasne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł29,73 m² 25 092,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni 29,73m2 1 pokój z aneksem kuchennym (z małą sypialnią oddzieloną ścianką od pokoju dziennego) z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł81,70 m² 16 646,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: - kameralność i prywatność - budynek obejmuje jedynie 4 lokale mieszkalne, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo. - bezpośrednie sąsiedztwo lasu - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 000 zł41 m² 13 439,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 443 zł42,35 m² 17 743,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja Gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w kwietniu. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i uczelnie w pobliżu. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,40 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Żabianka, przy ul. Gospody. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 250 zł27,30 m² 13 745,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla kupującego Brak podatku pcc 2% Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,36 m z balkonem 4,5 m , położona na 1. piętrze nowoczesnego budynku w Gdańsku Śródmieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 363 zł35,70 m² 12 447,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł41 m² 30 487,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Taniej niż U dewelopera! lokalizacja: granaria zlokalizowana jest na Wyspie Spichrzów - w samym sercu Gdańska. Wszystkie najważniejsze atrakcje miasta znajdują się w odległości zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59 m² 12 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Gdańska | 2 balkony | 58,7 m | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w samym sercu Gdańska przy ul. Heweliusza. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30,90 m² 16 148,87 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,9 m , położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Żabiance. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88,60 m² 19 751,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż inwestycja dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej (88,6 m ) w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Toruńskiej, w budynku Aura Oferta skierowana do inwestorów! Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł98,20 m² 10 183,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! 2 poziomowe mieszkanie: słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 98,2 m2. W skład mieszkania wchodzą: poziom I (62,91m2): - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 015 zł56,45 m² 31 621,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie sprichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,68 m² 16 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie na parterze w 7 piętrowym budynku oddanym do użytku we wrześniu 2024 roku dewelopera Horizon. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł41 m² 16 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | nowoczesne osiedle | idealne pod inwestycję Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m , położone na 2. piętrze.