dowolna

Domy do remontu Gdańsk - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beethovena

Suchanino,Gdańsk

899 000 zł64 m² 13 981,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku na ul. Beethovena. Działka o powierzchni 449 m2. Budynek do kapitalnego remontu. Media: prąd, kanalizacja, gaz. Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Strzyża

Strzyża,Gdańsk

1 630 000 zł160 m² 10 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Atuty: * Kameralne położenie w centralnej części miasta * 10 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej * Pełne zaplecze handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Jasień,Gdańsk

1 290 000 zł270 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mam Państwu do zaoferowania świetnie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na działce o powierzchni 361m2. Nieruchomość znajduje się w bardzo cichej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Derdowskiego

Oliwa,Gdańsk

3 800 000 zł310 m² 12 258,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:740 m²

Szukasz domu idealnego dla wielopokoleniowej rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój, będąc jednocześnie W centrum miasta? atuty: - położenie w bocznej ulicy, pozostając jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brukowa

Suchanino,Gdańsk

1 249 000 zł260 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Atuty: - duża działka o powierzchni 1197m2 - świetny zwrot z inwestycji w przypadku najmu na pokoje - możliwe nawet 20 pokoi - kameralna zabudowa domów - położenie na wzgórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Telimeny

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Atuty: * świetna lokalizacja * 10 minut do przystanku tramwajowego oraz autobusowego * Korzystny rozkład pomieszczeń * Garaż w bryle budynku * Taras i dwa balkony budynek: budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Południowa

Brzeźno,Gdańsk

1 590 000 zł208 m² 8 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - możliwość wydzielenia aż 6 pokoi z łazienkami! bez pośrednika Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, do generalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

1 299 000 zł200 m² 6 495,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

*Cena do negocjacji* *kupujący nie płaci prowizji* Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Gdańskim Wrzeszczu. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Słoneczny ogród 542 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Osowa,Gdańsk

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 120 m , zlokalizowany w atrakcyjnej i bezpiecznej okolicy Gdańska - Osowa, przy ul. Biwakowej. Wybudowana w 1976 roku nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzyża

Strzyża,Gdańsk

1 950 000 zł160 m² 12 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Atuty: * Stan deweloperski * Kameralne położenie w centralnej części miasta * 10 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej * Pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzyża

Strzyża,Gdańsk

1 470 000 zł160 m² 9 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta w przygotowaniu. Atuty: * Kameralne położenie w centralnej części miasta * 10 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej * Pełne zaplecze handlowo-usługowe w promieniu 300m * Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

3 500 000 zł418 m² 8 366,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:834 m²

Marzysz o domu ale nie chciałbyś tracić czasu w korkach? Chcesz mieć spokój i ciszę ale nie masz ochoty wyprowadzać się z miasta? Marzysz o domu, który spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

970 000 zł301 m² 3 222,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Oferuję na sprzedaż parter domu jednorodzinnego w atrakcyjnej okolicy w otoczeniu lasów i niskiej zabudowy o powierzchni użytkowej 67m2. Dom umiejscowiony jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniowskiego

Brzeźno,Gdańsk

3 190 000 zł280 m² 11 392,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania unikatową nieruchomość jaką jest dom wolnostojący świeżo po kapitalnym remoncie w dzielnicy Gdańsk Brzeźno. Każdy kto nabędzie tę nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chełm,Gdańsk

2 990 000 zł550 m² 5 436,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:741 m²

Dom, który oferujemy wybudowany został w 2004 roku. Znajduje się przy ul. Biegańskiego na Chełmie, który jest cichą i spokojną dzielnicą. Pełne zaplecze handlowo-usługowe, oraz doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Komandorska

Osowa,Gdańsk

880 000 zł110 m² 7 989,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym i zaaranżować go wedle własnego pomysłu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! główne atuty: -Świetna lokalizacja, sąsiedztwo Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Posejdona

Osowa,Gdańsk

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

Do sprzedaży dom w bardzo cichej i spokojnej części Gdańska Osowy w okolicy Malinowego Ogrodu. Dom typu bliźniak, parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia domu całkowita około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oriona

Osowa,Gdańsk

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Zalety nieruchomości: - powierzchnia działki 913 m2 - Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta - pomieszczenie magazynowe 120m2 - Duże możliwość rozbudowy lokalizacja/okolica: dzielnica Osowa, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

1 360 000 zł148 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szukacie domu w pasie nabrzeżnym, w Gdańsku? Ta oferta jest dla Was idealna! atuty: - bliskość morza, - spokojna i kameralna okolica, - bardzo dobre połączenia komunikacyjne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

1 360 000 zł148 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:208 m²

Super oferta cenowa dom W cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Gdańsk Brzeźno zaledwie 700 m od morza. Segment 3 poziomowy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 399 000 zł205 m² 11 702,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, położony w Gdańsku na granicy przymorza/żabianki/jelitkowa. Atuty: - fenomenalna lokalizacja, - 10 minut do morza, - 5 minut do British International School, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kisielewskiego

Strzyża,Gdańsk

980 000 zł130 m² 7 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. użytkowej 130 m2, parter przedwojennego, klimatycznego domu przy ul. Kisielewskiego na granicy Wrzeszcza i Strzyży, bezpośrednio przy Osiedlu garnizon. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syriusza

Osowa,Gdańsk

900 000 zł179 m² 5 017,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Dom z potencjałem! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Osowie. W najbliższej okolicy znajdują szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zbyszka z Bogdańca

Wrzeszcz,Gdańsk

1 199 999 zł132 m² 9 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż ceglany dom szeregowy do remontu o powierzchni użytkowej 132m2 z ogrodem i garażem przy ul. Zbyszka z Bogdańca. W skład domu wchodzi: parter obejmujący: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

1 999 000 zł150 m² 13 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Słoneczny i świetnie skomunikowany dom w Oliwie. idealny dla rodziny lub pod prowadzenie działalności gospodarczej. Sąsiedztwo lasu zapewnia mnóstwo malowniczych terenów do spacerowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migowska

Wrzeszcz,Gdańsk

899 000 zł141 m² 6 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz u. Migowskiej, nieopodal Jaśkowej Doliny! Rozbudowa do stanu deweloperskiego wg obecnych szacunków ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

860 000 zł170 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta w przygotowaniu. Dom w zabudowie bliźniaczej we Wrzeszczu do remontu. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na prezentację Dobry Pośrednik Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migowska

Wrzeszcz,Gdańsk

899 000 zł170 m² 5 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej ( na zdjęciu lewa strona ) we Wrzeszczu do remontu z możliwością rozbudowy i gotowym projektem. Atuty: * Bliskość lasu i terenów.