dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 283 ogłoszenia

1 966 315 zł116,35 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Gotowiec Inwestycyjny z Widokiem na Motławę - Doskonała Lokalizacja i Potencjał Wynajmu Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

487 984 zł43,57 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,57 m z balkonem 6,35 m , zlokalizowane na!.piętrze w nowoczesnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

opis: mieszkanie gotowe do zakupu. Ekspozycja południowo-zachodina. Dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na Przymorzu. Lokal dwustronny, z balkonem i piwnicą, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 746 000 zł74 m² 23 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament położony w kameralnej, zielonej części Wrzeszcza. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko metrażu, ale jakości życia -.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł32,07 m² 23 698,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, w pełni wyposażonego 2-pokojowego mieszkania, które znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, zaledwie 900 metrów od morza.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł78,34 m² 12 445,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gdańsk Śródmieście, ul. Sieroca 4 pokoje | historyczna kamienica |.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł44,30 m² 12 844,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 1000 m od plaży | Gdańsk, nowy Port, ul. Wolności Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,3 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,20 m² 11 881,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , z pięknym widokiem na park. Lokal dwustronny, z balkonem i piwnicą, idealny dla rodzin oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł51,91 m² 13 966 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w samym centrum Gdańska! lokalizacja : Nieruchomość atrakcyjnie położona, idealna na inwestycję. Nowoczesna i prężnie rozwijająca się okolica.

Szczegóły ogłoszenia

513 000 zł26,90 m² 19 070,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gaudium Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu, umeblowaną kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze o łącznej powierzchni 26,90, m2 w Gdańsku, dzielnica Zaspa, ul. Startowa stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł58 m² 26 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie przestronne 58 m o funkcjonalnym układzie 3 pokoi, utrzymane w bardzo dobrym stanie - idealne do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. W mieszkaniu zastosowano nowoczesne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Pagórkowa

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

1 110 000 zł100 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Witam Ofertuję do sprzedaży apartament o powierzchni 100m2 zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Pagórkowej 26b. Piętro 2 - tylko 4 mieszkania na klatce 4 pokoje - 3 sypialnie w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł68,28 m² 12 727,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie W historycznym centrum gdańska Stare Miasto Gdańsk I Kamienica I Balkon I Idealne pod zakup inwestycyjny Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Olejranej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł57,25 m² 18 323,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gdańsk Piecki-Migowo Słoneczna Morena | 3 pokoje z dużym narożnym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo jasnego i komfortowego mieszkania, położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł57,04 m² 33 222,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów z 2024 roku. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł40,87 m² 13 334,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,90 m² 11 980,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż świetne mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38 m² 14 605,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w topowej lokalizacji Gdańska Przymorze. To propozycja, która idealnie wpisuje się w strategię inwestycyjną pod wynajem zarówno krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,71 m² 11 245,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: - gotowe do zamieszkania - świetny dojazd do obwodnicy Trójmiasta - 5 min, dzięki czemu możemy dotrzeć w dowolne miejsce w Gdańsku - nowe budownictwo, niska zabudowa - duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł56,82 m² 17 405,84 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

homfi prezentuje na wyłączność funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Horizon od cenionego dewelopera J.W. Construction, zlokalizowane przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,98 m² 14 086,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Żabiance ul. Grunwaldzka Przytulne mieszkanie do własnej aranżacji i , położone w bardzo atrakcyjnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł69,23 m² 23 111,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł90 m² 18 544,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny. Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł58 m² 13 086,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | widok na panoramę Gdańska | gotowe do wprowadzenia | balkon Do tego mieszkania wchodzisz i od razu mieszkasz. To funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł94,83 m² 19 403,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament na Świętej Barbary 11 - Gdańsk Śródmieście mieszkanie 94,83m2 podzielone na 2 niezależne mieszkania po 47m2 każde z wyjściem na taras i ogród. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37 m² 15 135,14 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Czy marzysz o mieszkaniu w samym sercu miasta, które możesz urządzić dokładnie według własnego pomysłu? Miejscu, z którego w kilka minut dojdziesz na Stare Miasto, nad Motławę.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Kowale Szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się spokojem, prywatnością i kameralną zabudową, a jednocześnie pozostać blisko miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,20 m² 10 982,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w strefie nadmorskiej, po częściowym remoncie. Obecny układ dwupokojowy można powiększyć o dodatkowy pokój, dodając aneks.

Szczegóły ogłoszenia

566 902 zł36,80 m² 15 404,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartamenty inwestycyjne pod najem krótkoterminowy - ul. Żabi Kruk, gdańsk Prestiżowa, ścisła lokalizacja w sercu Gdańska. Standard premium. Produkt skrojony wyłącznie pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł64,32 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Super oferta dostępna wyłącznike W pepper house! atuty: - gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania po około 32 m2 - druga linia zabudowy od Motławy i Mariny - przestronny balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł42 m² 14 976,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: -5 minut spacerem do przystanku tramwajowego - szybki i wygodny dojazd do centrum miasta; -ok. 900 m do przystanku autobusowego;, tylko 15 minut samochodem do ścisłego Centrum Gdańska; -1.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,65 m² 12 581,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu Wrzeszcza - potencjał adaptacyjny i wyjątkowa lokalizacja. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 692 000 zł47 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Waterlane.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46 m² 16 413,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nieruchomość: mieszkanie z balkonem w kultowym Falowcu. Przestronne dwupokojowe mieszkanie, świeżo po kapitalnym remoncie. Dwa odrębne pokoje, oddzielna garderoba, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż, cicha, słoneczna, kameralna, kompaktowa, kawalerka, do remontu, w dobrej lokalizacji, o pow. 16m2., na parterze, X-piętrowego bloku z windą, w Śródmieściu Oruni, przy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł30,90 m² 17 475,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 30,9 m , zlokalizowane w sercu gdańskiej Żabianki. To doskonała propozycja dla pary, studenta lub jako bezpieczna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł49,25 m² 13 522,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Wyjątkowa inwestycja w sercu Gdańska Śródmieście Gotowe do odbioru. Ostatnie 3 pokoje Z przyjemnością prezentuję nowoczesny lokal o wysokim potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35,40 m² 13 841,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37 m² 14 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! atuty nieruchomości: gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładów prywatny ogród - idealny do relaksu funkcjonalny układ pomieszczeń spokojna,.