dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

715 000 zł46 m² 15 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 373 300 zł92,23 m² 25 732,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament od ulicy chmielnej na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 260 zł58,70 m² 25 081,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

916 000 zł67,86 m² 13 498,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowa, przestronna nieruchomość o powierzchni 67,86 m w stanie deweloperskim na 1 piętrze w Gdańsku Letnicy. Mieszkanie z księgą wieczystą - bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł68,91 m² 11 594,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu w Gdańsku na ulicy Ofiar Grudnia 1970, położone jest na I piętrze w nowym, niskim budynku z windą cichobieżną i z estetycznym.

Szczegóły ogłoszenia

742 203 zł39,69 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51 m² 12 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 16 minut spacerem od popularnej Gdańskiej Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51,50 m² 16 291 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko U nas! bez prowizji! centrum! gdańsk ul. Szeroka lokalizacja: mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, długiego Pobrzeża, żurawia i Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł43,31 m² 13 276,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk, ul. Wielkopolska | robyg Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43,31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł33,15 m² 23 227,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży pokoju hotelowego (lokalu inwestycyjnego) w Grano Hotel Old Town, należącym do znanej sieci Grano Hotels. Operatorem obiektu jest Grano Group.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł73,08 m² 16 420,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,08 m2 zlokalizowane na rewitalizowanej ul. Łąkowej (dolne Miasto) w przedwojennej kamienicy z czerwonej cegły. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł32,67 m² 27 089,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu absolutną perełkę! Mieszkanie przy ulicy Długiej w Gdańsku, zaledwie 90 metrów od Ratusza i 140 metrów od Fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł70,50 m² 26 524,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ekskluzywny apartament - Gdańsk Oliwa, ul. Wita Stwosza Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, komfortowy apartament położony w prestiżowej inwestycji "kamienica pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł106 m² 18 858,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament premium dla wymagających w kamienicy. Położony w samym sercu Gdańska z widokiem na Przystań Cesarską.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,30 m² 11 857,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyremontowanego w dobrym stylu 2-pokojowego mieszkania znajdującego się parterze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Nowym Porcie przy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50,10 m² 13 872,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne i wyposażone mieszkanie w Gdańsku! Wygodne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,50 m² 12 504,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż 57,5 m | 4 piętro | Gdańsk Morena | ul. prof. Z. Czubińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 4 piętrze w dzielnicy Piecki Migowo (morena),.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,96 m² 12 679,21 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizajca Nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej. Jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska- przymorze Wielkie. Przeznaczonych dla osób ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dużym potencjałem - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. Parter w bloku 2p. z lat 60-tych. Indywidualne wejście do klatki (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł74 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Gotowiec Inwestycyjny z Widokiem na Motławę - Doskonała Lokalizacja i Potencjał Wynajmu Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość: na sprzedaż jasne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , po generalnym remoncie wykonanym około 8 lat temu. Mieszkanie było użytkowane sporadycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***uwaga! Przedstawione zdjęcia mieszkania to przykładowa wizualizacja, która przedstawia jak można przebudować mieszkanie 60 m2 w dwie oddzielne kawalerki z korytarzem*** Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40,63 m² 9 352,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 położony jest na parterze. Mieszkanie o pow. użytkowej 40,63 m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł76 m² 18 407,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 000 zł62,26 m² 27 931,26 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie 3-pokojowe z imponującym widokiem na morze, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - przy ul. Obrońców Wybrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40,12 m² 22 408 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż na zasadzie cesji umowy deweloperskiej. Zakończenie budowy Grudzień 2026 roku. Na sprzedaż nowoczesne, 2 - pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze z 5 kameralnego, niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł120 m² 9 992 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł65 m² 21 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowy Apartament w przedwojennej Willi u podnóża lasu! wysoki standard - pięknie zagospodarowany ogród - doskonała lokalizacja! apartament: na sprzedaż jest przestronny i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł47,96 m² 31 255,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów z 2024 roku. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł41 m² 17 536,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na 1 piętrze w dzielnicy Żabianka przy ul. Gospody. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej i zielonej części dzielnicy Gdańsk Niedźwiednik. Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe- możliwy zakup przez.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,80 m² 13 617,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szukasz mieszkania w samym sercu Gdańska takiego, które zapewni komfort, świetny standard, bliskość Starego Miasta i gotowość do zamieszkania bez żadnych nakładów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70 m² 13 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: - przestronne dwupoziomowe mieszkanie z oddzieloną strefą dzienną i sypialnianą - 2 łazienki na każdym z pięter - naziemne miejsce postojowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł32 m² 21 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowa letnica - Wysoki Standard | Widok na Las | Miejsce postojowe. NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na prestiżowym, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł61 m² 22 934,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym miejscu, w którym panuje harmonia, w którym możesz cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych, lasów oraz naturalnego piękna? Przyjdź.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł46,50 m² 8 903 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5m w Gdańskiej dzielnicy Rudniki w super cenie! Nieruchomość znajduje się na 3 z 4 pięter w bloku mieszkalnym. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 293 000 zł56 m² 23 089,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasny apartament inwestycyjny 2-pokojowy w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 590 zł46,23 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament Granaria I z widokiem na Motławę! Prężnie działający w najmie krótkoterminowym! Lokal mieszkalny, cena: brutto (vat 8%) Zapraszam do zakupu prestiżowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł41,95 m² 35 754,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu Apartament przy ulicy Sienna Grobla na Śródmieściu w Gdańsku: apartament: komfortowa i nowoczesna przestrzeń o powierzchni 41,95 m ,.